Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

PiaS93

Re: Off topic

Post autor: PiaS93 »

Ktoś może wie gdzie kupię taką czapkę ? w oficjalnym sklepie nie ma,tylko zwykła bejsbolówka.

Obrazek

aro8

Post autor: aro8 »

Tak bardzo tą czapke, utożsamiam z Kloppem, ze wpierwszej chwili gdy ją zobaczyłem, wydało mi sie, że tma pisze Klopp, a nie LFC

Awatar użytkownika
Sektor51

Post autor: Sektor51 »

W sklepie przy stadionie widziałem tę serie w kilkunastu kolorach.

PiaS93

Post autor: PiaS93 »

To słabo,miałem na myśli bardziej kupno online :P

Awatar użytkownika
sokół
Kontakt:

Post autor: sokół »

Na początku maja kupiłem taką czapkę na: podstadionem.pl
Czapka fajna, ale to nie jest dokładnie taka, jaką nosi JK. :)
Z LFC od 1998 r.
"...Bramkarz może grać znakomicie, a zawiedzie jeden raz... i jest winowajcą." Ian Rush
last.fm
twitter

Teszni1

Post autor: Teszni1 »

Prawdę mówiąc długo zastanawiałem się w jakim dziale to umieścić. Kiedyś naturalnie wybrałbym wątek "polityka", ale od dawna takowy już nie istnieje. Jako młoda osoba, która ma pewien wgląd w to, jak to wygląda od środka, chciałbym, abyście zagłębili się i pochylili choć trochę nad tematem niedofinansowania NFZ. Idą wybory, a nic tak nie motywuje polityków jak słupki wyborcze i presja ze strony obywateli.
Pod linkiem znajdziecie apel starszych ode mnie kolegów po fachu, którzy chcą zwrócić uwagę Polaków jak i kandydujących na na prawdę ważne kwestie. Od wielu lat problem ten uważany jest za niemożliwy do zrealizowania i konsekwentnie kolejne rządy uciekają się do PRowych zagrywek lub w ogóle nic nie robią. Polska pod względem ludności jak i wielkości gospodarki na tle UE stoi na prawdę na solidnym poziomie, a jednak we wskaźnikach dot. ochrony zdrowia plasujemy się czubie- niestety ale tylko tym dolnym.
https://polskatochorykraj.pl/

Pozdrawiam :)
"I never succeeded in bringing to the field what was going on in my brain. I had the talent for the fifth division, and the mind for the Bundesliga. The result was a career in the second division." ~ Jurgen Klopp

OWeN
Kontakt:

Post autor: OWeN »

Ma może ktoś info czy książka Owena będzie w języku polskim? Jeżeli będzie to kiedy?
Obrazek

CzerwonyBartek

Post autor: CzerwonyBartek »

Cześć. Nie wiem czy kogoś zainteresuje dyskusja na ten temat (oraz czy to dobry dział), ale gdybyście dzisiaj mieli obstawiać, jak rozlokowalibyście miejsca na podium w 4 najsilniejszych ligach europy? Mój typ:
Anglia:
1,2 - My i City. Nie chcę wyjść na pesymistę, więc tu pominę dokładne typowanie. Jednak uważam, że City ma mimo wszytko zbyt mocną ławkę i w styczniu/lutym zredukują/powiększą przewagę.
3- Chelsea

Hiszpania:
1- Real
2-Barcelona
3- Atletico
początkiem sezonu, wydawało mi się, że kryzys jaki dopadł Barcelonę i Real da możliwość ekipie Simeone na zdobycie trofeum. Jednak to jak wspaniale wykorzystali otrzymaną szanse na odskoczenie rywalom, zaczyna mnie przekonywać w poglądzie, iż projekt Simeone zaczyna się wypalać, a dość przeciętna jak na nich kampania z zeszłym roku, to nie był przypadek.

Włochy:
1- Juventus
2- Napoli
3- Inter
Juve według mnie kadrowo i finansowo poza zasięgiem rywali. Inter to początek nowego projektu. Bardzo obiecującego ale jednak wydaje mi się, że wcześniej czy później dopadnie ich kryzys związany właśnie z tym iż sporo trybików tam będzie w tym sezonie nowych. Napoli według mnie, nieznacznie ich prześcignie.

Niemcy:
1 - Bayern
2- BVB
3- RB Lipsk
Jak chodzi o Bayern to kopiuj wklej moje zdanie jak o Juventusie. RB Lipsk, niezwykle obiecujący projekt oparty o młodych piłkarzy i młodego trenera. Będę im kibicował aby na stałe zadomowili się na podium w lidze niemieckiej.

Wgl bardzo fajnie, że pojawiły się w niemczech i włoszech ekipy które będą mam nadzieje wstanie podjąć walkę z tymi duetami będącymi przez długi czas poza zasięgiem reszty stawki. Sezon tylko na tym zyska. I pod względem sportowym i pod względem generowanych emocji.
The world is yours

RedEscelios

Post autor: RedEscelios »

Jako ze leżę na l4 z zakazem chodzenia, to oglądam kazdy mecz jaki się nawinie, wiec to mocne podwaliny pod dyskusje w sieci :D

Anglia
Tu moim zdaniem przyszedl sezon, ktory rozbije pojecie top 6. Top 2 jakie zna kazdy i peleton walczacy o lokaty 3-6. Mimo dobrego startu (i duzych szans na przedłużenie passy zwyciestw w najbliższych kolejkach) uwazam ze City jest zbyt potężne, zebysy zdołali ich przegonić. Nie ma defesywy, ktora realnie jest w stanie powstrzymac ofensywę obywateli. Ta rotacja jaką juz teraz przeprowadza Guardiola jest imponujaca. Ich jedynym problemem jest obrona, ktora obecnie sie troche posypała.
City z koroną, my za nimi i... I kto? Totalna niewiadoma. United w rozsypce, Chelsea nowy projekt, Totki w dołku, Arsenal to niewiadoma, a Lisy, Młoty i sąsiedzi zza plotu czają sie na europejskie puchary.
Ale niech bedzie 3 Chelsea 4 Tottenham

Hiszpania
Malo poświęcam uwagi la lidze, ale odkąd pamiętam sympatyzuje Atletico. W lato skład ulegl totalnej zmianie, dlatego uwazam, ze będą sie rozkręcać z biegiem sezonu.
Trzymam za nich kciuki :wink: a wyscig widzę tak:
1 Simeone 2 Valverde (o ile to on skonczy sezon w Barcelonie) 3 Zidane

Niemcy
Krótko : do boju bvb :) nudzi dominacja Bayernu, liczę na detronizacje. Miedzy innymi za pyszałkowatość wladz klubu z monachium.

Włochy
No niestety Juve bez powaznego rywala. Bardzo cieszy odbudowa Interu, ktory powoli wraca na wlasciwe tory. Napoli jak co sezon- ma aspiracje i na tym sie skończy :wink:

A kogo upatrujecie w gronie faworytów LM?
Jak dla mnie to bez nowosci : guardiola chce wygrac LM z obywatelami, Ronaldo z Juve, wladze Bayernu jak co sezon.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mitchell
Kontakt:

Post autor: Mitchell »

Świetny materiał z Melwood. Przyjechała FIFA20.
https://www.youtube.com/watch?v=28HABZJ358g

Nie znam tej gry. Ciekawi mnie czy 90 to dużo?
Jest realna różnica w zabawie pomiędzy 90 a 85?
Ile ma Messi a ile taki Klich?

Fajne interakcje między chłopakami. Chyba lepiej to ogarniają ode mnie, bo rozmawiali i zależało im na statystykach.
Pewnie kwestia ambicji. :)
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Jest realna różnica ale skill jest ważniejszy niż staty, a najważniejsze są składowe ocen, a nie ocena ogólna.
no i zależy o jakim trybie mówimy, normalnej rozgrywki online/kanapowej czy może FUT bo to 2 różne gry w grze.

MILF

Post autor: MILF »

Hej. Poszukuję dobrego dietetyka z okolic Trójmiasta.
Mam 25 lat, wzrost około 185 cm, waga ok. 100 kg.

Trenuję amatorsko piłkę nożną 3 x w tygodniu.
W ubiegłym roku przeszedłem zabieg przepukliny pachwinowej, co znacząco wpłynęło na moją sylwetkę.

Nie jestem typem człowieka obżerającego się.

Ktoś coś?
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

BadBoy1920h

Post autor: BadBoy1920h »

Szukam strony internetowej lub aplikacji, w której można generować lige. Drużyny + terminarz. Chcemy ze znajomymi zrobić sobie turniej w FIFE i potrzebujemy takiej tabeli online. Ktoś coś zna ?
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
erni9292 pisze:
Flymf pisze:Pewne rzeczy się nie zmieniają (:
Twoje pierdolenie?

Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

BadBoy1920h pisze:Szukam strony internetowej lub aplikacji, w której można generować lige. Drużyny + terminarz. Chcemy ze znajomymi zrobić sobie turniej w FIFE i potrzebujemy takiej tabeli online. Ktoś coś zna ?
Swego czasu korzystałem z haxball gr
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

Jeden z fanów (@GuitaristHeimerz na reddicie) stworzył koncept koszulek the Reds pod banderą adidasa. Jak dla mnie sztos. Z chęcią wymieniłbym za te, które zostały zaprezentowane przez Nike. W ramach wizualnej ciekawostki :)
Spoiler:
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

ODPOWIEDZ