Wszelakie pytania

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
grygor

Re: Wszelakie pytania

Post autor: grygor »

Siemanko!

Miałbym pytanko głównie do tej części kibiców, która mieszka w Anglii. Orientuje się ktoś z Was jak wygląda sytuacja na poziomie National Conference/League Two? Mam na myśli proces jak można się do takowego klubu dostać. Jako, że League Two jest już ligą profesjonalną (Conference jest semi-pro, o ile dobrze pamiętam), to zakładam, że raczej nie można zadzwonić do klubu i tak po prostu umówić się na testy, tylko bardziej przez agenta trzeba coś załatwiać - ale jak już wspomniałem - dosyć kiepsko orientuję się w temacie, więc jakby ktoś był bardziej zorientowany - byłbym bardzo wdzięczny za jakiekolwiek informacje :D

A jeśli ktoś miałby wgl jakiś bezpośredni kontakt, do jakiejś osoby powiązanej z klubem z tego poziomu ligowego, to już bajka by była 8)

Comment From ATB:
Jakie pan określa szanse Liverpoolu na mistrza Anglii?

Oliver Kay:
Ok, ATB. I'm struggling with that one. I can work out who Liverpoolu are and maybe Anglli too, but you're going to have to help me with the rest ...

elninio26

Post autor: elninio26 »

Czerowni Bracia gdzie znajdę jakiś sklep W Londynie gdzie znajde koszuli i inne rzeczy LFC ???? Szukam od 2 dni i nic

Awatar użytkownika
grygor

Post autor: grygor »

Dowolny Sports Direct - tam jest cała masa koszulek i innych gadżetów.

Kiedyś jeszcze kupowałem szalik w sklepiku pod Wembley, ale nie wiem czy dalej tam będą osiągalne takie rzeczy - wtedy był sezon 2008/09, więc był dość duży popyt na rzeczy związane z LFC.

Tak czy siak, najprostszym rozwiązaniem będzie po prostu odnalezienie jakiegoś centrum handlowego, a tam Sports Directa ;)

Comment From ATB:
Jakie pan określa szanse Liverpoolu na mistrza Anglii?

Oliver Kay:
Ok, ATB. I'm struggling with that one. I can work out who Liverpoolu are and maybe Anglli too, but you're going to have to help me with the rest ...

ElFirmino

Post autor: ElFirmino »

Panowie mam pewien problem. Około miesiąca temu kupiłem sobie buty Nike z serii air, kilka dni temu pojawił się problem z syczeniem w jednym bucie (chyba uszkodził się system air). I teraz pytanie czy mogę liczyć na gwarancję?

HappyBlancik

Post autor: HappyBlancik »

Paragon i nie ma innej mowy jak reklamacja, która zostanie oczywiście pozytywnie przyjęta.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.

Dani_LFC

Post autor: Dani_LFC »

Czesc,
Od pewnego czasu trudnie sie prefabrykacja aluminium (glownie profile). Problem jaki napotykam to nierownosci powierzchni przed procesem lakierowania proszkowego.
Po czyszczeniu/szlifowaniu profili na surowym materiale nie jestesmy w stanie ocenic w 100% jakosci powierzchni, czy nie znajuja sie na niej wtracenia/wglebienia itp wady uwidacznia dopiero proszek lecz wtedy niewiele juz mozna zrobic (poprawa lub nowy profil). Znacie moze jakies metody jak sobie poradzic z tym tematem ? Moze jakos cleaner ktory uwidoczni ewentualne wady powierzchni surowego aluminium ?

cos na wzor widze ze stosuja producenci samochodow do oceny powierzchni np karoserii (14:30 w filmiku ponizej)

https://youtu.be/y5kLsA5vjqs

Jakies pomysly ?:)

Awatar użytkownika
alusz93

Post autor: alusz93 »

Za bardzo nie znam się na obróbce aluminium ale co nie co o naprawach blacharsko-lakierniczych wiem i wszystko zależy od tego jaki proces tobie towarzyszy przy takiej obróbce tzn. jakich narzędzi do tego używasz.
- Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu. - Bill Shankly
- Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy. - Pepe Reina

BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

Cześć forumowicze!

Mam problem z dostawcą kablówki UPC. Dokładnie chodzi o to, że dekoder horizon czasem szwankuje i średnio co 3 tygodnie muszę go resetować, z routerem jest trochę poważniej. Internet jest tylko poprzez kabel ethernet, natomiast Wi-Fi nie działa. Urządzenia ( 3 laptopy i dwa telefony ) łączą się z siecią lecz widnieje komunikat, że internet jest niedostępny. UPC przysłało technika ( W ciągu 6 miesięcy był już 8 razy ) i za każdym razem, przy wymianie routera Wi-Fi działa zaledwie dzień dwa i znów sytuacja się powtarza.

Moje główne pytanie, to czy mogę się jakoś starać o zerwanie umowy, bez ponoszenia dodatkowych kosztów ?
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?

sc0user

Post autor: sc0user »

Nie znam konstrukcji umowy jaką podpisałeś, ale przeważnie umowa z operatorem wygląda tak, że on świadczy usługę podmiotowi, a podmiot płaci.
Ty płacisz, używasz sprzętu zgodnie z przeznaczeniem, nie skaczesz po nim i wszystko z Twojej strony jest ok. UPC może nie celowo, ale jednak nie do końca spełnia swoje zobowiązania względem Ciebie.
Nie ma czegoś takiego jak "no co, ma pan internet, przychodzi technik? no to co możemy więcej zrobić".
Takie coś nie może mieć miejsca. Trzeba być świadomym. Nie są wstanie dostarczyć Ci czegoś za co płacisz no to jest wystarczająca przesłanka do rozwiązania umowy za porozumieniem, wskazując własnie to o czym pisałeś jako powód Twojej decyzji.
Jednak wiem, że operatorzy to cwane gapy i na wszelkie okoliczności są przygotowani. Jednak warto spróbować i nie wierzyć we wszystko co plotą, bo w tym kraju jest dziwna przypadłość, że każdy kreuje prawo pod to jak mu jest wygodnie.

Soso

Post autor: Soso »

Cześć. Czy jest ktoś na forum, kto mógłby pomóc w kupnie roweru? Szukam roweru górskiego do max 2,5 tys zł. Po wstępnym przeglądzie rynku wpadły mi w oko dwa modele:
1) Kellys Spider 50
2) Kross Hexagon 7.0
Dobre typy? Który model lepszy? Może coś innego polecacie do tej ceny? Ważne aby miał koła 29 calowe oraz hamulce hydrauliczne.

Dzięki za wszelkie rady :)

„Forma jest chwilowa, klasa jest wieczna”

Django

Post autor: Django »

Soso pisze:Cześć. Czy jest ktoś na forum, kto mógłby pomóc w kupnie roweru? Szukam roweru górskiego do max 2,5 tys zł. Po wstępnym przeglądzie rynku wpadły mi w oko dwa modele:
1) Kellys Spider 50
2) Kross Hexagon 7.0
Dobre typy? Który model lepszy? Może coś innego polecacie do tej ceny? Ważne aby miał koła 29 calowe oraz hamulce hydrauliczne.

Na studiach jeździłem rowerem marki Author i złego słowa o nim nie dam powiedzieć :). Z tego co wiem mają w katalogu rowery z absolutnie każdej półki cenowej.
Obrazek

ZeroOsw

Post autor: ZeroOsw »

Soso pisze:Cześć. Czy jest ktoś na forum, kto mógłby pomóc w kupnie roweru? Szukam roweru górskiego do max 2,5 tys zł. Po wstępnym przeglądzie rynku wpadły mi w oko dwa modele:
1) Kellys Spider 50
2) Kross Hexagon 7.0

Polecam blog http://www.roweroweporady.pl

Raz, że są tam opisane polecane rowery w różnych przedziałach cenowych. Dwa, można bardzo mocno poszerzyć swoją wiedzę o sprzęcie :) Możesz również wysłać interesujący Cię rower prowadzącemu, na pewno Ci pomoże - a gwarantuję, że zna się na rzeczy :)

Pozdrawiam.

EDIT: Kross Hexagon 7.0 jest tam polecany :)

smiglo07

Post autor: smiglo07 »

Hej ,
Zmienię trochę temat. Spotkał się ktoś może z wykładziną PCV w barwach LFC ??
Ciekawy jestem , bo jeden pokój mam gdzie będę zmieniał właśnie wykładzinę.

Awatar użytkownika
Assassin

Post autor: Assassin »

Cześć, czy ktoś mieszka może w Wielkiej Brytanii i korzysta z dostawcy prądu jakim jest EON Energy? Nigdy nie będąc w UK nagle dostałem maila z rzekomym rachunkiem do zapłacenia, moja pierwsza myśl to, że to phishing, ale dziwi mnie, że nie trafiło to do spamu. Z góry dzięki za odpowiedź, można pisać pw

Majster.M
Kontakt:

Post autor: Majster.M »

Cześć,
jako że jest jeszcze wolny wieczór od Mundialu to liczę na małą pomoc :)
Mam pytanie do osób, które użytkowały już podobny wynalazek lub mają konkretną wiedzę na temat jego działania. Chodzi mi o matę chłodzącą na fotel samochodowy jak np. http://allegro.pl/mata-chlodzaca-fotel- ... 12826.html
Czy warto w taką matę zainwestować czy jest to wyrzucenie pieniędzy w błoto? Czy taka mata może obciążać w jakikolwiek sposób układ elektryczny w samochodzie?
Liverpool Football Club - To brzmi dumnie...

ODPOWIEDZ