FIFA14 - LIGA LFC.pl

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
akhrem3

FIFA14 - LIGA LFC.pl

Post autor: akhrem3 »

Temat dotyczy wyłącznie ligi, pytania niezwiązane z nią zadajemy w dziale FIFA14

GRUPA A
http://www.twoja-liga.pl/index.php?plik ... ga_id=3584

GRUPA B
http://www.twoja-liga.pl/index.php?plik ... ga_id=3582

Zasady:
1.Gramy 2x6minut, 3pkt za zwycięstwo, 1 za remis, porażka 0pkt
2.Gospodarz spotkania ma pierwszeństwo wyboru drużyny, tzn. jeśli wybierze Anglię Ty musisz szukać już innego zespołu. Spotkania Barcelona - Barcelona itp. nie mogą mieć miejsca. Obojętne kto hostuje
3.Gramy na włączonych asystach (chyba że ktoś woli sterowanie ręczne to nie ma problemu, jego sprawa), nowy system obrony, prędkość gry normalna
4.Nierozegranie 3 spotkań będzie skutkowało wykluczeniem z ligi
5.Każda kolejka będzie rozgrywana z narzuconymi zasadami i należy ich przestrzegać
6.Przeciwnikowi okazujemy szacunek, nie obrzucamy się błotem, nie przerywamy spotkania gdy przegrywamy
7.Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy, z których najlepsza połówka po sezonie utworzy I ligę, druga połowka II ligę. Znając życie i zapał niektórych do podziału nie dojdzie bo się wszystko posypie :D
8.Przed rozegraniem meczu o stawkę możecie chwilę sobie pokopać, sprawdzić czy połączenie jest dobrej jakości. Jeśli będą problemy zmieniacie hostującego
9.Daty i godziny wygenerował program, jest mi obojętne kiedy i o jakiej porze się umówicie.
10.Wyniki z grupy A piszecie do mnie (akhrem3), opiekunem grupy B jest Mateusz95LFC
11. Gramy zgodnie z terminarzem, rewanże później
12. Przeciwnik was obraża, przeklina? Róbcie screeny, będą przyznawane walkowery a delikwenci usuwani z ligi gdy sytuacja się powtórzy
13. Podczas gry, wyłączcie zbędne programy, strony obciążające łącze. Sytuacja w której przeciwnik słucha muzy z youtuba grając z wami jest nieduposzczalna

1 Kolejka
Gramy reprezentacjami europejskimi z wyłączeniem Hiszpanii
2 kolejka
Wybieramy spośród lig: brazylijska + argentyńska

Termin: do 27 października
Ostatnio zmieniony 21 paź 2013, o 08:45 przez akhrem3, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
akhrem3

Re: FIFA14 - LIGA LFC.pl

Dopóki Mateusz95LFC nie potwierdzi swojej pomocy, którą deklarował, proszę grupę B o przesyłanie wyników do mnie.

arek1993

Post autor: arek1993 »

Spotkanie które miało być rozegrane o 18 z użytkownikiem maaaaatiiii nie odbyło się, gdyż nie mogę się z nim skontaktować.

Awatar użytkownika
akhrem3

arek1993 pisze:Spotkanie które miało być rozegrane o 18 z użytkownikiem maaaaatiiii nie odbyło się, gdyż nie mogę się z nim skontaktować.
Nie trzymamy się godzin i dat w terminarzu!!! Spotkania 1 kolejki mają być rozegrane do przyszłej niedzieli.

Awatar użytkownika
Mateusz95LFC

Post autor: Mateusz95LFC »

Ok sorki, byłem zajęty w ten weekend. Spotkanie postaram się rozegrać w przyszły piątek. Oczywiście potwierdzam swoją pomoc.
Obrazek

Awatar użytkownika
akhrem3

hubertlfc-iPonanda zastępuje rezygnującego z gry w lidze Marcin16-Marcin16YNWA. Zmiana następuje w grupie A. Niestety nie mam możliwości zmiany nazwy uczestnika w tabeli i terminarzu (strona w fazie beta).

Sokrates20

Post autor: Sokrates20 »

Może coś zaczelo by sie dziać w grupie B ?
Mateusz jak nie masz czasu na wpisywanie wyników to napisz. Ja z chęcią przejme Twoje obowiązki.

Awatar użytkownika
akhrem3

Mam nadzieję, że w ten weekend wiele osób nadrobi zaległości. Wyniki z grupy B można pisać do mnie, szybko je zaktualizuje w tabeli.

Awatar użytkownika
Mersey14

Post autor: Mersey14 »

Costa (DenmarkMafia) w ogóle nie zaakceptował mnie do przyjaciół na Originie, na forum tez nie odpisał na PW.
Rozumiem, że gdy czas na rozegranie 1 kolejki się skończy to będzie walkower?
Obrazek

Awatar użytkownika
przysu87
Kontakt:

Post autor: przysu87 »

Mam ten sam problem z kolegą bartes_1555,żadnej odpowiedzi.

Awatar użytkownika
akhrem3

3 kolejka
Gramy zespołami z Championship.
Termin: do 3 listopada
Zaległe mecze wciąż będzie można rozegrać. Osoby, które nie rozegrają 3 spotkań będą usuwane z ligi. Spodziewam się, że po 3 kolejce skład ligi nieco się nam uszczupli...

Z ligi zrezygnowali:
owsiej
Marcin16

hubertlfc

Post autor: hubertlfc »

Mnie do znajomych nie zaakcpetował webborek . Także nie wiem co zrobić, ja te mecze wszystkie rozegram jak tylko będę miał czas bo narazie trochę słabo z czasem

Awatar użytkownika
Mateusz95LFC

Post autor: Mateusz95LFC »

Witam dzisiaj mogę rozegrać swoje mecze, jeśli ktoś ma mecz ze mną niech się odezwie.
Obrazek

hubertlfc

Post autor: hubertlfc »

Ja gram za marcina16 :) czyli iPonanda :)

kaszkin

Post autor: kaszkin »

Cholera, ostatnio tyle zajęć miałem, że w Fifkę w ogóle nie grałem... Oczywiście na meczyki turniejowe znajdę czas, ale cienko to widzę.. Po dupie dostanę jak cholera. :)

ODPOWIEDZ