FIFA 14

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

ziaja

FIFA 14

Post autor: ziaja »

Zakładam wątek o grze bo... LFC zostało oficjalnym partnerem : D

Obrazek

Cieszę się jak małe dziecko bo pewnie będą twarze Hendersona i innych. A jak już widać nowa twarz Stevena oraz Coutinho !

http://www.youtube.com/watch?v=ZBIjwU6E ... e=youtu.be

Filmik z robienia twarzy i możemy się przyjrzeć jak będzie wyglądał Steven i spółka.
Ostatnio zmieniony 1 sie 2013, o 12:14 przez ziaja, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
rafalqu

Re: FIFA 14

Post autor: rafalqu »

Z kiedy to info?

I co to da? nowe twarze, lepsze staty czy zawodnicy dostaną Fifę do gry?
Obrazek

futbolarel

Post autor: futbolarel »

I znowu trzeba kupić oryginał, a miałem przystopować w tym roku. No to zaczynamy zbieranie. Coś koło 230 zł trzeba mieć.

Nie pamiętam dokładnie kiedy coutinho ściął włosy, ale tu jeszcze ma "loki", więc raczej nowe transfery nie będą miały real face.
Ostatnio zmieniony 1 sie 2013, o 12:19 przez futbolarel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Costa

Post autor: Costa »

Wczoraj została barca ,a my przed chwilą.Na pewno teraz wszyscy zawodnicy będą mieć realne twarze ,lepszy dobór skilli.Od czasu do czasu wpadnie do nas EA na turniej fify 14 między naszymi zawodnikami.I jeszcze pewnie kilka bajerów.

WymiataczJan
Kontakt:

Post autor: WymiataczJan »

Dobrze, że Gerrarda też odświeżą, bo co rok niezmienna ta twarz :D

MilekLFC

Post autor: MilekLFC »

Bajecznie , najbardziej cieszy mnie to , że Cou , Hendo a przede wszystkim Lucas będą mieli swoje twarze :D
Liverpool is our religion - Anfield is our church.

Obrazek

Awatar użytkownika
1010Arx

Post autor: 1010Arx »

Dopracowali ten system twarzy niemal do perfekcji, Agger wygląda jak żywy, zresztą pozostali gracze praktycznie też :D W końcu Lucas dostanie twarz. Wiem, że to tylko gra, ale strasznie się cieszę, że nadal jesteśmy atrakcyjnym klubem dla takiej firmy jak EA.
Nole pisze:Na stronie Euro.com.pl (RTV Euro AGD) można zamówić w przedsprzedaży za 149 zł. na PC, jak dla mnie bardzo się opłaca, jak myślicie cena dobra ? Jeszcze jedno, kiedy wychodzi demo ? Pewnie tak samo jak w tamtym roku, ale kiedy wyszło poprzednie demo ?
http://www.euro.com.pl/gry-pc/electroni ... 4-pc.bhtml za 129 zł na PC jest. Moim zdaniem to dobra cena.
A demo chyba powinno wyjść we wrześniu z tego co wyczytałem
Ostatnio zmieniony 1 sie 2013, o 13:01 przez 1010Arx, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Nole

Post autor: Nole »

Na stronie Euro.com.pl (RTV Euro AGD) można zamówić w przedsprzedaży za 149 zł. na PC, jak dla mnie bardzo się opłaca, jak myślicie cena dobra ? Jeszcze jedno, kiedy wychodzi demo ? Pewnie tak samo jak w tamtym roku, ale kiedy wyszło poprzednie demo ?

MilekLFC

Chwaląc się trochę będę miał za 100 zł na XBOXa :D i to z legalnego źródła :D hehe . Patrząc na to , że sugerowana cena to ok 200 moja radość jest niepohamowana :D

Obrazek

Awatar użytkownika
Qemists

Post autor: Qemists »

MilekLFC pisze:Chwaląc się trochę będę miał za 100 zł na XBOXa :D i to z legalnego źródła :D hehe . Patrząc na to , że sugerowana cena to ok 200 moja radość jest niepohamowana :D
to teraz powiedz dlaczego i jak?
Unia Tarnów&Liverpool Football Club supporter.

MilekLFC

Qemists pisze:
MilekLFC pisze:Chwaląc się trochę będę miał za 100 zł na XBOXa :D i to z legalnego źródła :D hehe . Patrząc na to , że sugerowana cena to ok 200 moja radość jest niepohamowana :D
to teraz powiedz dlaczego i jak?
Znajomy jest przedstawicielem EA i dostaje zawsze kilka egzemplarzy gier ( od 4 do max 10 ) na rozreklamowanie marki :D No i sprzedaje po promocyjnej cenie :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Costa

Post autor: Costa »

Nole pisze:Na stronie Euro.com.pl (RTV Euro AGD) można zamówić w przedsprzedaży za 149 zł. na PC, jak dla mnie bardzo się opłaca, jak myślicie cena dobra ? Jeszcze jedno, kiedy wychodzi demo ? Pewnie tak samo jak w tamtym roku, ale kiedy wyszło poprzednie demo ?
No raczej nie bardzo np w gram.pl jest za 129zł.Demo wychodzi tak jak w każdej fifie czyli połowa września 2 tyg przed premierą.
Nie pamiętam dokładnie kiedy coutinho ściął włosy, ale tu jeszcze ma "loki", więc raczej nowe transfery nie będą miały real face.
Z tego co wiem to do klubów partnerskich przyjeżdża specjalna ekipa EA robi zawodnikom fotki i na podstawie zdjęć tworzą real face w grze, tak to wygląda
Obrazek

A że partnerem zostaliśmy dopiero dziś ,to taki zabieg dopiero przed nami, więc real face naszych zawodników ujrzymy dopiero w grze i nie ma co się sugerować tym screenem.
A tak btw skoro jesteśmy partnerem to bardzo możliwe że LFC znajdzie się w demie :D

EDIT:
Już zaczęli! :) http://www.youtube.com/watch?v=ZBIjwU6EbOA

Awatar użytkownika
Jaguar

Post autor: Jaguar »

FIFA pod tym względem jest niesamowita, świetnie odwzorowują twarze i idealnie potwierdza to ten filmik, którzy wrzuciłeś. Świetna wiadomość, fajnie będzie grać zawodnikami z realistycznymi twarzami :)

Awatar użytkownika
Eskimos

Post autor: Eskimos »

No to powoli trzeba zbierać kasę na allegro już można kupować a wysyłka nastąpi 2 dni przed premierą :) cena to około 210zł na PS3 :)
Obrazek

Awatar użytkownika
mikan91

Post autor: mikan91 »

Czy mi się wydaję czy Coutinho ma starą fryzurę?
Obrazek
You'll Never Walk Alone

ODPOWIEDZ