Wszelakie pytania

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
ControL

Re: Wszelakie pytania

Post autor: ControL »

Mam pytanie głównie do ludzi oglądających anime. Jestem fanem Naruto i Bleach'a które w zasadzie znam na pamięć. Znacie może jakieś inne tytuły które są podobne do tych które wymieniłem?
"To moja 8mila, jedyna chwila, życiowy finał
Ważne jak kończysz nie jak zaczynasz #Liverpool Milan"

Kakari98

Post autor: Kakari98 »

Siemanko , mam pytanie dotyczące oficjalnego członkostwa Liverpool FC "LFC Official Membership". Dokładniej , do czego nas one upoważniają . Mam na myśli bilety na mecze . Nie do końca rozumiem o co chodzi z tą pulą biletów i w jaki sposób po wykupienia członkostwa można takowe nabyć . Jak działa ten system ? Może temat pojawił się już wcześniej , wtedy proszę o odesłanie do lektury no chyba ze ktoś chciałby mi to wyjaśnić tu na miejscu ;)
Z Góry Dzięki

Awatar użytkownika
Redds

Post autor: Redds »

Witam :) Orientuje się ktoś może czy na konsoli PS4 można grać w FIFE na dwa pady ?
Nick na stronie reddsPL, na forum Redds
You'll Never Walk Alone !
Obrazek

Awatar użytkownika
Player
Kontakt:

Post autor: Player »

Redds pisze:Witam :) Orientuje się ktoś może czy na konsoli PS4 można grać w FIFE na dwa pady ?
Tak można :)

Awatar użytkownika
Redds

Post autor: Redds »

Player pisze:
Redds pisze:Witam :) Orientuje się ktoś może czy na konsoli PS4 można grać w FIFE na dwa pady ?
Tak można :)
Ok to już teraz wiem :) Tylko jakby można było to sprecyzować jak? :) Tak się domyślałem, że można, bo jakby inaczej tylko jak włączałem drugiego pada to ten pierwszy się wyłącza... Coś o utworzeniu nowego profilu czytałem ale nie kombinowałem już. Od niedawna jestem posiadaczem konsoli PS4 dlatego nie wiem co i jak :)
Nick na stronie reddsPL, na forum Redds
You'll Never Walk Alone !
Obrazek

Kirkbyboy

Post autor: Kirkbyboy »

zaloguj sie jako gość...
nie tworz nowego konta
mozna grać - to podstawa tej konsoli

lfc13

Post autor: lfc13 »

Witam serdecznie.
Mam pytanie do użytkowników paysafecard.
Założyłem sobie konto paysafecard i zasiliłem to konto kwotą 100 zł, czy jest możliwe wygenerować kod z karty którą zasiliłem swoje konto i zapłacić nią ponownie za usługę?

FootballClub

Post autor: FootballClub »

Witam. Ma ktoś jakiś sposób, żeby nagrywać mecze z nc+ i pózniej zgrać sobie na kompa? Czy są jakieś specjalne nagrywarki bo tej z nc+ PC nie czyta...

Awatar użytkownika
AustralianMagic

Post autor: AustralianMagic »

Jest całkiem sporo aplikacji, które po fragmencie rozpoznają utwór, czy też takich, które służą do strojenia i pokazują pojedyncze dźwięki.

Pytanie: czy istnieje dobra i skuteczna aplikacja, która jest w stanie rozpoznać jakąś sekwencję dźwięków i następnie ją wyświetlić? (nie mam słuchu ani wykształcenia, które by mu pozwoliły na odtworzenie muzyki ze słuchu, więc taka aplikacja obsługująca proste dźwięki byłaby bezcenna).

Są też "stroiki" online, które bardzo ładne wyświetlają wszystkie słyszane dźwięki, a ja potrzebuję czegoś co będzie zapisywać zarejestrowane dźwięki, tak żebym później spróbował to odtworzyć.

Mufi

Post autor: Mufi »

hej,
mam pytanie , 4 pierwsze zespoły w każdej z 5 czołowych ligi Europy mają mieć prawo do gry w LM (we FR i IT aktualnie tylko 3 zespoły grają w LM , a 4 msc w PL , HISZ i Bundeslidze daje "jedynie" IV rundę kwalifikacyjną) , ten przepis obowiązuję już od tego sezonu czy następnego dopiero ?

FootballClub

Post autor: FootballClub »

Od przyszłego sezonu cztery najwyżej sklasyfikowane federacje w rankingu będą miały po 4 drużyny bezpośrednio w fazie grupowej.

Ludwik59

Post autor: Ludwik59 »

Hej, Hej, a ja mam takie pytanie czy ktoś z was korzystał może z tej strony https://www.prawo-jazdy-360.pl/, podczas przygotowania do egzaminu na prawko?

filuuuu
Kontakt:

Post autor: filuuuu »

Hej,

Tak, strona jest zajedwabista i do tego ma aplikację, z której możesz uczyć się kiedy i gdzie chcesz.

Temat prawka zostawiłem niestety na drugim planie i ostatnio się przygotowywałem na własną rękę. Wykupiłem pakiet i w 2 tygodnie sam wszystko ogarnąłem. Zdałem 72/74. Polecam w 100%!

Once red always red! Kibic od 05.2005!
--------------------------------------------------------------

mousen23

Post autor: mousen23 »

Ludwik59 pisze:Hej, Hej, a ja mam takie pytanie czy ktoś z was korzystał może z tej strony https://www.prawo-jazdy-360.pl/, podczas przygotowania do egzaminu na prawko?

http://poprawojazdy.pl/gorski-vs-pwpw-10/, po prawej stronie masz Testy prawo jazdy 2017, koszt 4.90, ale masz takie same pytania jak w Wordzie na egzaminie, polecam sam się z niego uczyłem

TJHicks

Post autor: TJHicks »

Jakaś dobra strona z torrentami ?

rarbg odpada niestety...
Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur

ODPOWIEDZ