Ksiazki

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
pepe92

Re: Ksiazki

Post autor: pepe92 »

Witam, od zawsze mam problemy z wystąpieniami publicznymi dlatego postanowiłem podszkolić się w tym obszarze. Poleci ktoś jego zdaniem najlepsze i najciekawsze książki o tematyce wystąpień publicznych? Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam :)
HappyBlancik

Post autor: HappyBlancik »

Witam, czy jest jakaś nie do końca legalna stronka, na której można pobrać pdf’y książek? Po polsku oczywiście.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
Awatar użytkownika
Suchar

Post autor: Suchar »

HappyBlancik pisze:Witam, czy jest jakaś nie do końca legalna stronka, na której można pobrać pdf’y książek? Po polsku oczywiście.
Chomikuj.

+ szybki kurs szukania w google
tytul ksiazki site:adres strony file:rozrzeszenie pliku
np.
skazani na shawshank site:chomikuj.pl file:epub
Obrazek
PonuryGrabarz

Post autor: PonuryGrabarz »

Gorąco polecam serię książek o rozbiciu dzielnicowym napisaną przez Elżbietę Cherezińską. Powieść historyczna z motywami fantasy osadzona w czasach wielkiego rozbicia dzielnicowego. Podsumowując Polska Gra Tron!
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/142332/k ... egu-i-krwi
mirko

Post autor: mirko »

Potwierdzam Dla mnie trylogia rewelacyjna Historia z elementami fantasy.Ale czyta się rewelacyjnie.I zaczyna uwielbiac Króla Łokietka.Opisy waśni z Krzyżakami i skąd to uwielbienie do Węgrów wyjaśnione jest wspaniale.
Cieszek98

Post autor: Cieszek98 »

Witam, poszukuję książek w gatunku kryminał/thriller z elementem psychologicznym, ostatnio przeczytałem "Krucyfiks" Chrisa Cartera i bardzo mi się spodobała ta książka oczywiście zamierzam przeczytać cały cykl od tego autora. Szukam właśnie czegoś w podobnym klimacie, polecacie coś ciekawego ?
lorenalex

Post autor: lorenalex »

PonuryGrabarz pisze:Gorąco polecam serię książek o rozbiciu dzielnicowym napisaną przez Elżbietę Cherezińską. Powieść historyczna z motywami fantasy osadzona w czasach wielkiego rozbicia dzielnicowego. Podsumowując Polska Gra Tron!
Dzieki. Sprawdze. Ja polecam tej samej autorki Legion.
He’s our centre-half, he’s our number four. Watch him defend and watch him score. He can pass the ball, calm as you like. He’s Virgil Van Dijk, Virgil Van Dijk!
https://streamable.com/5dg0ey
Bondurant

Post autor: Bondurant »

PonuryGrabarz pisze:Gorąco polecam serię książek o rozbiciu dzielnicowym napisaną przez Elżbietę Cherezińską. Powieść historyczna z motywami fantasy osadzona w czasach wielkiego rozbicia dzielnicowego. Podsumowując Polska Gra Tron!
Posiadam obecnie III tom " Płomienną koronę" czy nie przeczytanie dwóch pierwszych tomów diametralnie wpłynie na zrozumienie powieści? Czy można je traktować jako oddzielne historie?
PonuryGrabarz

Post autor: PonuryGrabarz »

Bondurant pisze:
Posiadam obecnie III tom " Płomienną koronę" czy nie przeczytanie dwóch pierwszych tomów diametralnie wpłynie na zrozumienie powieści? Czy można je traktować jako oddzielne historie?
To jedna historia, wiec musisz zacząć od tomu pierwszego.
Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

I "Anatomia Liverpoolu" przeczytana-:)
Dobrze napisana, ukazujaca cala historie LFC ksiazka.
Co prawda w paru miejscach nie zadzialala korekta ale to drobiazg.
To kazdy kibic naszego klubu powinien przeczytac ba! powiem wiecej-powinien miec w swojej domowej biblioteczce-:)
Polecam-:)
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
rafido

Post autor: rafido »

jak przeczytałeś to może odsprzedasz?
https://plumeria.sklep.pl/poziomka-regina-sadzonka
Ostatnio zmieniony 2 sie 2019, o 13:45 przez rafido, łącznie zmieniany 1 raz.
krystiann5

Post autor: krystiann5 »

Osobiście gorąco polecam książkę "Ludzie znikąd" (była chyba nawet kiedyś polecana na lfc.pl). Czasem trochę chaotycznie napisana wg. mnie, ale na prawdę otwiera oczy na to jak działa scouting w dzisiejszych czasach.
Teraz zabrałem się za "Jak zostać piłkarzem" Petera Chroucha i pewnie gdybym miał więcej czasu to skończył bym ją w jeden wieczór, świetnie się czyta.
Następnie chciałbym przeczytać Anatomie Liverpoolu lub "Premier League. Historia taktyki w najlepszej piłkarskiej lidze świata". Czytał ktoś ta drugą pozycje? Godna polecenia?
zorenka

Post autor: zorenka »

czytałem, super sprawa, podpisuję się pod postem powyżej.
Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Do Rafido

Przykro mi kolego ale książka powiększyła moją prywatną bibliotekę-:)
Lecz jeszcze raz polecam jej zakup.Będziesz mógł zawsze do niej wracać-:)

Pozdrawiam.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
Dubel

Post autor: Dubel »

Anatomię Liverpoolu kupiłem młodemu w nagrodę za pasek na świadectwie i teraz wyrywamy ją sobie z rąk - lekko i przystępnie napisana, świetnie się czyta, pozycja obowiązkowa dla każdego fana The Reds :)
ODPOWIEDZ