Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

lfc13

Re: Off topic

Post autor: lfc13 »

r4z0r pisze:Witam serdecznie. Potrzebuję stronę ze statystykami zespołów z całego sezonu. Chodzi mi o szczegółowe statystyki, a nie tylko o bramki i ich różnicę. Czy istnieje jakaś strona, która takie prowadzi?

Tutaj jest chyba wszystko.
http://www.footstats.co.uk/index.cfm?ta ... ue_corners

bugi

Post autor: bugi »

Refleksji w związku z mundialem ciąg dalszy :lol:
Takie pytanie, jak wiadomo za opóźnianie gry jest kara żółtej kartki dla zawodnika, a co jeśli zdarzy się taka sytuacja, rzut rożny i... nie ma chętnego żeby wykopać piłkę? :lol: Kogo wtedy sędzia ukarze albo w jaki sposób przyśpieszy grę? Nigdy się nad tym nie zastanawiałem nawet i nie wiem jak jest w przepisach
Obrazek

Jesse

Post autor: Jesse »

Mi się wydaje, że wtedy każe rozpocząć bramkarzowi przeciwnej drużyny, gdyby faktycznie nikt nie chciał się podjąć wykonania tego stałego fragmentu.

masterkik

Post autor: masterkik »

A nie jest przypadkiem tak że jeśli zbyt długo się nie wznawia gry to piłkę dostaje przeciwnik.
Wydaje mi się że kiedyś Trent za długo się zastanawiał zanim wyrzucił aut i z autu rozpoczynał przeciwnik.
Nikogo sędzia nie musi karać kartką.
A z racji że to rożny i trudno żeby drużyna biła piłkę ze swojego narożnika więc tu się zgadzam z Jesse i pewnie piłka trafia do bramkarza.

Django

Post autor: Django »

Ktoś poleci dobre lekkie narzędzie do publikowania nagrań na YT?
Obrazek

Patryko92LFC

Post autor: Patryko92LFC »

Co do plotek o Asensio. Sam piłkarz powiedział w wywiadzie:

"Zainteresowanie Liverpoolu? Pojawiła się taka informacja, ale ja skupiam się na mundialu. Kiedy on się zakończy, porozmawiamy o tych sprawach. Dzisiaj skupiam się na rozegraniu wielkiego turnieju z reprezentacją."

Wydaję mi się że gościu po prostu chce grać w pierwszym składzie i rozwijać swój nieprzeciętny talent. Jeżeli klub nie zapewni mu regularnego grania to nie zdziwię się jak będzie chciał odejść do "słabszego" klubu jakim np jest Liverpool. Pod okiem Kloppa może stać się tylko lepszy i sam piłkarz o tym wie :) a czy Real go w takiej sytuacji puści? szczerze wątpię.

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Witam, mam takie pytanie odnośnie autobiografii piłkarzy, trenerów czy działaczy sportowych. Póki co przeczytałem Zlatana, i na prawdę super książka i jestem w czasie czytania Stevena :) Ktoś może polecić kogoś innego, która naprawdę jest warta przeczytania i dowiedzenia się niektórych szczegółów ze szatni ?:) Pozdrawiam :)

HappyBlancik

Post autor: HappyBlancik »

Ja polecam historie Pele. Łezka kręci się w oku. Dla takich to szacunek!
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.

Awatar użytkownika
arox71
Kontakt:

Post autor: arox71 »

Może to nie autobiografia, ale jeżeli chcesz poznać świat futbolu połowy lat 90 to polecam. Kto się wtedy interesował piłka nożną, szczególnie brytyjską, ten wie, że to nie populistyczny bełkot, tylko tak faktycznie (w 99%) było. "Jak nie być profesjonalnym piłkarzem" P. Merson Polecam, mimo, że nie nasze podwórko.

A jak chcesz "smaczki" z polskich szatni, których niestety nie zweryfikuję pod kątem autentyczności, to rzuć okiem na "Szamo" Stanowskiego i "Wójta". Skandaliczne. Pewnie w pewnym stopniu prawdziwe. Na naszej kopanej się nie znam, więc ciężko ocenić jak bardzo prawdziwe.

Awatar użytkownika
urban12

Post autor: urban12 »

Ja ze swojej strony mogę polecić biografię Darka Dziekanowskiego, dużo ciekawych szczegółów zawartych w tej książce jest.
Na stronie "Klopp12"

hyuga
Kontakt:

Post autor: hyuga »

I jeśli nie miałeś okazji to zapoznaj się z książkami The Secret Footballer - tajemniczy piłkarz opowiada o kulisach Premier League i jest pikantnych szczegółach - polecam :)
Obrazek

qensheimer

Post autor: qensheimer »

Paulinho odchodzi z Barcelony!
Guangzhou Evergrande poinformowało o rocznym wypożyczeniu brazylijskiego pomocnika. Jak na razie chiński klub nie podał więcej informacji na temat transakcji. Wcześniej spekulowało się, że od razu zapłaci on za transfer 29-latka 50 milionów euro i można przypuszczać, że za mniej więcej taką kwotę wykupi go po zakończeniu wypożyczenia.
Ktoś mi może wyjaśnić o co w tym wszystko chodzi? Kompletnie tego nie mogę pojąć.

Kodi

Post autor: Kodi »

qensheimer pisze:Paulinho odchodzi z Barcelony!
Guangzhou Evergrande poinformowało o rocznym wypożyczeniu brazylijskiego pomocnika. Jak na razie chiński klub nie podał więcej informacji na temat transakcji. Wcześniej spekulowało się, że od razu zapłaci on za transfer 29-latka 50 milionów euro i można przypuszczać, że za mniej więcej taką kwotę wykupi go po zakończeniu wypożyczenia.
Ktoś mi może wyjaśnić o co w tym wszystko chodzi? Kompletnie tego nie mogę pojąć.
Zmienił klub na topowy przed MŚ, przebił się do 1 składu i w Barceolnie i w Brazylii, pograł na MŚ i można wrócić do mnożenia kasy na koncie bankowym :wink:
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner

bugi

Post autor: bugi »

A ja dodam, że spekuluje się o transferze Coutinho do PSG, cena miała by wynosić UWAGA 270mln. A wystarczyło się nie uginać i przetrzymać go jeszcze pół roku :roll:
Ale to narazie luźne plotki, chociaż znając PSG.. ;)
Obrazek

Patryko92LFC

Post autor: Patryko92LFC »

bugi pisze:A ja dodam, że spekuluje się o transferze Coutinho do PSG, cena miała by wynosić UWAGA 270mln. A wystarczyło się nie uginać i przetrzymać go jeszcze pół roku :roll:
Ale to narazie luźne plotki, chociaż znając PSG.. ;)

Jak by do tego doszło to Barca by na tym pięknie wyszła. Ciekawe czy My też byśmy dostali z tego jakiś procent. Zastanawia mnie FFP dla PSG czy ich to w ogóle dotyczy?

ODPOWIEDZ