FIFA 13

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lidzbarszczanin
Kontakt:

Re: FIFA 13

Post autor: lidzbarszczanin »

impiii pisze:Mam problem z uruchomieniem FIFY. Otóż po kliknięciu w fifa.exe nic się nie dzieje, żaden program mi się nie włącza, dosłownie nic. Wie ktoś co się dzieje?
Miałem podobny problem. Musiałem ściągnąć program Origin i wtedy wszystko poszło.
Awatar użytkownika
sijdn

Post autor: sijdn »

Mam do was pytanie jak gram karierę bramkarzem i jak jest mecz i sobie grają z przodu to dlaczego mojemu bramkarzowi spada non stop nota jak nic nie robię i stoję w miejscu?
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu - Bill Shankly
Asahi

Post autor: Asahi »

Mam pewne pytanie, jak efektownie bronić się przy stałych fragmentach gry? Bo częściej zdarza mi się wpuścić bramkę właśnie z rożnego czy rzutu wolnego, niż np z karnego. :shock: Już zupełnie nie mam pojęcia jak się ustawiać względem piłki, ani co wciskać, by wybić to piłkę za pole karne. Troszkę to jest irytujące, gdy męczę się, żeby uciulać to 1:0 do końca, a tu rzut rożny, wrzutka i gol. W ostatnich dwóch meczach wygrałem oba 3:2, gdzie 4 bramki straciłem właśnie po stałych fragmentach. Liczę, że jakoś doradzicie. :)
Co do obrony taktycznej - czasem fajnie, czasem zwyczajnie wkurwia, wybiję piłkę, ona zaraz odskakuje do innego przeciwnika, albo odbija się od kumpla z zespołu i snajper drużyny przeciwnej wychodzi na setkę. Gole tracę przede wszystkim po stałych fragmentach gry, a zaraz na drugim miejscu po "udanym" odbiorze piłki...
Obrazek
WymiataczJan
Kontakt:

Post autor: WymiataczJan »

dagonet pisze:
Ralf088 pisze:Jakbym nie chciał to bym nie pisał tego komentarza ...

No tak, w dzisiejszych czasach o masochistow nie trudno, ale moze 2 mecze z Włodkiem i Darkiem zmotywuja Cie do zabrania sie za nauke angielskiego :P
Ja też śmigam na angielskim komentarzu - zwłaszcza w BPL fajna sprawa, komentatorzy nie zamulają. Szpaka dogram sobie jedynie jak zacznę jakąś karierę w polskiej lidze.
Awatar użytkownika
Agbon

Post autor: Agbon »

Kiedy widzisz że wrzutka leci dość blisko bramki to musisz wyjść i wypiąstkować/złapać. (na ps3 trójkąt ). A jak leci dość daleko to najlepiej zostań w bramce.
Obrazek
Valdes
Mów mi miś
Kontakt:

Post autor: Valdes »

Mam dwa takie same, chińskie pady za 20 zł. Pojedynczo działają bez zarzutu, ale gdy podłącze oba na raz, to "gryzą się" ze sobą. Przykładowo w jednym RT i RB działają na odwrót, a w drugim to samo, z tym że LT i LB. Czasem jeden działa poprawnie, a w drugim szwankują "spusty". Jakieś pomysły jak temu zaradzić? :)
dodam jeszcze, że w fifaconfig wykrywa je jako 1 pad, ale w grze widoczne są oddzielne.
Obrazek
General27

Post autor: General27 »

Witam, postanowiłem się podzielić moim składem i poprosić o radę ale na początek skład :
-------------------------Neuer[90]-----------------------------
--------Kelly[80]-Sktrel[85]-Agger[85]-Enrique[82]--------
-----------Allen(c)[84]-----Sahin[87]-------------------------
-----------------------Goezte[85]------------------------------
--McGeady[85]-------Lewandowski[87]--------Assaidi[84]

Ławka: Johnson[81],Sterling[74],Coates[78],Pacheco[77], Gerrard[81], Borini[80] , Shelvey [76]

Allena uczyniłem kapitanem bo on jest głównym konstruktorem i dalej się rozwija, polecam także kupno McGeadiego i Lewego.

Mam takiego pytanie, kogo polecacie mi kupić? Jedynym słabym punktem jest lewa obrona kogo polecacie?

PS. Gram drugi sezon i prowadzę Danię
Obrazek
lucasiu

Post autor: lucasiu »

Może Marcelo. Ja go kupilem za 16,4 mln euro i staty ma 86. Nie wiem czy dalej mi się rozwinie, ale jak narazie spisuje się kapitalnie..
Jeśli jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jeśli jesteś drugi - jesteś nikim. - Bill Shankly
Awatar użytkownika
Costa

Post autor: Costa »

U mnie Coentrao śmiga sobie na LO i jest świetny.LS tez bym ci polecał zmienić bo Assaidi ma wykończenie tragicznie drewniane :/ polecam Bale.Ja sprzedałem Suareza za 100 baniek do Realu i kupiłem, za to Hulka na PS i Bale na LS no i muszę powiedzieć ze Bale to prze koks ,choć jeśli chodzi o drybling, zwinność i speed to podobnie się gra nim jak Assaidim ale Bale do tego ma zabójczo precyzyjne strzały.
PS:Co ten Borini tak wolno ci sie rozwija? o.O u mnie tez jest tylko zamiennikiem dla Lewego ale ma juz 84 skilla w 2 sezonie.
General27

Może dlatego że dopiero zaczełem? Nie wiem on rzadko gra.
Assaidiego zostawię, McGeady na gorsze wykończenie więc chyba go sprzedam.

SPRZEDAŁEŚ SUAREZA ZA 100mln BANIEK !? Kurde ja za niego w pierwszym sezonie wyciągnełem 40 i się cieszyłem bo jakiś super nie był ^;^
Na LO szukam bardziej kogoś kto się mocno rozwinie, a nie że już jest gotów ;)

EDIT: U mnie Assaidi strzelił 25 bramek i zaliczył 15 asyst, gracz sezonu.
Obrazek
PieniaczIsBack

Post autor: PieniaczIsBack »

Mam pytanie czy mogłby ktoś wstawić składy po aktualizacji OVR naszych zawodników ? Przy okazji ile teraz wynosza umiejetnosci takich graczy jak Suso, Sterling, Shelvey czy Yesil?
Awatar użytkownika
przysu87
Kontakt:

Post autor: przysu87 »

Siemacie. Moglibyście polecić jakiegoś solidnego pada pod fife do 100 zł ? Bo moje dwa są już mocno zużyte, kilka lat wieczornych sesji w akademiku robi swoje:)
General27

Pad od xboxa 360, inne odpadają
Obrazek
Awatar użytkownika
Costa

Post autor: Costa »

General27 pisze:Na LO szukam bardziej kogoś kto się mocno rozwinie, a nie że już jest gotów ;)
Akurat Coentrao nie jest gotowcem :) i ze wszystkich LO w grze ma największy rozwój 86-88 ,ale jest tez Cristico z Newcastle też zaczyna z 81 i rozwija sie 86-88.Dalej jest tez kilku ciekawych LO z dobrym rozwojem w granicach 88 np Shchennikov,Willems,Mbaye ale to juz trzeba czasu bo zaczynają skillami 71-73.

SPRZEDAŁEŚ SUAREZA ZA 100mln BANIEK !? Kurde ja za niego w pierwszym sezonie wyciągnełem 40 i się cieszyłem bo jakiś super nie był ^;^
Ta szybko się rozwiną do 91 w 1 sezonie strzelił z dobre 50 bramek ,zgłosił sie Real z ofertą 80 baniek to zaryzykowałem złożyłem kontrofertę na 120 i o dziwo się zgodzili i wpadło mi do budżetu 100 baniek :)

Może dlatego że dopiero zaczełem? Nie wiem on rzadko gra.

Tez mam drugi sezon :)
EDIT: U mnie Assaidi strzelił 25 bramek i zaliczył 15 asyst, gracz sezonu.
Łoooo niezle :D nie wiem może u mnie tylko nie wypalił bo schodziłem nim ze skrzydła w środek torpeda i zawsze 46456465456 m od bramki :D

Mam pytanie czy mogłby ktoś wstawić składy po aktualizacji OVR naszych zawodników ? Przy okazji ile teraz wynosza umiejetnosci takich graczy jak Suso, Sterling, Shelvey czy Yesil?
Składy ci się automatycznie aktualizują ,ale ręcznie też możesz zrobić aktualkę.
General27

U mnie Assaidi i Allen to najlepsi zawodnicy, bez ich formacja nie ma większego sensu.
A jak u was z pucharami, ja narazie odpadłem co prawda w FA i CC ale udało mi się zdobyć LE oraz EPL :]
A co do mistrzostw świata, właśnie ja się dostałem i teraz gram same towarzyskie, jeśli wszystkie będę symulował to nie zwolnią mnie?
Obrazek
ODPOWIEDZ