Wszelakie pytania

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
dzemek

Post autor: dzemek »

czy uwazacie ze ludzie bed¹ was pos¹dzac o jednosezonowe kibicowanie LFC?ma moze ktoœ hymn Liverpoolu?
qniol
Kontakt:

Post autor: qniol »

dzemek pisze:czy uwazacie ze ludzie bedš was posšdzac o jednosezonowe kibicowanie LFC?]
-->niech sobie ludzie myœl¹ co chc¹, kazdy z nas kibicuje Liverpoolowi juz od znacznego czasu i naprawde kocha ten klub i tu nie ma nic wspolnego z sezonowym kibicowaniem. Ten w¹tek byl poruszany w innym temaci. Poszukaj, poczytaj:)

dzemek pisze:ma moze ktoœ hymn Liverpoolu?
--> www.lfc.pl --> dzial Hymn --> tam masz dwie wersje hymnu, wystarczy kliknšc prawym przyciskiem myszy i wybrac "Zapisz element docelowy jako.."[/quote]
'Cause it's a bittersweet symphony, this life
Try to make ends meet
You're a slave to money then you die'
Wieviór

Post autor: Wieviór »

dzemek pisze:czy uwazacie ze ludzie bed¹ was pos¹dzac o jednosezonowe kibicowanie LFC?ma moze ktoœ hymn Liverpoolu?
A tutaj to poruszyleœ kwestie nawet nadaj¹c¹ sie na nowy temat. Tez sie o to boje, bo sam bym tak mowil nie bed¹c kibicem Liverpoolu, ale sie nie martwie az tak. Jak qniol slusznie zauwazyl, niech se ludzie mowi¹ co chc¹ :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Sochal

Post autor: Sochal »

dzemek pisze:czy uwazacie ze ludzie bedš was posšdzac o jednosezonowe kibicowanie LFC?
Ja juz niestety zostalem raz pos¹dzony... Jestem przy drzwiach wejœciowych do mieszkania i mam na sobie szalik LFC. Bylo to po rewanzowym meczu z Chelsea w LM. S¹siad:

-A jak Liverpool przegra z Milanem to bedziesz im kibicowal, no nie?

Wkurwil mnie goœc... Ludzie po prostu nie rozumiej¹, ze w wieku 13 lat mozna byc kibicem na zawsze wiernym jednej druzynie... :?

Nie wiem co bedzie teraz, bo od czasu zwyciestwa w Lidze Mistrzow nie wychodzilem z domu (chory).
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

Ostatnio (a moze nawet caly czas :roll: ) widzimy hamskie i denerwuj¹ce komentarze osob, ktore wyraÂznie za Liverpoolem (b¹dÂz za t¹ stron¹) nie przepadaj¹.
Komentarze te czasem naprawde wku****j¹, wiec czy mozna coœ z tym zrobic :?: Wiem, ze macie mozliwoœc usuwania pojedynczych komentarzy, ale czasem nie jesteœcie w stanie za tym wszystkim nad¹zyc. Ja to rozumiem.
Tylko czy nie ma jakiegoœ bardziej skutecznego sposobu :?: Na przyklad bany na I.P....bo naprawde czasami nie idzie wytrzymac :evil: .

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Post autor: AirCanada »

Danielu powiem Ci tak. S¹ to albo sfrustrowani kibice Chelsea b¹dÂz Milanu, ktorych odprawiliœmy z kwitkiem w Lidze Mistrzow b¹dÂz ludzie holduj¹cy konkurencyjnej stronie o LFC, ktorzy moze boj¹ sie Nas..."chlopcow do bicia" rosn¹cych w sile :wink:

Stosuj moj sposob

:arrow: ch** W NICH WBIJAJ i BAW SIÊ ICH GÂLUPOTÂA :!: :)
dzemek

Post autor: dzemek »

Ulozylem pytanie i moze tez sam na nie odpowiem.Jestem zdania waszego zeby ludzie myœleli sobie co chc¹.Ja jetsem kibicem od 6 lta i nikt mi nie zabierze tego spanialego czasu spedzonego z t¹ druzyn¹.Pewno przybedzie nam fanow jednosezonowych ale ich mamy w glebokim powazaniu nieprawdaz? :D Moze jeszcze dodam ze teraz ide do nowej szkoly licealnej i tam mi sie wydaje mog¹ mnie pos¹dzac ale co tam ja wiem swoje.
Dzieki za hymn juz sie œci¹gn¹l.
stella

Post autor: stella »

hej chlopaki, jeœli kogoœ bed¹ pos¹dzac o 'sezonowe' kibicowanie, to raczej mnie niz was.

primo: jestem dziwczyn¹ (jakby ktoœ nie zauwazyl :wink: ), a wiadomo jaki jest stosunek do kobiet-kibicow w naszym szowinistycznym spoleczenstwie.

secundo: kibicuje Liverpoolowi od niedawna. szczerze to nie pamietam, czy od wrzeœnia czy paÂzdziernika. (wynika to w sumie z tego, ze wczeœniej nie interesowalam sie pilk¹ nozn¹) a to bardzo krotko w porownaniu z wiekszoœci¹ z was.

well, w kazdym razie nie przypominam sobie bym kiedykolwiek, po jakiejœ przegraniej Liverpoolu, pomyœlala ze 'ech lepiej byloby kibicowac czelski czy arsenalowi'. przez myœl by mi coœ takiego nie przeszlo. ja jestem z Liverpoolem tez wtedy, kiedy grajac padline przegrywaja z jakimœ Crystal Palace, co wiecej wtedy wlaœnie kocham ich jeszcze bardziej. w ogole po tym finale przez dwa dni nie wiedzialam, co sie dzieje. to byl wspanialy pocz¹tek mojego kibicowania Liverpoolowi, ale myœle ze wszystko co najlepsze jeszcze przede mn¹.

z mojego punktu widzenia 'sezonowcem' nie jestem, a to co myœl¹ se inni to juz ich sprawa.

ach i rozwalil mnie tez moj kuzyn kiedyœ, bo jak sie dowiedzial ze jestem teraz kibicem Liverpoolu to stwierdzil, ze 'pewnie podoba mi sie jakiœ pilkarz'. prawie dostal w zeby za to. :evil: teraz juz tak nie mowi.

pozdrawiam

24 hour party people!
qniol
Kontakt:

Post autor: qniol »

Ja ma takie skromne pytanko do admina Duszka , chyba ze ktoœ jeszcze wie. Kiedy nasz kochana stronka ma urodziny? bo chcialbym jej rowniez zlozycz zyczenia i moze jakaœ niespodzianke przyszykowac:)
'Cause it's a bittersweet symphony, this life
Try to make ends meet
You're a slave to money then you die'
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Post autor: AirCanada »

24 grudnia ma urodziny, juz 2-gie :wink:
tedix

Post autor: tedix »

Wievior pisze:Niestety co do sklepu to cišgle niewiadomo, mial juz ruszyc, ale byly pewne problemy. Postaramy sie go w czerwcu uruchomic, ale nic nie obiecuje. Co do rzeczy, ktore bedzie mozna kupic to zobaczycie, ale bedzie ciekawie :)
To ruszy sklepik w Czerwcu czy nie??:) bo chetnie bym jakies gadzety zakupil pozdro:)
Awatar użytkownika
lfc

Post autor: lfc »

Czy niewiecie kiedy FA oglosi nowy terminarz?
Obrazek
Vickson

Post autor: Vickson »

dzemek pisze:czy uwazacie ze ludzie bed¹ was pos¹dzac o jednosezonowe kibicowanie LFC?ma moze ktoœ hymn Liverpoolu?
Myœle ze najwieksz¹ prob¹ dla kibicow The Reds byly rz¹dy Gerrarda Houlliera kiedy to obserwowlismy kryzys w druzynie. Jeœli chodzi o hymn to ja mam i œci¹gn¹lem go z jakiejœ wegierskiej (chyba) stronki. jak sobie przypomne adres to ci napisze
The Pride of Merseyside
ZAPI

Post autor: ZAPI »

Dlaczego Steven jeszcze nie podpisal nowego kontraktu????
Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

ZAPI pisze:Dlaczego Steven jeszcze nie podpisal nowego kontraktu????

Byc moze sie myle, ale chodzi o warunki kontraktu, ktore jeszcze z dzialaczami negocjuje. Chodzi przede wszystkim o pensje :wink:

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
ODPOWIEDZ