Haxball

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

nicramlfc

Haxball

Post autor: nicramlfc »

Tak z ciekawości, ile osób tutaj gra "zawodowo" w haxballa, piszę o tym tutaj gdyż chcę złożyć ekipę fanów Liverpoolu i zapisać nas do ligi 4v4 BE na haxball-manager.pl. Od razu podawajcie swoje nicki z gry :). Mój nick Raheem, wcześniej Raheem Sterling :v.

nicramlfc

Re: Haxball

Ponawiam :- )

Gerrinzo7

Post autor: Gerrinzo7 »

nicramlfc pisze:Tak z ciekawości, ile osób tutaj gra "zawodowo" w haxballa, piszę o tym tutaj gdyż chcę złożyć ekipę fanów Liverpoolu i zapisać nas do ligi 4v4 BE na haxball-manager.pl. Od razu podawajcie swoje nicki z gry :). Mój nick Raheem, wcześniej Raheem Sterling :v.
Mój nick: ѕυαяєz , wcześniej Suarez LFC [7] YNWA coś tego typu ;p
W haxa grywałem dawniej w klubach, teraz dla zabawy bardziej.
4v4 grałem może 4 razy, ogólnie preferuję 3v3. :)
Najlepiej mi się grywa na pozycji ofensywnej. ;)
Obrazek
YNWA!:)

hyuga
Kontakt:

Post autor: hyuga »

Nas jest kilku, gramy w ekipie Zdziadziale Zebry na forum Rshl. Zgoogluj sobie ;)
Obrazek

nicramlfc

@ponawiam :-)

KaylorLFC
Kontakt:

Post autor: KaylorLFC »

Jeżeli ktoś czuje się na siłach i wierzy w swoje umiejętności zapraszam AC Plumkaczy, 1 liga BH, 1 liga SH, 2 liga zaq 4v4, 2 liga zaq 3v3 :) 8271866
Obrazek

GUNS

Post autor: GUNS »

Powie mi ktoś na czym polega fenomen tej "gry" ? rozumiem że to ma być imitacja piłki nożnej ale serio to takie wciągające? poruszanie się jedną większą kropką za mniejszą i odbijanie tej mniejszej? żeby to jeszcze jakoś ciekawie wyglądało... ale bez przesady w coś podobnego grało się na leciwej Amidze :)

KaylorLFC
Kontakt:

Post autor: KaylorLFC »

GUNS pisze:Powie mi ktoś na czym polega fenomen tej "gry" ? rozumiem że to ma być imitacja piłki nożnej ale serio to takie wciągające? poruszanie się jedną większą kropką za mniejszą i odbijanie tej mniejszej? żeby to jeszcze jakoś ciekawie wyglądało... ale bez przesady w coś podobnego grało się na leciwej Amidze :)
Szczerza sam nie wiem na czym polega fenomen, ale jeżeli siedzisz przykładowo z jakąś drużyną dłuższy czas, gracie tak że sami jesteście pod wrażeniem, cieszycie się z gry (nie chodzi o kopanie piłki na oślep), tam też idzie stworzyć fajne akcje (pierwsza lepsza kompilacja http://www.youtube.com/watch?v=wbp8e6toGIU), radość ze zdobywania mistrzostw danych for, całkiem fajna zabawa :))
Obrazek

grzyb

Post autor: grzyb »

Czy jest jakaś strona bądź forum na którym można się zapisać do ligi czy klubu ??
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam

ODPOWIEDZ