Wszelakie pytania

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Gerres
Kontakt:

Re: Wszelakie pytania

Post autor: Gerres »

Nie znalazłem tematu tatuaże , więc zapytam tutaj :). Zna ktoś może jakieś fajne teksty związane z LFC na tatuaż właśnie? bąźdź jakiś pomocny link ?

danio442
Kontakt:

Post autor: danio442 »

Gerres pisze:Nie znalazłem tematu tatuaże , więc zapytam tutaj :). Zna ktoś może jakieś fajne teksty związane z LFC na tatuaż właśnie? bąźdź jakiś pomocny link ?

Tutaj jest temat :arrow: viewtopic.php?f=9&t=1661

1892

Post autor: 1892 »

Chciałbym sięz bratem wybrać na mecz Liverpoolu z Leicester w Leicester mecz jest 2 lutego. Nocleg i transport mamy tylko w sprawie buletu nie wiemy co robić. Więc wiecie może gdzie kupić bilet i jak ? Czy trzeba wyrabiać membership ?
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." - Bill Shankly

Obrazek

Awatar użytkownika
california

Post autor: california »

Orientuje się ktoś, czy będzie można gdzieś obejrzeć jutrzejszy mecz Legend Liverpoolu?
Jamie Carragher #23
"Jeśli Everton grałby w ogrodzie przed moim oknem, zaciągnąłbym firankę" - Bill Shankly

Awatar użytkownika
Zyska

Post autor: Zyska »

Witam, mam bardzo nietypowe pytanie dotyczące wynajmowania pokoju w przykładowo 4 pokojowym mieszkaniu gdzie oprócz mnie mieszkają 4 inne osoby.

Otóż, mam zamiar zrezygnować z wynajmowania pokoju, najlepiej już dziś, ale w umowie mam okres wypowiedzenia - 2 miesiące. Wiadomo, jeśli w umowie by było napisane że mieszkanie posiada np. pralke i mikrofalówke, a w rzeczywistości nie byłoby w nim tych rzeczy to mógłbym rozwiązać umowe bez okresu wypowiedzenia(jako wada wynajmnowanego lokalu o której nic nie było w umowie napisane). A w sytuacji gdy są uciążliwi lokatorzy (których obecność nie była w umowie zapisana) mógłbym taką umowę rozwiązać bez wypowiedzenia? :D 8)

Pozdrawiam

E: Ok, dzięki :wink:
Ostatnio zmieniony 7 sty 2016, o 08:35 przez Zyska, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

xabi

Post autor: xabi »

Współlokatorzy nie mają nic wspólnego z wynajmującym, nie są składnikiem mieszkania, ich uciążliwość to nie jest wada wynajmowanego lokalu.

HappyBlancik

Post autor: HappyBlancik »

Panie i Panowie, pilna sprawa!

Muszę sobie szybciutko zrobić książeczkę sanepidowską. Czy robił ktoś ostatnio? Wie jak to wygląda? Jeżeli to pomoże, to jestem z Poznania.

Aktualnie kupiłem 3 pojemniczki, 05.01 zrobiłem jedną próbkę, jutro zamierzam kolejną i we wtorek trzecią, w ten sam dzień jechać to zawieźć. Tylko gdzie? Do lekarza rodzinnego, czy do jakiejś głównej siedziby? Skąd kupić tą książkę? Czy próbki mogą być z takim odstępem?

PILNE!
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.

Awatar użytkownika
zakrzev

Post autor: zakrzev »

HappyBlancik pisze:Panie i Panowie, pilna sprawa!

Muszę sobie szybciutko zrobić książeczkę sanepidowską. Czy robił ktoś ostatnio? Wie jak to wygląda? Jeżeli to pomoże, to jestem z Poznania.

Aktualnie kupiłem 3 pojemniczki, 05.01 zrobiłem jedną próbkę, jutro zamierzam kolejną i we wtorek trzecią, w ten sam dzień jechać to zawieźć. Tylko gdzie? Do lekarza rodzinnego, czy do jakiejś głównej siedziby? Skąd kupić tą książkę? Czy próbki mogą być z takim odstępem?

PILNE!
Próbki to się dostarcza do stacji Sanepidu. Ja książeczkę kupiłem w sklepie z artykułami papierniczymi i biurowymi. Co do próbek to się tak nie zapędzaj, bo wcale nie jest powiedziane, że przyjmą Ci trzy próbki jednocześnie, nawet jeśli masz je opisane różnymi datami (pewnie już wyczaili, że ktoś kupciał raz i robił z tego trzy próbki).
„Liverpool FC istnieje, żeby być źródłem dumy dla swoich kibiców. Nie ma żadnych innych powodów".

Awatar użytkownika
pirek

Post autor: pirek »

HappyBlancik pisze:Panie i Panowie, pilna sprawa!

PILNE!
Niestety, to Ci nie przejdzie z pierwszą próbką z 05.01. Będziesz musiał zrobić trzy próbki dzień po dniu. Tzn. z tego co czytałem to najpóźniej w czwartym dniu należy dostarczyć trzy próbki, czyli wg mnie ta z 05.01 nie przejdzie jeśli zawoziłbyś ją we wtorek 12.01. Lepiej zrobić to dzień po dniu i w środę zawieźć wszystko.

Jak widziałem w Poznaniu jest punkt przy ul. Nowowiejskiego, tam będziesz musiał się udać z próbkami, tam będziesz mógł także nabyć książeczkę. Szczegóły znajdziesz w linku:
http://wsse-poznan.pl/index.php/pl/bada ... danie-kalu

Awatar użytkownika
diablinadali

Post autor: diablinadali »

HappyBlancik pisze: Aktualnie kupiłem 3 pojemniczki, 05.01 zrobiłem jedną próbkę, jutro zamierzam kolejną i we wtorek trzecią, w ten sam dzień jechać to zawieźć. Tylko gdzie? Do lekarza rodzinnego, czy do jakiejś głównej siedziby? Skąd kupić tą książkę? Czy próbki mogą być z takim odstępem?
PILNE!
Po pierwsze i najważniejsze wymogiem są próbki pobierane dzień po dniu. Próbki nie mogą leżeć w lodówce dłużej niż 72h, dlatego najlepiej w dzień pobierania trzeciej, zanieść je do Sanepidu. Na próbkach zapisujesz datę i godzinę pobrania. Jeśli nie wybrałeś sobie papierków z Sanepidu to wybierz je jak najszybciej. Uzupełniasz swoje dane, płacisz bodajże nieco ponad 90zł i za około 5 dni do tygodnia od oddania próbek masz wyniki. Książeczkę kupujesz w dowolnym kiosku w pobliżu Sanepidu i z wynikami i książeczką idziesz do lekarza od medycyny pracy lub rodzinnego, o ile ma odpowiednie uprawnienia (o tym dowiesz się w swojej przychodni). Lekarz Cię zbada, zada parę pytań i wpisze wyniki do książeczki. Ja miałem taką sytuację, gdzie w jednej przychodni powiedzieli, że trzeba zrobić RTG (zdjęcie płuc), a w drugiej od ręki po wpłaceniu 40zł wpisali wynik do książeczki, po zadaniu paru pytań i ogólnym zbadaniu.

ElFirmino

Post autor: ElFirmino »

Chłopaki mam duży problem, zamówiłem na allegro krewetki- Taiwan bee, kilka różnych odmian. Jak wiadomo te krewetki nie są tanie, a ta osoba wysłała mi całkiem inne krewetki. Nie mogę się z tą osobą skontaktować od trzech dni, pisałem e maile, dzwoniłem i nic. Słyszałem że można to zgłosić na allegro, tylko jak? gdyby te krewetki były warte kilka zł to bym nawet się nie odzywał, ale zapłaciłem ponad 800zł, a dostałem krewetki o wartości... 50zł.

HubertPL

Post autor: HubertPL »

ElFirmino pisze:Chłopaki mam duży problem, zamówiłem na allegro krewetki- Taiwan bee, kilka różnych odmian. Jak wiadomo te krewetki nie są tanie, a ta osoba wysłała mi całkiem inne krewetki. Nie mogę się z tą osobą skontaktować od trzech dni, pisałem e maile, dzwoniłem i nic. Słyszałem że można to zgłosić na allegro, tylko jak? gdyby te krewetki były warte kilka zł to bym nawet się nie odzywał, ale zapłaciłem ponad 800zł, a dostałem krewetki o wartości... 50zł.
Jak nie miałeś nigdy problemów z policją to zgłoś to im.
Obrazek

ElFirmino

Post autor: ElFirmino »

Obyło się bez zgłaszania, dostałem od Niego niedawno meila, ze pomylił zamówienia, a krewetki mogę sobie zatrzymać, to rybki będą mialy wyżerkę za 50zł ;).
Josif już miałem Ci odpisać, ale Twój post zniknął ;).

Awatar użytkownika
Zyska

Post autor: Zyska »

Witam, mam pytanko. Co jest silniejsze w pokerze, full 3 damy na dwoch dziesiatkach czy full 2 damy na trzech dupkach?
Pozdrawiam

E: tak myslalem, dzieki
Ostatnio zmieniony 12 sty 2016, o 14:09 przez Zyska, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Rahk8

Post autor: Rahk8 »

Z tego co się orientuje, to pod uwagę bierze się figurę która występuje w trójce czyli w tym przypadku full z 3 dam jest silniejszy(ręki sobie uciąć nie dam, ale tam zawsze grałem)

ODPOWIEDZ