FIFA 13

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sprytny

Re: FIFA 13

Post autor: Sprytny »

Ja wraz z kilkoma kolegami też sądzimy, że czasami gram ale czuje jakby Fifa sama chciała abym przegrał i nawet jeśli przeważam w chwilę dostaję 3 bramki totalnie z dupy.
Awatar użytkownika
Sprytny

Post autor: Sprytny »

Ja wraz z kilkoma kolegami też sądzimy, że czasami gram ale czuje jakby Fifa sama chciała abym przegrał i nawet jeśli przeważam w chwilę dostaję 3 bramki totalnie z dupy.
Awatar użytkownika
sijdn

Post autor: sijdn »

Szczerze to jak włączyłem poziom klasa światowa i grałem właśnie z Arsenalem to Skrtel, Agger czy Coates nie mogli wygrać główki w polu karnym i traciłem bramki. Czyżby wada FIFY ?
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu - Bill Shankly
Awatar użytkownika
AustralianMagic

Post autor: AustralianMagic »

sijdn pisze:Szczerze to jak włączyłem poziom klasa światowa i grałem właśnie z Arsenalem to Skrtel, Agger czy Coates nie mogli wygrać główki w polu karnym i traciłem bramki. Czyżby wada FIFY ?
Ponoć swego czasu w fifie wyższy poziom trudności nie oznaczał, że komp gra lepiej, ale że dostaje bonusy do szybkości, skoczności itp. itd. więc może po prostu do tego wrócili :P
Awatar użytkownika
InMyHeart

Post autor: InMyHeart »

EA sobie chyba kpi... Kupiłem FIFE 13 w sklepie i dają w zamian tyle bugow? Najpierw nie mogłem uruchomić gry i musiałem zmienić jakiś plik do odczytu. A teraz jak juz dziala to mam następujący problem: Tworze profil, wszystko ok, kontroler dziala. Stworzylem karierę i wyszedłem na chwile z gry. Ponownie ja włączam, wybieram ustawienia i po tym jak ustawienia sie wczytaja przestaje działać i dziala mi juz tylko myszka. Nic nie znalazłem na googlach, Prosze o pomoc.
KaroLFC

Post autor: KaroLFC »

Siemka. Ja zacząłem karierę Swansea i mam pytanie. Jakiegoś dobrego, w miarę taniego zawodnika na środek pomocy najlepiej z dobrym strzałem polecicie? :roll:
MISSION IMPOSSIBLE ACCOMPLISHED
Czubas

Post autor: Czubas »

AustralianMagic pisze:
sijdn pisze:Szczerze to jak włączyłem poziom klasa światowa i grałem właśnie z Arsenalem to Skrtel, Agger czy Coates nie mogli wygrać główki w polu karnym i traciłem bramki. Czyżby wada FIFY ?
Ponoć swego czasu w fifie wyższy poziom trudności nie oznaczał, że komp gra lepiej, ale że dostaje bonusy do szybkości, skoczności itp. itd. więc może po prostu do tego wrócili :P
Trzeba porostu w odpowiednim momencie wcisnąć strzał czy podanie.
Gdy piłka jest już przy samej głowie.
Awatar użytkownika
Heskey18YNWA

Post autor: Heskey18YNWA »

KaroLFC pisze:Siemka. Ja zacząłem karierę Swansea i mam pytanie. Jakiegoś dobrego, w miarę taniego zawodnika na środek pomocy najlepiej z dobrym strzałem polecicie? :roll:
Mi na takiego w FIFIE wygląda Hendo. Strzeliłem nim pare razy z dystansu i jest chyba tani.
Obrazek
ziaja

Post autor: ziaja »

KaroLFC pisze:Siemka. Ja zacząłem karierę Swansea i mam pytanie. Jakiegoś dobrego, w miarę taniego zawodnika na środek pomocy najlepiej z dobrym strzałem polecicie? :roll:
Jonjo Shevley- Świetny zawodnik, bardzo dobry rozwój, bardzo dobry przegląd pola i podania.
Suso- Może jego nominalną pozycją w grze jest skrzydło, ale znakomicie radzi sobie w środku pola.
Seri Roberto z Barcelony. Fajny zawodnik możesz go pozyskać na wypożyczenie
Obrazek
Awatar użytkownika
dagonet

Post autor: dagonet »

Nana Welbeck. Na poczatku ma staty kolo 68-70 ale dozwija sie do 87-88. W pierwszym sezonie do wyciagniecia za grosze
kondzio9611

Post autor: kondzio9611 »

Pisałem o tym na innych stronach ale na razie nie dostałem odpowiedzi więc może tu mi ktoś powie ;D
Kupiłem opcje bogaty inwestor w katalogu i jak teraz z niej skorzystac próbowałem oś tam zrobić ale nie umiem ;/
Pomoże ktoś ;D ?
Awatar użytkownika
Torres09

Post autor: Torres09 »

kondzio9611 pisze:Pisałem o tym na innych stronach ale na razie nie dostałem odpowiedzi więc może tu mi ktoś powie ;D
Kupiłem opcje bogaty inwestor w katalogu i jak teraz z niej skorzystac próbowałem oś tam zrobić ale nie umiem ;/
Pomoże ktoś ;D ?
Po prostu wczytaj swoją karierę, dasz dalej, i następnego dnia przyjdzie ci wiadomość że twój klub został kupiony przez bogatego inwestora. (tak przynajmniej było u mnie)
Obrazek
Obrazek
kondzio9611

Post autor: kondzio9611 »

Ja kupiłem tego inwestora w menu głównym i mi teraz na niczym nie działa pisze ,że jest zakupiony i nic wiecej ;/
czyzyk01

Post autor: czyzyk01 »

Witam.Mam pewien problem.Chciałem zmienić pozycję dla Iniesty ze skrzydłowego na pomocnika i zmniejszyły mu się atrybuty do 55. Wiecie może co zrobić, aby przywrócić poprzednie atrybuty?
Awatar użytkownika
hjk95

Post autor: hjk95 »

czyzyk01 pisze:Witam.Mam pewien problem.Chciałem zmienić pozycję dla Iniesty ze skrzydłowego na pomocnika i zmniejszyły mu się atrybuty do 55. Wiecie może co zrobić, aby przywrócić poprzednie atrybuty?
Atuty ma takie same tylko po prostu ma większe predyspozycje na skrzydłowego niż na pomocnika. :)
ODPOWIEDZ