Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

tratwa1
Kontakt:

Re: Off topic

Post autor: tratwa1 »

Myślę, że coś musi być po prostu nie tak z internetem.

lubieczyt4c
Kontakt:

Post autor: lubieczyt4c »

co ostatnio widzieliscie za film?
Tutaj znajdziesz najlepsze opowiadania fantasy w sieci. Czytaj mnie na https://lukaszmigura.com.

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

https://allegro.pl/probnik-napiecia-lcd ... ml#thumb/4

Skoro Offtopic to mam pytanie. Przypuścmy że spalił mi się jakis bezpiecznik w samochodzie, ale nie wiem który to (nie mam schematu) czy taka próbówka może mi pomóć w tym? Moge taka próbówka sprawdzić który to bezpiecznik? Moze troche glupie pytaniee, no ale skoro nie wiem to wole zapytac;p

lingo1

Post autor: lingo1 »

Co myślicie nad otwarciem tematu polityka? Sporo się dzieje, niedługo wybory myśle, że sporo osób znalazło by się aby podyskutować.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sektor51

Post autor: Sektor51 »

Nie otwierałbym takiej politycznej "puszki".

Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Nie otworzymy tego tematu więc dyskusja zbędna.

search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keyw ... 6&start=30

lingo1

ale dlaczego? forum tworzą użytkownicy a użytkownicy chcą wypowiadać się na różne tematy. Dlaczego jest cenzura zamiast otwartości i kulturalnej rozmowy. Jestem pewiem, że temat i forum by mocno ożyło. Otwórzmy na okres próbny i zobaczymy. Myślę, że na okres próbny powinieneś dać taką możliwość.
Obrazek

Dolin

Post autor: Dolin »

Tylko właśnie problem w tym, że nie będzie tej kulturalnej rozmowy. Tutaj ludzie nie raz i nie dwa się wyzywali, bo ktoś myślał „inaczej”, a w sprawie polityki to już w ogóle zaczęliby sobie skakać do gardeł.

adilfc

Post autor: adilfc »

Bo jest to forum o drużynie piłkarskiej a nie polityce w kraju. Jak chcecie wymieniać poglądy o konstytucji, lgbtqwertyuiop i kościele to zapiszcie się na dedykowane forum.

Kodi

Post autor: Kodi »

lingo1 pisze:ale dlaczego? forum tworzą użytkownicy a użytkownicy chcą wypowiadać się na różne tematy. Dlaczego jest cenzura zamiast otwartości i kulturalnej rozmowy. Jestem pewiem, że temat i forum by mocno ożyło. Otwórzmy na okres próbny i zobaczymy. Myślę, że na okres próbny powinieneś dać taką możliwość.
Problem w tym, że to nie jest forum to tematyce politycznej, tylko futbolowej i uwierz mi, większość ludzi tutaj woli czytać posty właśnie w tej tematyce a nie przebijać się przez tony politycznej kłótni, żeby na końcu znaleść jakąś informacje o klubie.
W temacie polityka zawsze był dym, a jak chcesz dymów to na pewno znajdziesz kilka innych miejsc na tego typu dyskusje w internecie :wink:
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner

sc0user

Post autor: sc0user »

Tutaj ludzie chcą się zabić za to, że ktoś piszę o Hendersonie A czy B, nawet boje się tego nazwać dobrze czy źle albo prawę i nieprawdę. Więc polityka jest tutaj bardzo niepotrzebna. Kolejny powód do podziałów na forum, które i tak jest mocno nadszarpnięte. To nie cenzura, tylko zdrowy rozsądek.

kariok

Post autor: kariok »

Do tego, myślę że wiele osób przegląda forum patrząc na głównej stronie w jakich tematach była ostatnio aktywność. Jeśli zaczęłaby się tam pojawiać 10x polityka przy jakiejś gorętszej dyskusji, to przegapialibyśmy rzeczy związane z klubem, a chyba o to przede wszystkim chodzi :D

lingo1

kariok pisze:Do tego, myślę że wiele osób przegląda forum patrząc na głównej stronie w jakich tematach była ostatnio aktywność. Jeśli zaczęłaby się tam pojawiać 10x polityka przy jakiejś gorętszej dyskusji, to przegapialibyśmy rzeczy związane z klubem, a chyba o to przede wszystkim chodzi :D
Można zmienić sposób wyświetlania wątków w tym okienku i nie będzie problemu. Zresztą ta strona wymaga odświeżenia bo została w tyle 10 lat temu jeśli chodzi o design.
Obrazek

Kodi

Post autor: Kodi »

Spytałeś się, dostałeś 7/7 odpowiedzi na NIE, a dalej ciągniesz temat. Godne podziwu :wink:

W tym czasie już znalazłbyś 10 innych miejsc na polityczne dywagacje.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner

t4bask0

Post autor: t4bask0 »

lingo1 pisze:Zresztą ta strona wymaga odświeżenia bo została w tyle 10 lat temu jeśli chodzi o design.
Sam jestem na "nie" jeśli chodzi o reaktywację tematu Polityka bo pamiętam co działo się tam ostatnim razem, ale z tym zdaniem się zgadzam. Strona naprawdę wymaga upgrade'u. Był temat nowego layoutu jakies 2-3 lata temu ale sprawa ucichła. Administracja powinna to przemyśleć, można ewentualnie zorganizować zbiórkę na pokrycie kosztów albo ich części.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2018, o 18:12 przez t4bask0, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ