Seriale

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Flymf

Re: Seriale

Post autor: Flymf »

Jeśli Netflix to Stranger Things lub Ozark.

Awatar użytkownika
ItachiTorres

Post autor: ItachiTorres »

Flymf pisze:Jeśli Netflix to Stranger Things lub Ozark.
100% racji.
Najlepsze seriale z Netflixa.

hyuga
Kontakt:

Post autor: hyuga »

Nie spodziewalem sie az takiego odzewu. Dziekuje za propozycje i na pewno kilku dam szanse ;)

PS. Narcos koncze 2 sezon - serial ciekawy, troche historii, ale zdecdowanie lepiej sie go ogladalo kiedy Pablo mil wladze, niz jak pracowal na farmie :P
Obrazek

Ibiz
Kontakt:

Post autor: Ibiz »

Dziwne ze nikt nie wspomina o „Orange is the new black”. Dla mnie prawdziwa perełka . Polecam.
"W naszych czasach bardziej liczy się to, co czujesz, niż to, co robisz"

walek666
Kontakt:

Post autor: walek666 »

Jeżeli chodzi o mnie gorąco polecam "Belfer". Wciągnąłem za jedym zamachem. I to pytanie po każdym odcinku "Kto zabił Aśke Walewską?"
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Mogę zapewnić, że jest o wiele, wiele ważniejsza." (Bill Shankly)

Awatar użytkownika
LFCfanatic

Post autor: LFCfanatic »

Black Mirror polecam
Obrazek

Woogie92

Post autor: Woogie92 »

Ja moge polecić seriale takie jak "Mentalista" oraz "Wentworth". Oba według mnie są warte uwagi :D

wojtekpiesta

Post autor: wojtekpiesta »

hyuga pisze:zdecdowanie lepiej sie go ogladalo kiedy Pablo mil wladze, niz jak pracowal na farmie :P
Też jestem tego zdania :) Trzeci sezon bardzo dobry, ale panowie z Cali niestety nie byli już tak barwni jak Escobar. Choć i tak warto obejrzeć.

Nie wiem czy padł tu serial "Ozark", solidny i wciąga. No i mi bardzo się podobał jeszcze "Bloodline" :)

deekuu

Post autor: deekuu »

Woo, nie sądziłem, że aż tylu ludzi tutaj również przejawia moją pasję do seriali. :D

Większość świetnych nowszych pozycji jest tu podana, ale dziwne, że nikt nie wspomina o Twin Peaks. Prawdziwy klasyk i must watch dla każdego fana seriali. Co ciekawe niedawno zakończył się trzeci sezon nakręcony 26 lat po pierwszych dwóch. Może nie wszystkim sie spodoba, ale naprawdę polecam.

Edit: Tyle postów się tu ostatnio przewinęło, ze nie wiedziałem, że chodzi tylko o netflixowe seriale, myslałem że mowimy po prostu o godnych polecenia. :p
Ostatnio zmieniony 13 paź 2017, o 21:24 przez deekuu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

deekuu pisze:Woo, nie sądziłem, że aż tylu ludzi tutaj również przejawia moją pasję do seriali. :D

Większość świetnych nowszych pozycji jest tu podana, ale dziwne, że nikt nie wspomina o Twin Peaks. Prawdziwy klasyk i must watch dla każdego fana seriali. Co ciekawe niedawno zakończył się trzeci sezon nakręcony 26 lat po pierwszych dwóch. Może nie wszystkim sie spodoba, ale naprawdę polecam.
Ja bym wspomniał bo to rzeczywiście znakomity serial ale nie jest dostępny na netflixie, a mimo, że dużo osób ma pasję do seriali to prawie nikt nie przeczytał ze zrozumieniem pytania kolegi o seriale :dry:.

EDIT: deekuu - jednakowoż warto o nich wspominać i kolega na 1 miesiąc włączy sobie np. HBO jak będzie trzeba :).

Wrona

Post autor: Wrona »

Mudrikos pisze: No i nie mamy się czego wstydzić bo polskie canal+ i HBO również robią świetne seriale. Te które mogę polecić to Belfer oraz Pakt.

Polecam również jeszcze jeden polski "Wataha"

Awatar użytkownika
lfc96robert

Post autor: lfc96robert »

Witajcie! Z racji tego, że na ekran powróciła "Wataha" super serial, chciałem się zapytać gdzie mogę go obejrzeć w internecie? Wiem, że jest HGO GO ale ja niestety nie mam go w pakiecie z nc+ a nie chę za bardzo dopłacać za pakiet z HBO. Ma ktoś jakieś linki? Szukałem na wielu stronach i niestety lipa :/
@Piciek2206 dzięki wielkie!
Ostatnio zmieniony 23 paź 2017, o 08:11 przez lfc96robert, łącznie zmieniany 2 razy.
"Podczas mojego czasu na Anfield zawsze mówiliśmy, że mamy dwa najlepsze zespoły na Merseyside, Liverpool oraz Rezerwy Liverpoolu." Bill Shankly

Awatar użytkownika
Piciek2206

Post autor: Piciek2206 »

Awatar użytkownika
1010Arx

Post autor: 1010Arx »

Właśnie obejrzałem 2 odcinek 2 sezonu Belfra. I ku*** chciałbym móc coś czasem "odzobaczyć"...

Edit: Niestety ta druga opcja. Poziom absurdu stał na tak wysokim poziomie, że czasem aż zatrzymywałem odcinek, bo czułem dziwne uczucie zażenowania, połączonego ze wstydem(chyba?) lub po prostu parsknąłem śmiechem. W pierwszym sezonie też się czasem trafiały absurdy, ale dało sie na nie przymknąć oko, bo raz - nie były aż tak absurdalne, dwa - nie występowały jeden za drugim, albo wręcz jeden na drugim, dodatkowo sama fabuła była wciągające. No i jeszcze gra aktorska. To czasem było tak drętwę, że psy przechodniów szczekały bardziej wiarygodnie, niż aktorzy odgrywali swoje role. Aha o dźwięku też warto wspomnieć, czasem musiałem cofać, bo nie mogłem zrozumieć co oni tam mamroczą, w wielu sytuacjach przydałyby się napisy żeby móc płynnie oglądać. Tyle chyba wystarczy, bo jednak nie chce nikomu spoilerować.
Ostatnio zmieniony 30 paź 2017, o 21:11 przez 1010Arx, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Rahk8

Post autor: Rahk8 »

Odzobaczyć by móc obejrzeć jeszcze razy czy by wymazać z pamięci to traumatyczne wspomnienie? Trzy kropki na końcu wskazują raczej druga opcję, ale pytam, bo sam wstrzymałem się z oglądaniem 2-sezonu po pierwszym "polskim prawie Twin Peaks".

ODPOWIEDZ