Gry

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

KaylorLFC
Kontakt:

Re: Gry

Post autor: KaylorLFC »

DonMateo pisze:Cześć,

Ściągnąłem ostatnio (a właściwie kolega mi ściągnął i zgrał na dysk) Red Dead Redemption 2 wersje piracką. Gra się zainstalowała ale z braku cracka nie działa. Wyświetla się komunikat żeby użyć Rockstar Launcher.
Stwierdziłem że nie będę czekać na cracka, tylko zainwestuję w oryginał ze steamu. Problem jest taki, że dostępna jest tylko wersja cyfrowa (ja mieszkam w domu, i korzystam z dziadowskiego internetu mobilnego dla którego ściągnięcie 100GB danych jest rzeczą niewykonalną).
W związku z tym mam pytanie, czy myślicie że jest opcja żeby po wykupieniu gry na steamie użyć tych plików które już mam? Jakoś przenieść do folderu gdzie steam instaluje czy coś?
Ja wiem że piractwo jest złe. Gdyby była wersja pudełkowa to nawet nie przeszłoby mi to przez myśl żeby szukać piratów.
Z góry dzięki za pomoc.
Powiem troche od siebie, nie warty zachodu jest ten tytuł, naprawde. Posiadam ta gre od premiery na xone i mam przegrane łącznie z godzine? Dla mnie totalna nuda, każda misja wyglada tak: jedz tu, zabij tego, wróc, ot cała rozrywka :)
Obrazek

KJano10

Post autor: KJano10 »

KaylorLFC pisze:
DonMateo pisze:Cześć,

Ściągnąłem ostatnio (a właściwie kolega mi ściągnął i zgrał na dysk) Red Dead Redemption 2 wersje piracką. Gra się zainstalowała ale z braku cracka nie działa. Wyświetla się komunikat żeby użyć Rockstar Launcher.
Stwierdziłem że nie będę czekać na cracka, tylko zainwestuję w oryginał ze steamu. Problem jest taki, że dostępna jest tylko wersja cyfrowa (ja mieszkam w domu, i korzystam z dziadowskiego internetu mobilnego dla którego ściągnięcie 100GB danych jest rzeczą niewykonalną).
W związku z tym mam pytanie, czy myślicie że jest opcja żeby po wykupieniu gry na steamie użyć tych plików które już mam? Jakoś przenieść do folderu gdzie steam instaluje czy coś?
Ja wiem że piractwo jest złe. Gdyby była wersja pudełkowa to nawet nie przeszłoby mi to przez myśl żeby szukać piratów.
Z góry dzięki za pomoc.
Powiem troche od siebie, nie warty zachodu jest ten tytuł, naprawde. Posiadam ta gre od premiery na xone i mam przegrane łącznie z godzine? Dla mnie totalna nuda, każda misja wyglada tak: jedz tu, zabij tego, wróc, ot cała rozrywka :)
Misje faktycznie często monotonne, ale otoczka fabularna wydaje się ciekawa. Sam niestety wymiękłem przy jakichś 60% (brak czasu i monotonia wykonywanych czynności), ale mimo wszystko bym polecał.

EDIT: Mialem troche czasu w ferie po obronie i dogralem :) ale zdanie dalej potrzymuje
Ostatnio zmieniony 19 lut 2020, o 17:42 przez KJano10, łącznie zmieniany 1 raz.

gorski

Post autor: gorski »

Kto gra w co oprócz FIFA?

Aldor
Kontakt:

Post autor: Aldor »

gorski pisze:Kto gra w co oprócz FIFA?
Nalogowo w Rocket League. 8)

WuJa

Post autor: WuJa »

gorski pisze:Kto gra w co oprócz FIFA?
CS: GO a jak.. ?

Dubel

Post autor: Dubel »

Cała seria Assassin’s Creed, saga Wieśka, Heroes of Might and Magic, Gothic i GTA V. A na codzień trochę dziecinnie - z młodym lubimy przeglądarkowe Pokemony na pokewars.pl. Ostatnio młody dostał na urodziny Nintendo Switcha i zaczynamy odkrywać co nieco na tą konsolę - polecam wszystkim ;)

Django

Post autor: Django »

Po zainwestowaniu w gamingowego lapka z dziwką RTX na pokładzie: aktualnie Hitman: Rozgrzeszenie, a od zakupu pękł Doom (z 2016), Wiedźmin 3 z dodatkami. Następnie będzie Assassins Creed, SYndicate.

Na starym Dellu od ubiegłych wakacji było Borderlands 2 (znudził mnie w połowie) i Deus Ex: Bunt Ludzkości (wręcz przeciwnie). Ogólnie lista tytułów do odegrania sięga jakich 100 pozycji.
Obrazek

Flymf

Post autor: Flymf »

A co polecacie żeby wyciągnać siódme poty z grafiki? GTA czy Wiesiek odpadają - już ograne.

Django

@Flymf - Metro Exodus - podobno na ultra detalach na dzielni brakuje prądu, a w domu jest jak w saunie.

U mnie wiesiek na RTX na ultra detalach nawet ani razu nie mruknął - 60 klatek i szum spod laptopa ;)
Obrazek

KosaLFC

Post autor: KosaLFC »

Witam, mam takie pytanie, czy znacie gry planszowe, na ps4, tableta o tematyce górskiej, wspinaczkowe? Słyszałem w radio, że w krótce ma powstać gra górska właśnie ale nie dosłyszałem na co dokladnie ma byc ta gra.
Jeśli znacie coś fajnego lub wiecie o jakiej grze mowa była w radio to było by fajnie jakbyście napisali :)
Pozdrawiam :)

ebson

Post autor: ebson »

Witam. Ostatnio zainstalowałem Battlefielda V i po uruchomieniu gry pojawia się czarny ekran i napis "Out of range", tak jakby monitor przestał działać. Dodam, że słyszę muzykę w tle. Czy ktoś mógłby mi pomóc rozwiązać ten problem? :)

Django

ebson pisze:
19 sie 2020, o 11:19
Witam. Ostatnio zainstalowałem Battlefielda V i po uruchomieniu gry pojawia się czarny ekran i napis "Out of range", tak jakby monitor przestał działać. Dodam, że słyszę muzykę w tle. Czy ktoś mógłby mi pomóc rozwiązać ten problem? :)
https://forums.battlefield.com/en-us/di ... t-of-range
Obrazek

ebson

Post autor: ebson »

Django pisze:
19 sie 2020, o 13:23
ebson pisze:
Dzięki! :)

Django

ebson pisze:
20 sie 2020, o 12:31
Django pisze:
19 sie 2020, o 13:23
ebson pisze:
Dzięki! :)
Nie za ma co, mam nadzieję, że zadziała ;)

W sumie też mam problem z grą... Mam problem z uruchomieniem GTA IV na WIn10. Wiem, że na stronie rockstar jest jakiś patch, ale wolałbym wypróbować wszelkie sposoby niewymagające doinstalowywania dodatkowego oprogramowania. Ktoś coś?
Obrazek

Django

Football Manager 2020 jest dostępny od dziś przez najbliższy tydzień za free na Epic Game Store:

https://www.gry-online.pl/gry/football- ... 020/z858f5
Obrazek

ODPOWIEDZ