Seriale

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Maxweil

Re: Seriale

Post autor: Maxweil »

Obejrzałem finał drugiego sezonu Watahy. Powiem tylko ze jestem dumny z tej Polskiej produkcji.
Serial na rowni z najwiekszymi produkcjami.
Obrazek

Awatar użytkownika
1010Arx

Post autor: 1010Arx »

Maxweil pisze:Obejrzałem finał drugiego sezonu Watahy. Powiem tylko ze jestem dumny z tej Polskiej produkcji.
Serial na rowni z najwiekszymi produkcjami.
Również muszę pochwalić Watahę. Trzyma poziom. Oglądałem kilka polskich produkcji, które miały dobry/bardzo dobry 1 sezon, a w drugim spadały bardzo nisko (choćby wspomniany przeze mnie na poprzedniej stronie Belfer, czy Pakt). Bałem się tego także w przypadku Watahy, ale na szczęście tak się nie stało. Choć... Muszę jednak nieco ponarzekać.
Spoiler:
Ogólnie 2 sezon bardzo dobry, ale ostatni odcinek mnie rozczarował. Jednak jak na polską produkcję to wybitny poziom.
Obrazek

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Czy ktoś kojarzy jakiś dobry serwis na którym obejrzę Doctor Who? Od pewnego czasu darmowe serwisy typu alltube czy iitv przycinają na maksa, tego po prostu nie da się oglądać - liczyłem z ciekawości i kółeczko kręci się co 20-28s przy jakości 480p, to nie jest jakiś kolos turbo HD... wracając może być nawet serwis płatny. Chętnie obejrzę też stare serie Doctora, od samego początku, także fajnie gdyby był to serwis, który ma dostęp do Classic Who i do New Who :)

@Down
Dzięki :)
Ostatnio zmieniony 13 lis 2017, o 10:30 przez PyrkaLFC, łącznie zmieniany 1 raz.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

W netflixie jest 5 sezonów, na ipli tylko 1 sezon. Starego chyba nie ma tylko nowy.

Django

Post autor: Django »

PyrkaLFC pisze:Czy ktoś kojarzy jakiś dobry serwis na którym obejrzę Doctor Who? Od pewnego czasu darmowe serwisy typu alltube czy iitv przycinają na maksa, tego po prostu nie da się oglądać - liczyłem z ciekawości i kółeczko kręci się co 20-28s przy jakości 480p, to nie jest jakiś kolos turbo HD... wracając może być nawet serwis płatny. Chętnie obejrzę też stare serie Doctora, od samego początku, także fajnie gdyby był to serwis, który ma dostęp do Classic Who i do New Who :)

@Down
Dzięki :)
Jeśli masz BBC (na NC+ kanał 70) to tam cały czas lecą, od najstarszego (z 2005 z Ecclestonem) do najnowszego 9 (z Bacardim), i po kilku tyg znów powtarzają. A jeśli jesteś niecierpliwy to polecam zaopatrzeć się w klienta t...w :P

Edit @down: Taaak, o tego staruszka mi chodzi :D. Chyba czas sobie zakupić jakiś rumik, bo chodzi po głowie 8).

A nie masz dekodera z możliwością nagrywania?
Ostatnio zmieniony 13 lis 2017, o 14:18 przez Django, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Czy chodzi o Petera Capaldi :P ? z BBC jest o tyle problem, że nie pasują mi godziny. Może przy okazji nowego odcinka świątecznego jakoś poprawią godziny emisji, póki co to jest dramat.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

Obejrzałem na Netflixie jeden serial - Narcos. Nie żałuje ani minuty spędzonej z tym serialem.
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

S47

Post autor: S47 »

Jeżeli ktoś szuka serialu to od siebie mogę polecić jeszcze takie cudeńko.
http://www.filmweb.pl/serial/Gomorra-2014-615608
"Zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem" F. G.

topekpck

Post autor: topekpck »

S47 pisze:Jeżeli ktoś szuka serialu to od siebie mogę polecić jeszcze takie cudeńko.
http://www.filmweb.pl/serial/Gomorra-2014-615608
też polecam bardzo fajny serial, czekam na resztę odcinków w lektorze, tutaj daję link do serialu : http://seriale.co/gommora/
Bo w oczach tkwi siła duszy.

S47

Post autor: S47 »

Ja dostałem od kolegi na dysku wszystkie 3 sezony z lektorem więc gdzieś dostępne pewnie już są na cda.pl może?
"Zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem" F. G.

Django

Post autor: Django »

Witam miłośników seriali. Pytanie do miłośników brytyjskich seriali z lat 60, 70 i 80: gdzie mogę obejrzeć wszystkie 26 sezonów PIERWSZEGO Doctora Who? Chodzi mi o odcinki kręcone w latach 1963-89 - nie te najnowsze z Ecclestonem, Tennantem, Smithem czy Capaldim. Byłoby miło z napisami, choć jeśli istnieje wersja z polskim lektorem to nie pogardzę :)
Obrazek

topekpck

Post autor: topekpck »

S47 pisze:Ja dostałem od kolegi na dysku wszystkie 3 sezony z lektorem więc gdzieś dostępne pewnie już są na cda.pl może?
o to poprosiłbym od 9 odcinka do 12 z lektorem jak byś mógł gdzies wstawić
Bo w oczach tkwi siła duszy.

ThePhenomenalOne

Post autor: ThePhenomenalOne »

Django pisze:Witam miłośników seriali. Pytanie do miłośników brytyjskich seriali z lat 60, 70 i 80: gdzie mogę obejrzeć wszystkie 26 sezonów PIERWSZEGO Doctora Who? Chodzi mi o odcinki kręcone w latach 1963-89 - nie te najnowsze z Ecclestonem, Tennantem, Smithem czy Capaldim. Byłoby miło z napisami, choć jeśli istnieje wersja z polskim lektorem to nie pogardzę :)
http://dwatchseries.to/serie/Doctor_Who_%281963%29

Tutaj jest większość odcinków po angielsku, przynajmniej kilka miesięcy temu tak było. Na chromie mi wyskakuje, że strona może być niebezpieczna, ale widziałem kilkadziesiąt odcinków i żadnych problemów nie było.

http://whomaniaki.blogspot.com/p/classi ... ho-pl.html

A tutaj jest kilka odcinków z napisami polskimi. Do tego jeszcze na dailymotion można znaleźć jakieś odcinki.

Gagarin

Post autor: Gagarin »

Siema. Jaki serial dostępny na netflixie polecacie?

Ze swojej strony polecam Dom z papieru. Jest trochę niedoskonałości, ale ogólnie serial 9/10.

Właśnie w takim klimacie chciałbym coś obejrzeć.
Obrazek

Awatar użytkownika
sijdn

Re: Filmy

Post autor: sijdn »

Jest tu ktoś kto oglądał 1 sezon serialu Strzelec? :)
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu - Bill Shankly

ODPOWIEDZ