FIFA 12

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
Jaguar

FIFA 12

Post autor: Jaguar »

Nadchodzi nowa wersja gry, dla mnie najlepszej piłkarskiej od lat (zaraz mnie tu zjadą). Po obejrzeniu kilku filmów z zapowiedziami można powiedzieć, że będzie kilka ciekawych nowości.

News, który mnie przeraził to to, że T-Mobile Ekstraklasa nie będzie licencjonowana. Brak nazw klubów, herbów, strojów. Smutna sprawa, bo to ponoć wina ze strony Ekstraklasy SA i klubów polskich. Poszło jak zawsze o kasę. Czeskiej ligi i reprezentacji ponoć w ogóle ma nie być, tureckiej również. Poza tym wszystko gra.

Co mi się podoba - kilka klubów jest na kontrakcie z EA i będą mieć w składach wszystkich podobnych piłkarzy. Chelsea z tego co pamiętam, jakiś średniak angielski też. Szkoda, że nie Liverpool (:

Cóż. Czekamy na demo, za kilka dni ma już być. Moja konsola już nie może się doczekać.

Zachęcam do dyskusji, do podawania informacji, jeżeli ktoś coś wie.

Awatar użytkownika
dagonet

Re: FIFA 12

Post autor: dagonet »

bedzie fajowo :p
Mam nadzieje, ze wiecej pilkarzy LFC bedzie mialo realistyczne twarze a nie te tzw "generic". Oby wersja PC byla tym razem w 100% identyczna z wersja konsolowa. Inaczej sie obraze.

InExtremista

Post autor: InExtremista »

dagonet pisze:bedzie fajowo :p
Mam nadzieje, ze wiecej pilkarzy LFC bedzie mialo realistyczne twarze a nie te tzw "generic". Oby wersja PC byla tym razem w 100% identyczna z wersja konsolowa. Inaczej sie obraze.
Z tego co mi wiadomo, albo wszyscy z klubu będą mieli przygotowane facjaty, albo żaden. To mała rewolucja, ale niestety nie wszystkie kluby mogą sobie na to pozwolić. A więc nie zobaczymy gęb grajków Ekstraklasy, tj. "Ligi polskiej" w najnowszej edycji. I choć granie L. Warszawą, czy L. Poznań w dodatku bez autentycznych herbów będzie na pewno uciążliwe, nie będę płakał o ile 12 będzie lepsza od poprzedniczki :p

Awatar użytkownika
ZohanLFC

Post autor: ZohanLFC »

Ja również nie umię się doczekać wersji na peceta. Chętnie pogram sobie w nową odsłonę zresztą jak to miało miejsce z poprzednimi rocznikami. Brak T-Mobile Ekstraklasy może troche zadziwić ale tak realistycznie patrząc można było się tego spodziewać więc na pewno jakiś internetowy "geniusz" wpadł już na pomysł by wydać po premierze swój patch w postaci "oryginalnej" T-Mobile Ekstraklasy ;].
Obrazek

RickRoss

Post autor: RickRoss »

demo ma się pojawić w przeciągu tego tygodnia..
Obrazek
Football has the power to unite and gather people.

Awatar użytkownika
Justicefor96

Post autor: Justicefor96 »

RickRoss pisze:demo ma się pojawić w przeciągu tego tygodnia..
Oficjalna premiera dema ma się odbyć trzynastego, czyli we wtorek. Oczywiście w ciągu następnych kilku godzin może wyciec do sieci, co specjalnie by mi nie przeszkadzało, bo zanosi się na to, że to będzie najlepsza FIFA w historii, a co najważniejsze na PC taka sama jak na konsolach.

@Down: Na padzie ofc.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2011, o 22:29 przez Justicefor96, łącznie zmieniany 1 raz.
''If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win.'' - Bill Shankly

Awatar użytkownika
Jaguar

Jeśli gracie na PC to na klawiaturze czy padzie?

Xavi

Post autor: Xavi »

ja zawsze na padzie od xboxa :P

Awatar użytkownika
dagonet

Post autor: dagonet »

na padzie, swego czasu gralem w fifki na klawiszach ale jak przeszedlem na pada to stwierdzam, ze strasznym ograniczeniem jest gra na klaw

Aldor
Kontakt:

Post autor: Aldor »

Justicefor96 pisze:
RickRoss pisze:demo ma się pojawić w przeciągu tego tygodnia..
a co najważniejsze na PC taka sama jak na konsolach.
Czyli koniec PESa. ;)
Szkoda bo kiedys go lubilem.

RickRoss

Post autor: RickRoss »

Wiadomo, że konsola to konsola mamy dostępną dużo większą paletę zagrań, ale jeżeli w miarę ogarniesz sobie klawisze drążka na klawie również można wiele ciekawych zagrań zastosować. Poczytać tutoriale, poćwiczyć w arenie i można świecić po sieci.
Obrazek
Football has the power to unite and gather people.

Awatar użytkownika
jb_witktor_lfc

Post autor: jb_witktor_lfc »

Jak na PC grasz padem to też można każde zagranie zrobić. Na klawiaturze jest ciężko o efektowną grę, niestety. Jednak jest możliwe to.

Mam nadzieję, że FIFA 12 to będzie arcydzieło :)
Obrazek

Obrazek

"LIVERPOOL IS A MAGIC, OTHERS CLUBS ARE A TRAGIC"

Awatar użytkownika
krystianLFC

Post autor: krystianLFC »

Ja od dwóch lat gram na zwyczajnym padzie od esperanzy za 20zł (no dosłownie taki jak ten http://static.electro-tech-online.com/i ... amepad.jpg) i nie narzekam, spisuje się świetnie.W sumię mam 2 takie same pady, jeden mój, drugi dla znajomego ;) . W fifie 11 mam przypisane wszystkie klawisze jak na padzie od iXa, każde zagranie wychodzi bardzo dobrze, więc polecam.

Nie wiem czy tylko ja tak miałem w fifie 11 na PC, że np. Gerrardowi i Suarezowi jest bardzo łatwo zabrać piłkę albo przewrócić, też tak macie? Mam nadzieję że tego typu "niedopracowania" nie spotkamy w nowej fifie.

Brak ligi Polskiej (tzn. licencji) wcale mi nie przeszkadza, gram tylko Liverpoolem ;) ale na pewno niedługo też pojawią się patche (jak to zawsze ludzie mieli w pes'ie, że ściągali patch z licencjami na wszystkie kluby).

FIFA 11 zmiażdżyła PESa 11, nawet moi znajomi, najbardziej zagorzali fani produkcji konami przeszli na fifę.

Ja mam nadzieję że fizyka gry nie zmieni się zbytnio od poprzedniczki, bo w 11'stkę gra mi się po prostu wyśmienicie ;)

Jutro ponoć ma być demo, czekamy :D
Pozdrawiam
__________________________ <3 LFC since '99 ________________________
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomasi
Kontakt:

Post autor: Tomasi »

krystianLFC pisze: Ja mam nadzieję że fizyka gry nie zmieni się zbytnio od poprzedniczki, bo w 11'stkę gra mi się po prostu wyśmienicie ;)
Pozdrawiam
Akurat fizyka gry się zmieni diametralnie bo wchodzi Impact Engine i wszystkie zderzenia są liczone w czasie rzeczywistym. Więcej rewolucji nie powinno być. Nawiązując jeszcze do tego co pisaliście wcześniej, to ja sobie nie wyobrażam innej gry w Fifę niż na padzie. Pady do PC są nie drogie i nie trzeba jakiegoś super sprzętu, żeby dobrze się grało. Ja gram tak w Fifę na PC od kilku lat i jestem zadowolony.
"Boże, błogosław ateizm!"
Carpe Diem

Awatar użytkownika
Jaguar

Właśnie byłem ciekaw czy pad czy klawiatura, bo ja całe życie na klawie grałem i odkąd przerzuciłem się na playstation to nie wyobrażam sobie gry na klawiaturze. Przepaść, bardzo sztywno grać na klawiaturze.

Swoją drogą jestem fanem Fify pewnie gdzieś od 2003 roku i zawsze wolałem ją od PESa. Teraz szczerze mówiąc jest tak samo, ale ostatnio pobrałem demo PESa 2012 i jestem pełen podziwu. Fizyka gry prześwietna, bardzo realistyczna. Liczę na podobny poziom od EA Sports.

ODPOWIEDZ