Wszelakie pytania

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Tibro

Re: Wszelakie pytania

Post autor: Tibro »

Czlowiek z dzida to chyba Maciek kozlowski, tego Jabby nie kojarze.

past7th

Post autor: past7th »

2) Larry Flynt

Awatar użytkownika
Whizzer

Post autor: Whizzer »

ItachiTorres pisze:Czy zna ktokolwiek któregoś z tych Panów?

imageshack.us/photo/my-images/846/57125991.jpg/

hitman.gram.pl/forum/files//ejhvbj_184.png
?
Z góry dzięki :)
Na pierwszym zdjęciu to chyba śp. Maciej Kozłowski, ale mogę się mylić.

Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

Ja mam pytanie dot. Losowanie fazy grupowej LE. Wie ktoś może jak nazywała się prowadząca ? :P

E:
Dzięki wielkie :)
Ostatnio zmieniony 28 sie 2011, o 14:37 przez polik, łącznie zmieniany 1 raz.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "

Awatar użytkownika
CezusLFC

Post autor: CezusLFC »

polik pisze:Ja mam pytanie dot. Losowanie fazy grupowej LE. Wie ktoś może jak nazywała się prowadząca ? :P
Kate Giles
Obrazek
"I want to build a team that’s invincible, so that they have to send a team from bloody Mars to beat us!" Bill Shankly

Oskar

Post autor: Oskar »

Mam pytanie dotyczące pewnego zdarzenia, które miało miejsce w spotkaniu Zagłębie vs Cracovia. Otóż strzelec wyrównującego trafienia dla Cracovii( Ntibazonkiza ) po zdobytej bramce kopnął chorągiewkę, za co został ukarany żółtą kartką.

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91 ... nkiza.html

Trochę się zdziwiłem tą sytuacją, ponieważ wcześniej nie wiedziałem, że sędzia ma prawo ukarać zawodnika za takie zachowanie. Przypomniałem sobie kilka takich sytuacji, w których zawodnik narusza "nietykalność" chorągiewki, ale sędzia nigdy nie pokazywał za coś takiego żółtej kartki. Dlatego mam pytanie, czy jest jakiś przepis, który nakazuje pokazać zawodnikowi za takie zachowanie żółtą kartkę? Czy jest to zależne od decyzji sędziego, który może, ale nie musi ukarać zawodnika?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

TJHicks

Post autor: TJHicks »

Nie wiem dokładnie ale to zależy wyłącznie od sędziego :wink:
Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur

Awatar użytkownika
speedyLFC

Post autor: speedyLFC »

a ja mam pytanie, czy zna ktoś powód takiej wręcz wściekłości Meirelesa po dwóch golach z arsenalem, + do kogo kierował fuckera :) ? z góry dzięki

july602

Post autor: july602 »

speedyLFC pisze:a ja mam pytanie, czy zna ktoś powód takiej wręcz wściekłości Meirelesa po dwóch golach z arsenalem, + do kogo kierował fuckera :) ? z góry dzięki
Ktoś pisał, że jest to fucker do Lucasa. Chodziło o to, że w 1 połowie Frimpong został sfaulowały przez Brazylijczyka i pokazał mu "fucka". Nie wiem na ile w tym prawdy, ale jest to możliwe.

gesioo
Kontakt:

Post autor: gesioo »

july602 pisze:
speedyLFC pisze:a ja mam pytanie, czy zna ktoś powód takiej wręcz wściekłości Meirelesa po dwóch golach z arsenalem, + do kogo kierował fuckera :) ? z góry dzięki
Ktoś pisał, że jest to fucker do Lucasa. Chodziło o to, że w 1 połowie Frimpong został sfaulowały przez Brazylijczyka i pokazał mu "fucka". Nie wiem na ile w tym prawdy, ale jest to możliwe.
prawdopodobnie. tak jest też tu: http://babol.pl/kat,1025465,title,Histo ... omosc.html

choć oczywiście nie wiem czy jest to źródło godne zaufania ;)
Aequam memento rebus in arduis servare mentem
RRRRRRrrrrrrrrrrrrrrrrr!

Stodi

Post autor: Stodi »

W ostatni dzień zimowego okienka transferowego 2011 słuchałem przez internet jakiegoś angielskiego radio w którym przez cały czas mówili o spekulacjach transferowych. No i moje pytanie, czy ktoś z tutaj obecnych wie może jakie to było radio ? Ja kompletnie zapomniałem.

edit: Już chyba wiem, to było radio talksport
Ostatnio zmieniony 30 sie 2011, o 15:05 przez Stodi, łącznie zmieniany 1 raz.

elug

Post autor: elug »

Ja oglądałem SkySport News, tam chyba była relacja cały dzień live. Ale radio to nie mam pojęcia jakie :(

I mam pytanko jeszcze :D. Nie wiecie czy na da się u nas w kraju zamówić SkySport w jakiejś telewizji satelitarnej cyfrze, czy ence?
Obrazek

"At the end of a storm is a golden sky"

TJHicks

Post autor: TJHicks »

Z tego co mi wiadomo to nie można na razie, ale może kiedyś :wink:
Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur

Awatar użytkownika
Jonhson2
Kontakt:

Post autor: Jonhson2 »

W cyfrze eNce i Cyfrowym Polsacie i Vectrze na pewno nie ma ;/

Awatar użytkownika
Aruu

Post autor: Aruu »

Pamieta ktos moze taki program na mtv w ktorym graly rozne kapele, w jury byla chyba Chylinska. Ten program wygral chyba zespol Popcorn, byl tam tez zespol Manchester. Wie ktos moze jak sie nazywal i gdzie mozna go obejrzec ? :D

ODPOWIEDZ