FIFA 14

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
RosolakLFC

Re: FIFA 14

Post autor: RosolakLFC »

Kostuch pisze:
RosolakLFC pisze:Potrzebuje właśnie lewe skrzydło, mam Sterlinga ale nie spełnia oczekiwań, nie mam zbyt dużego budżety niestety :)
Radzę dozbierać jeszcze 10 tys i kupić Williana. Dla mnie Willian jest mega kozakiem.
Zanim ja to dozbieram.. A kogoś takiego co na razie pograłby w miare na poziomie? Z czasem na pewno będę wymieniał skład
:))

@down - kogos z angielskiej ligi :)
Ostatnio zmieniony 9 sty 2014, o 22:23 przez RosolakLFC, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dam4an

Post autor: dam4an »

Fisher z Ajaxu, polecam :)
Obrazek
"Jeśli Everton grałby w ogrodzie przed moim oknem, zaciągnąłbym firankę." - Bill Shankly.

gesioo
Kontakt:

Post autor: gesioo »

witam,

fifa wyłącza mi się po podłączeniu czwartego pada. Miał ktoś podobny problem?
Powiem od razu, ze na laptopie nie mam nawet tylu wejść USB, czy problem może leżeć po stronie rozdzielacza USB? Jakiś sterowników? Nigdzie nie mogę tego wygooglować :/
probowałem różne warianty i niezależnie od pada, to zawsze ten czwarty wywalał...

nie wiem czy może przydać się to:
fifa oryginał, win7 ultimate x64.
lenovo g580 2x2,2 ghz, 5gbram, nvidia 610m 1gb

z góry dziękuję
Aequam memento rebus in arduis servare mentem
RRRRRRrrrrrrrrrrrrrrrrr!

Awatar użytkownika
RosolakLFC

Potrzebuje zawodników z ligi angielskiej, najbardziej lewe skrzydło :D

kaszkin

Post autor: kaszkin »

Wczoraj też o to pytałem. Jak masz bardzo ubogi budżet to polecam Jarvisa. Długo nim grałem i jak na początek to jest w sam raz. Teraz gram Young'iem, również polecam. Koledzy wyżej pisali o Schurrle, osobiście nie testowałem. I to wszystko, na nic lepszego jeszcze osobiście sobie pozwolić nie mogę. :D

A z innych to Sturridge z Negredo w ataku niszczą system, Lennon na skrzydle też zamiata, na prawej obronie mam Richards'a - nie do przepchnięcia i całkiem szybki, dobrze się gra. DP - Sandro, radzi sobie. OP - Coutinho, całkiem dobrze się gra ale jakoś szału nie robi. Nie polecam Dembele, fatalnie mi się nim grało.

Awatar użytkownika
Bolo

Post autor: Bolo »

GK - lloris,cech
PO - Richards, Johnson
CB - Sakho, Cahill
LB - Gibbs, Enrique
DP - Javi Garcia z Wartownikiem bodajże, 92 główek i podobnie obrony
pp - Valencia, lennon, oxlade
LP - Sterling, Jarvis, Schurrle jeśli strzelasz z dystansu
OP - Cazorla, Dembele, Sessegnon
N - Benteke, Sturridge, Negredo, Giroud, Remy

thevoice

Post autor: thevoice »

Co do Schurrle i Young'a - tak wyszło że akurat mam dwa składy BPL, w jednym (teoretycznie mocniejszym) po lewej biega Niemiec, w drugim Anglik. Do tej pory nie mogę dojść do tego, który z nich jest lepszy ;)

Schurrle strzelił u mnie 7 bramek w 17 meczach, Young 16 bramek w 40 spotkaniach. Skuteczność zatem wygląda dość podobnie. Niemiec sprawia wrażenie groźniejszego jeśli chodzi o strzały z dystansu, jest też zdecydowanie lepszy w walce o górne piłki. Young też potrafi nieźle huknąć zza pola, wydaje mi się, że jest też taki jakby 'zwinniejszy' ;) Na korzyść Schurrle przemawia też 4-gwiazdkowa weak foot oraz większa siła (łatwiej jest mi utrzymać się nim przy piłce). Young może bardziej odpowiadać osobom, które lubią rajdy lewym skrzydłem i wrzutki w pole karne - Anglik ma High Attacking Workrate, przez co bardziej ciągnie go do przodu i jakoś łatwiej urywa się obrońcom.

Osobiście wolę ciut dłuższe budowanie akcji (praktycznie w każdym meczu mam przewagę w possession, Rafa byłby dumny :P), dlatego Medium Attacking Workrate Schurrle też mi odpowiada.

Przyznaję, że decyzja co do LM nie jest łatwa ;) Sam byłem bardzo bliski wrzucenia Younga do 'lepszego' składu i akurat wtedy Schurrle huknął dwie bramki i dołożył asystę ;) Proponuję kupić obu i każdym chwile pograć. Niemiec ostatnio potaniał ;P (przynajmniej na PS3). Z pozbyciem się ich raczej nie będziecie mieli problemu.

Ja wybrałbym Schurrle - głównie dlatego, że czasem podczas meczu atakuje środkiem niczym środkowy napastnik i... bardzo dobrze się tam sprawdza ;) Young trochę łatwiej rozbija się o rosłych obrońców (ale może to być akurat moja wina, mistrzem tricków nie jestem :P)

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Ja już po 1 sezonie Liverpoolem :) Oto mój skład:
Obrazek

Ławka Rezerwowych:
BR J. Steele 73
ŚO M. Skrtel 81
ŚP J. Henderson 77
ŚP J. Allen 78
PP V. Moses 77
PS A. Carrillo 79
N F. Borini 78

Rezerwy:
BR D. Ward 59
PO J. Flanagan 67
PO M. Kelly 77
ŚO S. Coates 74
ŚO K. Toure 79
LO J. Enrique 80
ŚP S. Roberto 75
N I. Aspas 76
ŚN L. Alberto 75

Odeszli:
C. Coady do Barnsley FC za 170 000 euro
J. Sinclair do York City za 60 000 euro
JC. Teixeira do Viborg Fodsports Forening za 90 000 euro
S. Sama do Charlton Athletic za 220 000 euro
J. Ibe do Charlton Athletic za 250 000 euro
R. McLaughlin do Newport County za 60 000 euro
T. Ilori do Norwich City (wypożyczenie)
S. Yesil Birmingham City za 425 000 euro

Przyszli:
A. Carrillo z Sportingu Lizbona za 8 000 000 euro
J. Steele z Middlesbrough FC za 1 200 000 euro
Alex Sandro z FC Porto za 17 000 000 euro
S. Roberto z FC Barcelony (wypożyczenie)

Wygranie Ligi, Pucharu Anglii i Pucharu Ligi Angielskiej. To moje puchary zdobyte w 1 sezonie ;) Suarez z Coutinho to genialna para;) Suarezem w lidze strzeliłem 38 bramek, Coutinho również dorzucił z 12 ;) Nie chce mi się tak długo pisac, powiem jedno że z każdego zawodnika jestem zadowolony, jednak w następnym sezonie dokonam kilku zmian. Do odstrzału póją: Ward, Aspas, Moses. Chce kupić: Hughes (Derby County), Delph (Aston Villa), Vela (Real Sociedad) i Son (Leverkusen).

Awatar użytkownika
RosolakLFC

Hughesa nie kupuj, nie warto. Skiraj pieniądze na Maticia. Do tego daj grać Suso, wielki talent :)

Ralf088

Dlaczego nie warto?:) Słaby ?:D

Rahk8

Post autor: Rahk8 »

U mnie Hughes po sezonie wzrósł w poziomie o cały 1 grając cały czas w pierwszym składzie. Co najśmieszniejsze wzrosły mu tylko umiejętności z cyklu: przechwyty, ustawienie w ataku itd. Także nie warto. Lepiej takiego Jorginho albo jak pisze RosolakLFC Matica.

Awatar użytkownika
RosolakLFC

Dokładnie, Hughes nic nie wnosi, Matic najlepszy ŚPD w grze chyba :)

Ralf088

No dobra, ale ja takiego gracza nie potrzebuje:) Kupie tylko Delpha i chce jeszcze jakiegoś młodego pomocnika, który zadowoli się w kontrakcie być Zmiennikiem. Młody, utalentowany, dobrze rozwijający się pomocnik. Kogo mi polecicie ?:)

bojanek95

Post autor: bojanek95 »

Siemanko. Może ruszylibyśmy z jakimś turniejem na PS3 fifa 14 tak jak to miało miejsce w przy fifie 13 :D ?
"There are two great teams on Merseyside. Liverpool and Liverpool Reserves." - Bill Shankly

Awatar użytkownika
RosolakLFC

Ralf088 pisze:No dobra, ale ja takiego gracza nie potrzebuje:) Kupie tylko Delpha i chce jeszcze jakiegoś młodego pomocnika, który zadowoli się w kontrakcie być Zmiennikiem. Młody, utalentowany, dobrze rozwijający się pomocnik. Kogo mi polecicie ?:)

Goretzka ?

ODPOWIEDZ