FIFA 12

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Adaminho1

Re: FIFA 12

Post autor: Adaminho1 »

Ja od siebie polecam Doumbie, ja kupiłem go w pierwszym sezonie( pieniądze z Carrolla) i jest po prostu znakomity szybki dobre zwody i znakomite strzały.
Obrazek

Awatar użytkownika
JuniorLFC

Post autor: JuniorLFC »

lingo1 pisze:
JuniorLFC pisze:Niedługo premiera fify 13 ! Nie mogę się wręcz doczekać. W Media Expert, jest okazja do nabycia fify w promocyjnej cenie.
Wystarczy, że zgłosisz się do sklepu (nie wiem do którego września, więc radzę jak najszybciej) , wpłacisz zaliczkowe 10 zł a otrzymasz zniżkę.
Polecam do zakupu tej nowej gry :D

Przepraszam za off top ale nie wiedziałem, gdzie napisać ;)
Możesz napisać dokładniej tą ofertę? Ok powiedzmy dam zaliczkę 10zł i ile potem dostanę zniżki w procentach,w cenie? Czy FIFE 13 będę mógł kupić w dniu premiery i za ile wtedy? 100zł ? Jak możesz opisz dokładniej o co chodzi w tej ofercie i jaka cena Fify będzie jeśli dam zaliczkę. Bo to w każdym Media Expert taka oferta chyba występuje.
27 września, czyli w dniu premiery, dla osób z "rezerwacją" cena fify będzie zniżona. Podobno ma być najtaniej w całej Polsce :D
Więcej nie mogę powiedzieć, bo po prostu nie wiem. Zobaczyłem w ulotce , poszedłem zapłaciłem i wyczekuje na dzień premiery :)

Może bedzie można nabyć 2-3 dni wczesniej z tą promocyjną ceną? Zobaczymy
Obrazek
Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy. ~ Steven Gerrard

Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

JuniorLFC pisze:Niedługo premiera fify 13 ! Nie mogę się wręcz doczekać. W Media Expert, jest okazja do nabycia fify w promocyjnej cenie.
Wystarczy, że zgłosisz się do sklepu (nie wiem do którego września, więc radzę jak najszybciej) , wpłacisz zaliczkowe 10 zł a otrzymasz zniżkę.

Fajnie, że podałeś takie info bo ja osobiście nie wiedziałem a na pewno skorzystam. Szczególnie, że niestety nie miałem FIFA 2012 tylko 11.
Na tą gre czekam już od naprawdę dawna i czytając sobie liste zmian jestem naprawde bardzo zaciekawiony. Dla mnie różnica będzie pewnie jeszcze większa niż dla tych którzy grali, można już chyba napisać w poprzednią odsłone :)
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "

Awatar użytkownika
ZohanLFC

Post autor: ZohanLFC »

Posiada ktoś skórkę Barclays Premier League do FIfy 12 chodzi oczywiście o "twarzówkę" wyniku :) ??

z góry dziękuje
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrekB

Post autor: PiotrekB »

Co do mojego składu - pomyliłem strony bocznych obrońców, wystawian ich po właściwych stronach ;)

Czy w sieci krążą już overalle piłkarzy z 13?
Obrazek

lingo1

Post autor: lingo1 »

JuniorLFC pisze:
lingo1 pisze:

Możesz napisać dokładniej tą ofertę? Ok powiedzmy dam zaliczkę 10zł i ile potem dostanę zniżki w procentach,w cenie? Czy FIFE 13 będę mógł kupić w dniu premiery i za ile wtedy? 100zł ? Jak możesz opisz dokładniej o co chodzi w tej ofercie i jaka cena Fify będzie jeśli dam zaliczkę. Bo to w każdym Media Expert taka oferta chyba występuje.
27 września, czyli w dniu premiery, dla osób z "rezerwacją" cena fify będzie zniżona. Podobno ma być najtaniej w całej Polsce :D
Więcej nie mogę powiedzieć, bo po prostu nie wiem. Zobaczyłem w ulotce , poszedłem zapłaciłem i wyczekuje na dzień premiery :)

Może bedzie można nabyć 2-3 dni wczesniej z tą promocyjną ceną? Zobaczymy
Jutro pójdę do sklepu i pewnie zarezerwuję:) Ja od siebie bardzo polecam tryb WG w Wirtualnym Klubie. Bardzo lubię ten tryb, miałem szczęście że trafiłem do polskiego klubu, każdy wie o co się gra, trzymie pozycje, można rozmawiać podczas meczy i jest ogólnie świetna zabawa, różne turnieje na polskiej scenie jak i zagraniczne. Czekam na premierę:)
Obrazek

ATB

Post autor: ATB »

PiotrekB pisze:Właśnie skończyłem pierwszy sezon ligowy Liverpoolem zajmując 1. miejsce i zdobywając Carling Cup. Muszę poważnie uporządkować skład, ale pamiętać o głębi bo w tym roku gramy w Lidze Mistrzów (pucharów też już nie odpuszczę). Wyszło mi coś takiego:

Mam jeszcze roczny kontrakt z Aurelio, tak na wszelki wypadek.

Z głupia frant zaproponowałem Xabiemu powrót do domu, nie sądziłem, że się zgodzi ale właśnie to zrobił :) Dlatego moja pomoc potrzebuje poważnych przetasowań. Zastanawiam się nad czymś takim:

Wypożyczenie: Spearing, Wilson (Carra ma swój ostatni sezon)/ Wisdom, Mendy, Coady, Suso

Sprzedaż - Cole, Rodriguez, Bellamy

Kupno: początkowo miał tu być Dempsey, ale jest fatalny w FIFIE a żeby dotrzymać tempu innych gigantów muszę się zbroić. Chodzi mi o jakiegoś mocnego skrzydłowego na prawą flankę, który jednocześnie będzie pasował do LFC. Myślałem nad Gastonem Ramirezem i rozważałem Hoiletta, ale tak naprawdę nie mam pomysłu. Proszę o pomoc w tej kwestii, Wasze sugestie dotyczące ustawienia też będą mile widziane ;)

Pozdrawiam
Nie jestem pewien czy mówisz o trybie kariery czy o jakimś innym, napiszę o tym jak ja grałem w trybie kariery (menedżer).

Doświadczenia mam dosyć duże, gram w 12 prawie rok. Ostatnio zacząłem od nowa sezon, uprzednio poprawiając staty niektórych graczy i tworząc innych (Sterling, Morgan itp.), ponieważ aktualizacja z zimowego okna nie dość, że nie działała to nie była wystarczająca jak na ten moment (Allen, SUM 68 - Bitch please :lol: ).

Sprzedani: Aqua, Adam, Bellamy, Kuyt, Maxi, Carroll, Aurelio, Eccleston, Doni
Wypożyczeni: Spearing, Cole

Kupiłem Sahina (niestety w grze jest beznadziejny, jedynie długie podania są przydatne), Aly'ego Cissokho jako zmiennika Jose (choć polecam bardziej Natxo Monreala z La Liga - ale nie chciał odejść ze swojego klubu). Oraz Alex Smithies - bramkarz z League 2, rozwija sie od 65+ do 80+. Kupiłem też Belhande i Sigurdarsona. Teraz poluję na Falcao 8)

Grając na klasie światowej mam niezłą frajdę (większą niż na legendzie), bo nie wygrywam wszystkiego jak leci. Mecze są zacięte, emocjonujące. Nie raz bywa 6:0 z AV, czasem 1:4 z Blackburn i Wigan :happy:

Suarez jest świetny, w połowie sezonu ma 18 bramek.

Mój skład:

Obrazek

Ławka: Smithies, Kelly, Coates, Belhanda, Assaidi, Sterling, Sigurdarson
Rezerwa: Jones, Flanagan, Caragher, Wisdom, Wilson, Cissokho, Robinson, Shelvey, Coady, El Shaarawy, Suso, Henderson, Morgan, Yesil, Adorjan.

Odnośnie FIFA 13 to także chyba się zdecyduję na zakup. Muszę w końcu zagrać online :roll:

miloLFC

Post autor: miloLFC »

http://www.youtube.com/watch?v=JycofpHC2RI dobrze że nasz były dyrektor sportowy nie był odpowiedzialny za ten tryb gry :P

Awatar użytkownika
PiotrekB

Z tego co można było zauważyć na powyższym filmiku to panowie z FIFY strasznie obniżyli nam overalle:

Kelly - 76 (-1)
Johnson - 79 (-1)
Gerrard - 83 (-3)
Carra - 77 (-1)
Hendo - 74 (-3) SZOK!
Adam - 77 (-3)
Doni - 74 (-1)
Downing - 79 (-3)
Enrique - 79 (-1)
Cole - 78 (-3)

Ale za to:
Adam Morgan - 61 - nareszcie!
Conor Coady - 60 (+7?)
Peter Gulacsi 65 (+1?)
Sterling - 68 (+7)
Borini - 77 (+2)
Allen -78 (+5

Mam nadzieję, że to nie ostateczna wersja i poprawią to jeszcze, tak na początku przygody z FIFĄ 12. Najbardziej rażące i niesprawiedliwe są obcięcia overalli Enrique, Johnsona, Kelly'ego (dobre sezony), Hendersona i częściowo Stevena oraz odrobinę Downinga (te 80 powinien jednak mieć).
Obrazek

HincaK

Post autor: HincaK »

PiotrekB pisze:Z tego co można było zauważyć na powyższym filmiku to panowie z FIFY strasznie obniżyli nam overalle:

Kelly - 76 (-1)
Johnson - 79 (-1)
Gerrard - 83 (-3)
Carra - 77 (-1)
Hendo - 74 (-3) SZOK!
Adam - 77 (-3)
Doni - 74 (-1)
Downing - 79 (-3)
Enrique - 79 (-1)
Cole - 78 (-3)

Ale za to:
Adam Morgan - 61 - nareszcie!
Conor Coady - 60 (+7?)
Peter Gulacsi 65 (+1?)
Sterling - 68 (+7)
Borini - 77 (+2)
Allen -78 (+5

Mam nadzieję, że to nie ostateczna wersja i poprawią to jeszcze, tak na początku przygody z FIFĄ 12. Najbardziej rażące i niesprawiedliwe są obcięcia overalli Enrique, Johnsona, Kelly'ego (dobre sezony), Hendersona i częściowo Stevena oraz odrobinę Downinga (te 80 powinien jednak mieć).
Goście z YT już wspominali, że nie będą wysyłać filmików z atrybutami graczy, gdyż codziennie EA wprowadza zmiany. Niestety jeśli będą to zmiany to o 1-2 punkty, więc Liverpool prawdopodobnie będzie w FIFIE 13 reprezentował niższe stany 4,5-gwiazdkowe. :/ Swoją drogą kupujcie Joe Allena w FIFA 12 Ultimate Team (wersja 74) - świetny grajek :D

Awatar użytkownika
LfcManiak
Kontakt:

Post autor: LfcManiak »

PiotrekB pisze:Z tego co można było zauważyć na powyższym filmiku to panowie z FIFY strasznie obniżyli nam overalle
A co to za różnica, parę punktów w tą czy tamtą? Jak ktoś potrafi grać to i z dużo mocniejszymi zespołami sobie bez problemu poradzi. Zresztą chyba Cię nie dziwi taka sytuacja po żałosnym poprzednim sezonie? :)
Up the Irons! \o/
http://www.lastfm.pl/user/Edentrail
http://www.filmweb.pl/user/edentrail
https://twitter.com/Edentrail

"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly

Awatar użytkownika
PiotrekB

Nie dziwi mnie to w wielu przypadkach ale chodzi mi o elementarna rzetelność - jeżeli jakiś x po słabym sezonie może mieć wiecej punktów od np Enrique po dobrym to coś jest nie tak. Na pewno nie powinno się obcinac skilli ludziom którzy polepszyli swoją grę.

W dzisiejszych czasach nawet głupi skład w FIFIE jest dla klubu wizytówką, nie od dzisiaj wiadomo że EA nas nie lubi :P
Obrazek

Rabik

Post autor: Rabik »

Jaka jest cena promocyjna w tym media expert? Chodzi mi o wersję na ps3.

Może być tak, że cena normalna to 250 zł, a promocyjna 200 zł.

Asahi

Post autor: Asahi »

Wiadomo, kiedy ukaże się demo 13?

@edit
Dzięki. :)
Ostatnio zmieniony 6 wrz 2012, o 12:05 przez Asahi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

miloLFC

Post autor: miloLFC »

Asahi pisze:Wiadomo, kiedy ukaże się demo 13?
11 września

ODPOWIEDZ