Wszelakie pytania

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
dede
Kontakt:

Post autor: dede »

Dziœ rano wsiadlem na rowerek i jak zaczynalem roznosic gazetki to na ostatniej stronie bodajze News of The World albo czegoœ, napisane byl z Steven Gerrard opuœci Liverpool. Napisane bylo ze jest juz wszystko zalatwione z Rickiem Parrym i wszystkimi w klubie jezeli tylko trafi oferta wyzsza niz 50mln wtedy Steven odejdzie. Podane byly dwa kluby Chelsea i Real.

Jezeli Steven nie odejdzie to pojde ich spale w stosie tych ich pierdolonych gazet w ktorych pisz¹ jakieœ bzdury wyssane z palca, jak te gazety s¹ tak popularne?? Chyba zaloze swoj¹ wlasne gazete i bede takie kity wciskal...
Obrazek
Awatar użytkownika
warchlak

Post autor: warchlak »

Skoro temat o pytaniach to mam pytanie :)

Czy wie ktoœ jaki program odtwarza pliki RMVB ?
All Player, Windows Media Player i Winamp napewno nie. Oczywiœcie najnowsze wersje ;)
Obrazek
Wieviór

Post autor: Wieviór »

Real Player Warchlaku :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
warchlak

Post autor: warchlak »

Dziekuj bardzo Wieviorko :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Sumo

Post autor: Sumo »

Obrazek

Pytanie krotkie i konkretne:

KTO TO JEST?

Z gory dzieki za odpowiedŸ
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Czy bed¹ jakieœ sondy na stronie, bo wiem, ze coœ tam planowaliœcie (jakiœ rorator czy coœ w tym stylu), ale to byla pare miesiecy tymu, a sond jak nie bylo tak nie ma.
Prosze o odpowiedŸ.

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Mona
Biochemiczny

Post autor: Mona »

Nie wiem czy to pytanie zalicza sie do tego tematu, ale czy ktos moglby udostepnic mi bramke Harry'ego Kewella z meczu z Villa, lub chociaz podac jakies namiary. Z gory dzieki.
Vickson

Post autor: Vickson »

HELP...

Wiecie moze jak kupic bilet na mecz we wrzeœniu?
The Pride of Merseyside
BeatoN

3 pytani zwišzane z Dudim

Post autor: BeatoN »

Siemka juz raz was sie pytalem o firme rekawic Dudiego (i dlatego dzieki za wszystkie odpowiedzi ktore bardzo mi pomogly) mam jeszcze 3 pytanka zwišzane z Jerzym Dudkiem (sorki, ze wtedy ich nie dalem :roll: ale wtedy interesowaly mnie jedynie te rekawice)
1. z jakiej firmy Dudek ma ochraniacze ( mile widziane foto i dokladna nazwa :wink: )
2. z jakiej firmy Dudek ma korki ( wydaje mi sie, ze z Reebok'a, ale glowy nie daje :wink: mile widziane foto i dokladna nazwa :wink: )
3. co to sš za opaski co Dudek i niektorzy inni zawodnicy np: Gerrard majš na kostkach ( czemu one sluzš ? i jak to dokladniej tak fachowo sie nazywa ? )
ps: ceny, gdzie mozna kupic itd ogolem wszystko tez mile widziane =)
Z gory wielkie dzieki i pozdro =)
Wieviór

Post autor: Wieviór »

Ochraniacze to trudno stwierdzic. Koreczki to ma Rebooka, jakieœ wlasnie bo na jezyku ma JD 1. Ale np. na USA Tour zasuwal z Adidaskach.

Te opaski chyba nie majš swojej nazwy konkretnej. A sluzš podtrzymaniu ochraniacza. :wink:

That's all :)
Obrazek
Duszek

Post autor: Duszek »

Zauwazylem pytanie o urodzinach naszej strony. Musze dac male sprostowanie wypowiedzi Air'a.

Strona ruszyla: 1 stycznia 2003 (kilka minut po otworzeniu szampana pojawil sie pierwszy news)

Pozdrawiam.
Luisa

Post autor: Luisa »

czy ma ktoœ moze jakieœ zdjecia zony Luisa Garcii ?

(sorry za tamten topic...)
Angie

Post autor: Angie »

Siema, mam pytani8e poniewaz wybieram sie na mecz Liverpool - Manchester we wrzeœniu i nie wiem gdzie i jak moge kupic bileciki. Nie wiem tez czy powinnam sobie wyrobic karte kibica. Moze jak ktos juz byl na meczu na Anfiled to niech mi pomoze i podzilei sie informacjami,ktore s¹ potrzebne zeby sie dostac na ten mecz.
z gory dziekuje
not all those who wander are lost...
Awatar użytkownika
Sochal

Post autor: Sochal »

Luisa--->niestety nie znalazlem zdjecia zony Garcii, ale mam zdjecie z jego dzieckiem :P

Link:
ZDJÊCIE GARCII I JEGO DZIECKA :)

Pozdro
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Luisa

Post autor: Luisa »

dziekuje bardzo :*
awwww jakie slodkie :D ma to po tatusiu :oops: :lol:
ODPOWIEDZ