Samochody

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

era
Kontakt:

Re: Samochody

Post autor: era »

Chyba mi się trafiła niezła okazja, bo kuzyn sobie sprowadził z Bawarii Audi a3 8P Sportback, 2.0 TDI 170km, 2008r. Dogadaliśmy się na całkiem niską cenę, ale drzwi od strony kierowcy do wymiany(ruda), oraz prawy przedni błotnik do malowania. Do tego jeszcze jeszcze tłumaczenie doków, opłaty etc.
Tylko pytanie takie - wiem, że ten silnik nie jest jakoś specjalnie chwalony, tylko ja to auto moge mieć za jakieś 6 tysiecy mniej niż średnia cena rynkowa. Miał ktoś z tym motorem jakieś większe problemy i stanowczo odradza?

ElFirmino

Post autor: ElFirmino »

Zna się ktoś z forum na silnikach motocyklowych? Podczas dzisiejszego wyjazdu padł mi silnik. Usłyszałem kilka stuków i motocykl zgasł, próba odpalenia; brak sensownej kompresji. Dzisiaj rozebrałem dziada i trochę się zdziwiłem, bo na tłoku nie ma żadnych uszkodzeń, a pierścienie trzymają wymiary (niedawno był wymieniany tłok z pierścieniami). Co prawda na cylindrze są dwie wyczuwalne rysy, ale one były już wcześniej i wszystko śmigało :wink: . Skoro dół nie jest zatarty to pewnie coś z głowicą, można to jakoś sprawdzić w domowych warunkach? Mowa o Suzuki dr 350.

paulinajack

Post autor: paulinajack »

uuu silnik i takie objawy to nic dobrego.

ODPOWIEDZ