Seriale

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
kaziooo0804

Re: Seriale

Post autor: kaziooo0804 »

Jeśli "sense8" można zaliczyć pod fantasy (bardziej sajenszfikszyn) to polecam bardzo! Przeboleć 3 odcinki, którą są takie sobie, ale później akcja nabiera tempa i 12 odcinków obejrzałem chyba w 5 dni. Świetny!
Obrazek

"Zamiast słów, miejsce w głębi serca"

omnia

Post autor: omnia »

Co do TD, to pierwszy sezon jest lepszy, ale czy coś może sie z nim równać ?
Drugi sezon zaczyna się kiepsko, ale trzy ostatnie odcinki są na bardzo wysokim poziomie. Finał kapitalny.
Gra aktorska wcale nie najgorsza, a szczególnie Vince Vaughn daje radę. Główną wadą tego sezonu moim zdaniem było to, że w środkowych odcinkach akcja była prowadzona w za wolnym tempie ze zbyt wielomo przerywnikami (dłużący sie wątek żony Franka, Woodrugh i jego homo problemy itp.). Też każdy chciał zgrywać Rusta, ale tylko Frankowi i czasami Rayowi to wychodziło. Też trochę zmarnowany potencjał Kalifornii...
Ale ogólnie sezon bardzo dobry.
Liczę, że szybko powstanie trzeci sezon i znowu wszystkich zwali z nóg :D

PS.: do ostatnich chwil miałem nadzieję, że na ekranie zobaczymy na moment któregoś z bohaterów pierwszego sezonu (chociażby jako przechodni). Jako takie puszczenie oczka do widza :lol:

FreddieMercury

Post autor: FreddieMercury »

Siemaneczko.

Pobrałem sobie chwalony wcześniej PopCorn Time. Chce właśnie obejrzeć Utopie, tylko problem jest taki, ze niby wybieram napisy polskie, ale ich nie ma. Jak zrobić żeby były ? Wiem, że można pobrać z pliku, ale jak ten plik uzyskać ? czym go pobrać ?

Edit :

Napisy24 ;/ NapiProjekt zadziała ?

Tylko właśnie to jest aplikacja Popcorn Time i nie mogę nigdzie znaleźć opcji, żeby odtworzyć np w VLC... Dopiero jak odpale film mam opcję podania napisów z zewnatrz. Tego właśnie nie da się nigdzie odtworzyć w innym playerze, to po prostu jest aplikacja i w tej aplikacji się wyświetlają filmy :/
Edit.
Problem w tym, że próbowałem przez Napisy24, ale zeby to zrobic trzeba po prostu dodać film do tego programu, a tutaj sie nie da, bo on jest pobierany na zasadzie torrentów...
Ostatnio zmieniony 12 sie 2015, o 20:10 przez FreddieMercury, łącznie zmieniany 4 razy.

PonuryGrabarz

Post autor: PonuryGrabarz »

FreddieMercury pisze:Siemaneczko.

Pobrałem sobie chwalony wcześniej PopCorn Time. Chce właśnie obejrzeć Utopie, tylko problem jest taki, ze niby wybieram napisy polskie, ale ich nie ma. Jak zrobić żeby były ? Wiem, że można pobrać z pliku, ale jak ten plik uzyskać ? czym go pobrać ?
A przez co próbujesz ściągać te napisy? NapiProjekt?
Edit: spróbuj, odpal film w allplayerze i spróbuj pobrać napisy za pomocą NapiProjekt. Jeszcze się nie spotkałem, żeby nie było tam napisów do filmów czy seriali, które oglądałem.
Edit: nie pomogę, bo nigdy nie pobierałem w ten sposób.

jusup

Post autor: jusup »

Oglądam sobie serial Fortitude... Dobry, choć na razie nie rewelacyjny (a słyszałem o nim akurat wiele świetnych opinii), ale jestem w trakcie, może mocniej mnie wciągnie.

Nie wiem, czy bym polecał na chwilę obecną, ale widząc temat "Seriale" muszę o nim wspomnieć, bowiem jednym z aktorów grających jednego z istotnych bohaterów jest... Brendan Rodgers ;)

No, oczywiście to żart, ale jak dla mnie podobieństwo w tym serialu jest mocne - po prostu cały czas mam wrażenie, że to Rodgers przewija się przez ekran :)
Gra go Christopher Eccleston,
Obrazek
Tu jest podobny, ale wydaje mi się (a może to siła autosugestii już), że w serialu jeszcze bardziej przypomina Rodgersa.

romic96
Kontakt:

Post autor: romic96 »

FreddieMercury pisze:Siemaneczko.

Edit :

Napisy24 ;/ NapiProjekt zadziała ?

Tylko właśnie to jest aplikacja Popcorn Time i nie mogę nigdzie znaleźć opcji, żeby odtworzyć np w VLC... Dopiero jak odpale film mam opcję podania napisów z zewnatrz. Tego właśnie nie da się nigdzie odtworzyć w innym playerze, to po prostu jest aplikacja i w tej aplikacji się wyświetlają filmy :/
Edit.
Problem w tym, że próbowałem przez Napisy24, ale zeby to zrobic trzeba po prostu dodać film do tego programu, a tutaj sie nie da, bo on jest pobierany na zasadzie torrentów...
http://napisy24.pl/serial/Utopia

Obrazek

Oskar

Post autor: Oskar »

Wszystkim fanom seriali i nie tylko polecam najnowszą produkcję mojego kumpla i jego znajomych. Bez żadnego wsparcia finansowego stworzyli na razie osiem, nieco ponad 10-minutowych odcinków, które są i będą dostępne na youtube. Szczerze polecam, a w imieniu kumpla dziękuję za każde wyświetlenie, lajka na fejsie czy subskrypcję.

Pierwszy odcinek: https://www.youtube.com/watch?v=pDxyNIr4gPc
Strona na facebooku: https://www.facebook.com/burzamozgowtv?fref=nf

Awatar użytkownika
cryptic

Post autor: cryptic »

Na TVN leci teraz Skazany na Śmierć.. Cudowny serial. Można gdzieś kupić na płytach poszczególne sezony albo pobrać całe sezony?

Lukson

Post autor: Lukson »

cryptic pisze:Na TVN leci teraz Skazany na Śmierć.. Cudowny serial. Można gdzieś kupić na płytach poszczególne sezony albo pobrać całe sezony?
Torrenty :v
A co do serialu to fakt, zacny :D

Nicco

Post autor: Nicco »

Popieram w 100%. Obejrzałem wszystko w ciągu jednego tygodnia.
A tak swoją drogą to podobno jakiś ciąg dalszy się szykuje. 8)
I stanę się pasterzem, na Twoją Panie chwałę, od Ciebie pochodzi moc moja, Twoją wypełniam wolę, do Ciebie kieruję swe kroki, by u Twojego zasiąść tronu.
In nomine Patris,
et Fili,
et Spiritus Sancti.

Pustelnik

Post autor: Pustelnik »

Szukam czegoś co wciśnie mnie w fotel. Serial albo anime (chociaż niekoniecznie, bo szybko się kończą i pozostaje niedosyt + trzeba szukać czegoś nowego do oglądania).
Nie mam sprecyzowanych wymagań co do gatunku. Rozpatrzę wszystko.

grunwald

Post autor: grunwald »

Death note, dexter pierwsze 4 sezony, kompania braci, suits, house of cards (imo 3ci sezon nie trzyma poziomu) i the office dla relaksu, ale to polecam raczej oglądać po angielsku.
Jurgen ufam Tobie.

Mudrikos

Post autor: Mudrikos »

Rodzina Soprano, GOT, Narcos

gincu

Post autor: gincu »

Shameless.
Reporter: Is this your best day as Liverpool manager?

Brendan Rodgers: No, every day is

xabi

Post autor: xabi »

THE WIRE

ODPOWIEDZ