Wszelakie pytania

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

kamilg0700

Re: Wszelakie pytania

Post autor: kamilg0700 »

dagonet pisze:
kamilg0700 pisze:Musisz spożywać bardzo często (niekoniecznie duże ilości) wysokokalorycznych posiłków. Poszukaj diet 'na masę' dla kulturystów/osób trenujących na siłowni. Najlepiej troszkę poczytać i ułożyć własny jadłospis, nie zapominając o ważnych naturalnych suplementach jak minerały i witaminy. Nie katuj się gotowymi, sztywnymi dieta. Jedz to co lubisz w większych ilościach zgodnie z wskazówkami diet 'na masę'.

Panie alez Pan pierdasi. Wystarczy, ze zacznie sie zdrowo odzywiac - nic na mase nie musi robic - i zacznie cwiczyc. Przyrost tej "dobrej" masy gwarantowany
Zależy co chce osiągnąć, od jego przemiany materii i jeszcze kilku czynników. Samo zdrowe odżywianie nie gwarantuje przyrostu masy. I zależy czy mamy na myśli masę mięśniową, czy masę ciała, ale 7-8kg przyrostu masy mięśniowej toooo ;)

Khazim

Post autor: Khazim »

Powiem tak, napewno najłatwiejszą odpowiedzią na tego typu pytanie będzie "zamieszkaj w KFC" czy po prostu "musisz dużo wpieprzać". Jednak uwieżcie, że to czasem nie jest wcale takie proste jak się wydaje. Sam jestem dosyć szczupłej postury. Odżywiam się tak, że chyba już dawno powinno mnie nie być na świecie. Był okres, że na obiad chodziło się do kfc, a w niektórych "kebabach" byłem z ludźmi na "Ty". Wcale to nie pomagało. Zero rezultatów. Kumpel, który sam jest troszku grubszy miał momentami ochotę mnie zabić.
Także PinkPanter według mnie to zależy też od organizmu. U mnie na przykład głównym czynnikiem tego wszystkiego był nagły gwałtowny wzrost. Przez to właśnie zrobiłem się dosyć szczupły, bo kiedyś taki nie byłem. W sumie z tego powodu mam naprawdę wiele innych zmartwień. Jak na przykład problemy z kolanami. :wink:
Wiem, że jakoś specjalnie nie pomogłem. Może inni jakoś się znają na tym.

Pozdrawiam.
Walk on, walk on, with hope in your heart...
Obrazek

vox

Post autor: vox »

Mam pytanie (może trochę głupie) dotyczące szalików LFC. O co chodzi z oznaczeniami oficjalnych szalików typu BC, ST? Osobiście noszę się z zamiarem zakupienia modelu w biało-czerwone pasy. Nie wiem tylko czy niektóre szaliki nie są przeznaczone głównie na mecze np. Pucharu Anglii. Wie ktoś coś na ten temat? :)

BeBe
Kontakt:

Post autor: BeBe »

A ja mam pytanie czy istnieje jakaś grupa LFC.pl na facebooku ? nie chodzi mi o stronę Lfc.pl tylko zamkniętą grupę. trochę sie nie orientuję i nie jestem pewny czy to się tak nazywa, ale mamy taką zamkniętą grupę np z moją klasą a nie wiem jak takich szukać :D

sory że taki nie ogar i tak pisze chaotycznie:D :D
Bez ciemności nie ma światła. Bez zła nie ma dobra.

ATB

Post autor: ATB »

Szukam jakiejś dobrej, darmowej aplikacji do odtwarzania muzyki na Androidzie.

Chodzi mi głównie o łatwe poruszanie się po katalogach o Equalizer.

Miałem wcześniej ProAmp ale wersja Lite (15-dniowa).

Czekam na wasze propozycje

Awatar użytkownika
kam15
Kontakt:

Post autor: kam15 »

ATB pisze:Szukam jakiejś dobrej, darmowej aplikacji do odtwarzania muzyki na Androidzie.

Chodzi mi głównie o łatwe poruszanie się po katalogach o Equalizer.

Miałem wcześniej ProAmp ale wersja Lite (15-dniowa).

Czekam na wasze propozycje
PlayerPro

Post autor: Alter »

Rockbox. Żre śmiesznie mało ramu, a opcji ma więcej niż jakikolwiek inny odtwarzacz, który testowałem.

http://rasher.dk/rockbox/android/

lucasiu
Kontakt:

Post autor: lucasiu »

Winamp PRO. Ma mnóstwo funkcji, rozbudowany Equalizer, jednym słowem świetny. Jedynym problemem jest fakt, że trzeba za niego zapłacić, chyba, że tak jak ja ściągniesz pirata. W sieci jest mnóstwo cracków :D
Jeśli jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jeśli jesteś drugi - jesteś nikim. - Bill Shankly

Awatar użytkownika
Adaminho1

Post autor: Adaminho1 »

Mam pytanie.
Czy Scott Sinclair gra coś po przyjściu do City?
Obrazek

elug

Post autor: elug »

http://www.vitay.pl/katalog-Vitay/nagro ... ,1195.html

Co myślicie o tej ławce? Akurat mam tyle punktów i chciałem sobie ją kupić, będzie w sam raz do brzuszków. A ponadto zmieści się pod łóżkiem, co dla mnie jest dużym plusem bo w zimie raczej nie dam rady ćwiczyć na strychu z powodu braku grzejników... Pytanie jak z jakością tej ławki?

E: Istnieje możliwość połączenia punktów z dwóch kart w jakiś sposób? :D
Obrazek

"At the end of a storm is a golden sky"

Awatar użytkownika
cryptic

Post autor: cryptic »

Co sądzicie o stronie buty.pl? Bez zarzutów, śmiało można kupować?

grunwald

Post autor: grunwald »

elug pisze:http://www.vitay.pl/katalog-Vitay/nagro ... ,1195.html

Co myślicie o tej ławce? Akurat mam tyle punktów i chciałem sobie ją kupić, będzie w sam raz do brzuszków. A ponadto zmieści się pod łóżkiem, co dla mnie jest dużym plusem bo w zimie raczej nie dam rady ćwiczyć na strychu z powodu braku grzejników... Pytanie jak z jakością tej ławki?

E: Istnieje możliwość połączenia punktów z dwóch kart w jakiś sposób? :D
kolega ma z tej firmy ma ławke prostą i wszystko wporzo. wygodna, stabilna i trwała. zresztą, nie ma co przesadzać z tą ławeczką do brzuszków - super lux być nie musi.

+ apropos łączenia
http://www.vitay.pl/Regulamin-Programu-VITAY,20.html
Jurgen ufam Tobie.

RemigiouLFC

Post autor: RemigiouLFC »

Jestem pierwszy rok na forum, więc mam pytanie. Czy zawsze było tak jak jest teraz, że na początku sezonu posty w dziale mecze są liczne Toronto (56!), WBA (106!!!), a potem nawet najważniejsze mecze MUFC (ledwo ponad 50) czy wygrane Reading (21) są zdecydowane mniej liczne?
Obrazek

Awatar użytkownika
Assassin

Post autor: Assassin »

Sezonowcy przerażeni przez pierwsze wyniki sezonu, wrócili do kibicowania Chelsea :)

Cha3ek

Post autor: Cha3ek »

Uważam, że tutaj swoje podłoże mają wakacje. Większość osób wróciła do swoich prac (studia, matura). Myśle, że to normalne.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ