Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Magda
Kontakt:

Post autor: Magda »

.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2013, o 15:15 przez Magda, łącznie zmieniany 2 razy.

Gin
Robbie Ryder

Post autor: Gin »

007 pisze: Szczerze mowiac to juz od wczoraj czekalem kiedy nasz forumowy rozjemca od siedmiu bolesci, czlowiek prawy i nieskazitelny, oaza sprawiedliwosci i pokoju zabierze glos w kwestii, ktora nawet w jednej setnej procenta go nie dotyczy... No i sie doczekalem :roll:
hmm ok a co powiesz na temat Mitchell-a i Magdy?? czy ta sprawa dotyczyla ich czy moze Ciebie i Jamies??
latwo sie atakuje w trojke pojedyncza osobe, ale przynajmniej Ci, ktorzy sie dolaczyli do Ciebie przyznali sie do Bledu i za to SZACUNEK!! w ich strone kieruje!!
007 pisze:(...) jakis czas temu stwierdzilem, ze jakiekolwiek polemiki z Twoja osoba nie maja sensu, wiec zakonczmy na tym :)
Tutaj powinienes zakonczyc posta i wszystko byloby OK :!:
007 pisze: Swoje dobre rady mozesz wysylac do "Pani domu", bo na mnie szczerze mowiac nie robia wiekszego wrazenia :)
Wyslalem ale zrobilem adnotacje zeby poslali je znowu do Ciebie :wink:
007 pisze:... Nie lubie Cie i mam wrazenie, ze vice verse'a, wiec proponuje abysmy nie wchodzili w miare mozliwosci sobie wiecej w droge, bo nic dobrego z tego nie wyniknie
Dobrze, ze to napisales, bo pomimo tego ze moj stosunek do Ciebie byl inny niz myslales to teraz sie diametralnie zmienil ale wiem, ze masz to gleboko w dupie wiec zlewam to rowniez. Szkoda tylko ze mimo swojej antypatni do mojej osoby okazales brak szacunku, jaki powinno sie okazywac kazdej osobie piszacej na tym forum. Nie wiem po co tez zgrywasz Macho.......ok......olac to - mojej opini na twoj temat nie poznasz - nie chce tutaj robic niepotrzebnego zamieszania choc i tak walnelismy niezly OT :P
Mitchell pisze:Moze teraz po publicznym pokajaniu nie bede juz dla niektorych 'guru' tylko normalnym Henkiem z Koziej Wolki ktory robi bledy. :)
Dla mnie nigdy nie byles "guru", ale wiem zes inteligenty facet i lubie czytac twoje posty.....Mam nadzieje ze to co napisalem wczesniej ciebie nie obrazilo, jak tak to przepraszam. Te same slowa kieruje do Pani Magdy....
Magda pisze: glupio mi, przyznaje, ale tylko za ten jeden post, przepraszam.
i zegnam, co by spelnic wole Gin'a.
NO NIE :!: Teraz Ty sie zachowujesz jak Jamies. Nikt nie chce zebys odeszla z Forum i juz nie pisala.Napewno nie ja :!: masz Byc i Ty i Jamies i koniec tematu. Zadna to moja wola zeby Ciebie tu juz nie bylo. Kazdy ma takie same prawa na tym forum, nawet Admin z tym ze on kontroluje jak korzystamy z tych praw. (no i ma pod soba dzielnych moderatorow)....
pozdrooo.... mysle ze najwyzsza pora powrocic do tematu.. .. .. Siatkowka..
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

no wlasnie nawiazujac do tematu ...

kto wezmie pilke do siatki na zlot :?: :roll: :lol:
Obrazek

JamieS

Post autor: JamieS »

wow, ale sie temat rozwinal podczas mojej krotkiej nieobecnosci;)
Postaram sie schowac swoj sarkastyczny jezyczek, bo bez mego uroku osobistego i blysku w oku nikt go tu nie ceni.. Chlip:(.. No ale coz, spotkamy sie kiedys na zywo i na pewno zbratamy:)! <brawo>
A teraz skladam bron, przepraszam jezeli kogos urazilam
Kuba napisal:
NO NIE Teraz Ty sie zachowujesz jak Jamies. Nikt nie chce zebys odeszla z Forum i juz nie pisala.Napewno nie ja masz Byc i Ty i Jamies i koniec tematu. Zadna
EE no cos Ty Kuba;) JA i Magda i odejscie z forum:P? JA nigdy czegos takiego nie napisalam:P a Madzia na pewno wroci;) Wiecie jakie zmienne sa kobiety;)
Mitchell napisal:
Bierz sie wiec Wacpan do roboty. Dama czeka a szlachectwo zobowiazuje.
I to jest moj najwiekszy bol:P Jest sobie taki Kuba w Katowicach, a ja prawie nic z tego nie mam;)

Awatar użytkownika
Mitchell
Kontakt:

Post autor: Mitchell »

Wreszcie ktos zrobil porzadek i bede mogl pisac do woli bez obaw, ze narusze regulamin nie trzymajac sie tematu. Napisze wiec i o rozglosni ojca Rydzyka i o ostatnich wyborach w Somalii, ktore moim zdaniem byly sfalszowane... ale to pozniej.
Na razie temat mnie palacy.
@JamieS
To, ze cie przeprosilem nie zwalnia cie z obowiazku myslenia, bo to juz drugi raz gdy EWIDENTNIE obracasz na swoja korzysc me slowa. A ja tego po prostu nie lubie. O ile za pierwszym razem bylo to trudne zadanie to za drugim juz niekoniecznie. Dolary przeciw orzechom, ze 99% userow wie o ktora kobiete chodzi. Postaraj sie bardziej a bedziesz miala oddanego fana i nie trzeba bedzie podrywac Gina.

@Gin
Stary, wpadaj na forum czesciej niz raz do roku a bedziesz wiedzial kto zaslynal haslem 'guru'. Nie roscilem sobie nigdy pretensji bys mnie zaszczycal tym mianem. Ale sa tacy... :badhappy:
Jesli juz do ciebie kieruje me slowa to pokusze sie o prosbe. Strasznie mine irytuje twa (i nie tylko) przypadlosc z wycinaniem zdan. Rozumiem jeden lub dwa cytaty, wszystko jest dla ludzi ale twoje posty czyta sie niczym choinke. Zreszta sprobuj odpowiedziec komus bez tego ustrojstwa. Okaze sie to troche wiekszym wyzwaniem niz rozbieranie wypowiedzi i czepianie sie co drugiego zdania. Dla mnie to dziecinada i troche infantylne. Jesli jednak nie chcesz mnie posluchac to sie nie obraze. Wolna wola.
Pozdrawiam.
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam

JamieS

Post autor: JamieS »

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Chcialam to wszystko obrocic w zart, ale widac sie nie da. No ale co tam, przeciez ja sobie zrobilam urlop od myslenia:D
To moj ostatni post, bo to juz sie zaczyna robic smieszne. Skoro masz zamiar to dalej ciagnac i obrazac mnie takimi slowami jak np. "To Cie nie zwalnia z myslenia" to ja nie mam nic wiecej do powiedzenia. Pozdrawiam.

PS. Kazde dziecko wie, ze nie podrywam Kuby TO BYL ZART

Gin
Robbie Ryder

Post autor: Gin »

A Jaka roznica czy napisze @Mitchell czy wezme cytat. Nie musisz sie obrazac a ja bede pisal tak jak mi sie spodoba. Wpadanie na forum jak Ty to nazwales "raz na rok" to sprawa braku czasu wiec wybacz - jak chcesz i masz czas to siedz przed kompem 24 h - ja go tyle nie mam po za tym mam wiele przyjemniejszych sposobow na spedzanie wolnych chwil niz siedzenie na kompie.
No i jezeli nie podobaja Ci sie moje "choinki" :P to ich po prostu nie czytaj bo przeciez jak powiedzial madry 007 nie ma co czytac......
“You, me, or nobody is gonna hit as hard as life, but it ain’t about how hard you hit, it’s about how hard you can get hit and keep moving forward, how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done” - Rocky Balboa

Witz

Post autor: Witz »

a ja sie wpierdole i napisze posta, ktorego i tak mi ktos czem predzej skasuje, tak dla zasady...

:lol: :lol: :lol:

jakbym moich 10letnich braciszkow slyszal :wink:

(wiem wiem, ze jestem niepoprawny politycznie, ale zawsze bylem rasista. stawiam 20 zl na zdarzenie z kursem 1,5 , ze pierwszym, ktory sie do mojego posta dobierze bedzie 007[nic osobistego, a przynajmniej z mojej strony])

EDIT. aaa tak, tak, wiem co to znaczy "rasista", obejdzie sie bez onetowych slownikow"

EDIT 2: Wisze Ci 3 dychy Ziom... :wink: / 007

Awatar użytkownika
Mitchell
Kontakt:

Ginowi serdecznie dziekuje. Naprawde tak o wiele lepiej nawet jesli to tylko jednorazowy wybryk.

A przenoszac dyskusje zapoczatkowana w innym dziale:
007 pisze:WYPIJESZ 2 PIWA - MOZESZ TRACIC AUTO NA ZAWSZE

"Dziennik": Rzadowy projekt wprowadza najbardziej radykalne w Europie rozwiazania w walce z plaga pijanych kierowcow. Kara za jazde w stanie nietrzezwym bedzie konfiskata samochodu. Na zawsze. Brakuje juz tylko podpisu premiera, aby projekt nowelizacji kodeksu karnego trafil do Sejmu.

Proponowana zmiana przepisow jest rewolucyjna. Podstawowa zmiana to przepadek samochodu prowadzonego przez kierowce, ktory we krwi bedzie mial co najmniej 0,5 promila alkoholu. Tyle ma sie po wypiciu dwoch pollitrowych piw jedno po drugim. - Podobnie bedzie, jesli policjant stwierdzi, ze kierowca znajduje sie pod wplywem narkotykow - mowi Anna Adamczyk z Centrum Informacyjnego Rzadu. Samochod, motocykl czy ciagnik straca tez ci, ktorzy po pijanemu spowoduja wypadek lub uciekna z miejsca zdarzenia. Nawet jesli byli trzezwi, to ucieczka bedzie traktowana jako proba ukrycia nietrzezwosci. Z ustawy beda wylaczone rowery i jachty.

O karze bedzie orzekac sad w trybie 24-godzinnym. Skonfiskowane pojazdy beda sprzedawane na licytacjach. Pieniadze uzyskane z aukcji trafia na konto Funduszu Pomocy Ofiarom Przestepstw. Jesli kierowca bedzie wspolwlascicielem auta, wplaci kwote stanowiaca rownowartosc nalezacej do niego czesci wozu. W przypadku, gdyby prowadzil samochod pozyczony, sluzbowy lub kupiony na kredyt, pojazd nie zostanie mu zabrany, ale bedzie musial zaplacic kare - w wysokosci rownej jego aktualnej ceny.

Rzekne wiec, ze gdy wczoraj o tym uslyszalem to nawet zdajac sobie sprawe z wojowniczosci obecnych wladz RP nie wierzylem czy to aby nie jakis spozniony prima aprilisowy zart. Okazuje sie, ze nie.
I BARDZO DOBRZE !
Nie wiem czy staje sie potencjalnym elektoratem PISu w nastepnych wyborach ale jednak wybitnie tym pomyslem w me gusta trafili. Srednio raz w tygodniu spotykam zawianych mniej lub bardziej delikwentow usilujacych wmowic otoczeniu, ze ledwie kapsel od piwa powachali. A juz Bron Boze nic nie pili. Az mnie kusi siegnac po telefon i zakonczyc ich przygode.
Kilka lat temu mialem mozliwosc pobawic sie moim autem w stanie 'po spozyciu'. Wracalismy z jakiejs imprezy z moja pania w roli kierowcy. Ona trzezwa, ja po jakiejs cwiartce. Prowadzi dobrze ale na parkingu wychodzi z niej prawdziwa baba, jako ze parkujemy z zasady zawsze tylem. Za nic na swiecie auto nie chcialo sie zmiescic w luke dla niego przewidziana. Zamienilismy sie i... zonk. Pol litra na dwoch to nie sa astronomiczne ilosci. Jestem w stanie zrobic jaskolke z zamknietymi oczami, nadal pamietam tabliczke mnozenia, potrafie wymienic daty urodzin najblizszych. A samochod przestawialem jakies 5 minut ! Czynnosc, ktora na codzien zabiera mi kilka sekund. Po trzezwemu nie miewam dylematow czy nie jade za szybko, czy aby luka nie za waska, czy cos nie wlazlo w martwe pole... Do dzis pamietam tamten wieczor gdy samochod nie bardzo chcial sie wpasowac tam gdzie go przewidzialem.
Na szczescie nikogo bliskiego przez pijaka nie stracilem i niech tak pozostanie. Nie wiem tylko czy ta nowelizacja bedzie zgodna z Konstytucja. Milosciwie nam panujacy juz mnie przyzwyczaili, ze do kazdej ich ustawy i poprawki niezbedny jest TK. Chociaz... z drugiej strony... prowadzenie po alkoholu jest przestepstwem podobnym do rozboju czy kradziezy. Jakos nikt nie ma obiekcji, ze po nieudanym napadzie panstwo rekwiruje bandycie bejsbola. Moze to naprawde wejdzie w zycie.
Zapraszam

konradlfc

Post autor: konradlfc »

Chcialam to wszystko obrocic w zart, ale widac sie nie da. No ale co tam, przeciez ja sobie zrobilam urlop od myslenia:D
To moj ostatni post, bo to juz sie zaczyna robic smieszne. Skoro masz zamiar to dalej ciagnac i obrazac mnie takimi slowami jak np. "To Cie nie zwalnia z myslenia" to ja nie mam nic wiecej do powiedzenia. Pozdrawiam.

PS. Kazde dziecko wie, ze nie podrywam Kuby TO BYL ZART

hehe wlasnie to jest najlepsze ze na tym forum nie mozna pozratowac sobie bo zaraz wychodzi z tego wielkie nie porozumienie i klutnie. Nie wspominam juz o najbardziej uszczypliwym 007 :roll: :roll: a tak powaznie ta cala sytuacja jest smieszna.

JamieS pozdrawiam :D

EDIT: "Taki pech, albo taka karma - sprzedac komus kose? - dla mnie to normalka..." <nutki>

Primo: Gdybym podniosl cisnienie tylu userom na forum co Ty drogi Konradzie, to uwierz mi, ze na Twoim miejscu bym sie nie wypowiadal w tej kwestii... Jestem zlosliwy, ale tylko jak ktos mi nadepnie na odcisk. Sam sobie odpowiedz do ktorej grupy sie zaliczasz...

Secundo: A jesli juz jestesmy przy mojej uszczypliwosci, to "klotnie" nie piszemy przez "u" zwykle... :roll: :roll: / 007

EDIT: LOL99 ja z ciebie nie moge dajcie mi nawet czerwona kartke tylko takich cwaniakow inteligetnych,madrych itd. mam zaprzeproszeniem w ................ no wlasnie zyc sie odechcewa. :lol: :lol:

Zaloz sonde z tematem, czy 007 powinien oddac moda, daj 48 h userom na glosowanie i jesli wiekszosc bedzie na "tak" to uwierz mi, ze bez chwili wahania zdam sprzet. A Ty wtedy bedziesz mial na forum raj na ziemi :wink: pozdro

^ 007, kwestionujesz prace pozostalych modow...? :D // Daniel

Daniel, sam przeciez widzisz, ze to JA jestem powodem wszelkich rozczarowan kolegi konrada :D
Ostatnio zmieniony 19 maja 2007, o 00:46 przez konradlfc, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tilburg

Post autor: tilburg »

co tam Panie, w polityce....?....

Jakis czas temu bylo tutaj troche wiecow wyborczych...pamietam tym Levego jako zwolennika Jedynej Slusznej Partii, w skrocie PiS...reszta miala inne poglady; ale jak ty Mitchell mi powiedz ze jestes jednym z kolejnych blizniakow, zawod mnie spotka niemilosierny.

Czy pomysl jest zly...w sumie to nie, ale chodzi o zupelnie co innego. PiS jest sam sobie wienien ze spora czesc spoleczenstwa nie bierze ich na powaznie, nie moze sluchac tego co gadaja bez zbierania sie sliny w ustach i samazaciskajacych sie piesci...
Zaostrzenie kar dla pijanych kierowcow jest sluchane, ale zabieranie samochodow moze sie juz okaza za skomplikowane - co innego to utrata swojego samochodu, a co innego obowiazek zaplacenia kwoty rownowaznej wartosci samochodu kiedy pijany kierowca nie jest jego wlascicielem. Sprawa moze sie tez komplikowac przy czlonkach rodziny...pomimo wszystko, jak dla mnie rozsadniejszym rozwiazaniem jest odbieranie prawa jazdy, i surowa kara pieniezna (moglaby byc uzalezniona od zarobkow danej osoby, tak jest w Finlandii przy wszystkich mandatach).
Wracajac do PiS...powiem ze mi jednolite stroje w podstawowkkach i gimanazjach wcale nie przeszkadzaja, ale moze to przez to ze mnie juz to nie dotyczy...moje 13letnia siostra jest ostro niepocieszona.

Sam nie wiem czy moge wchodzic na az tak wojenna sciezke i dalej rozprawiac sie o PiSie...ale co mi tam. Uwazam ze w idelanych kraju, 1 profesor powinien miec wiekszy wplyw na ustawodastwo, na wybor sciezki rozwoju niz 2 zapitych meneli...ale poki co nikt nic od demokracji lepszego nie wymyslil wiec mamy co jest. Swoja droga, swiat wiekszosc czasu przetrwal na monarchii...i jakos sobie poradzil, nie zawsze bylo zle - wystarczal ten jeden sprawiedliwy i juz. Teraz takich sprawiedliwych potrzeba przynajmniej 10 tys...
Naszi obecnie nam panujacy wynosza pod niebiosa tego menela, bo wiedza ze latwiej jest zdobyc jego glos, anizeli wyksztalciucha!
Przeraza mnie nasza polityka zagraniczna (lepiej jak jest prowadzona na kolanach niz jak jej nie ma wcale)
Przerazaja mnie umowy miedzy koalicjantami przy glosowaniach, nepotyzm, cynizm i obluda, brak poszanowanie dla obywatela....bo kazdy moze byc agentem, a jedyna sfalszowana teczka SB nalezala do prezydenta...
....

nie moge... koncze...
THIS IS ANFIELD

Awatar użytkownika
carlsberg

Post autor: carlsberg »

Kurde wypilem dzisiaj trochi % i moze napisze bzdury , ale ostatnio na forum atmosfera sie naprawde psuje. Do niedawna bylismy naprawde jednoscia jednak ostatnio dzieja sie tu "kabarety" . Drodzy Panowie i Drogie Panie , przypominam ze jestesmy jednoscia , mamy czerwone serca i prosze Was o zaniechanie jakichkolwiek sporow. Kilka dni nie mialem dostepu do neta , wrocilem i naprawde sie mocno rozczarowalem :dry:

I tak ze strony gdzie kazdy byl sobie przyjaznie nastawiony stajemy sie powoli popierdulka jak inne strony o klubach pilkarskich , dlaczego tak jest ?! Czy ku*** naprawde tak musi byc ?! Bardzo tego szkoduje ze tworza sie spory pomiedzy userami jak rowniez pomiedzy adminami a zwyklymi uzytkownikami . APELUJE O SPOKOJ KOCHANA CZERWONA RODZINO ! !
"Kiedy nie masz wsparcia ze strony trenera i kolegów z drużyny jesteś skończony" - HARRY KEWELL

MaG

Post autor: MaG »

Co mi Jasiu Smietana dzisiaj zaimponowal...

BES SESU...NIE OPLACA SIE W ZYCIU BYC DOBRYM DLA KOBIETY !! NIE DOCENI TEGO !!

I TAK WYRUSZY W POSZUKIWANIU KUNDLARSTWA A DOBREMU CZLOWIEKOWI WBIJE NOZ W PLECY. NIE DAJCIE NIGDY WIECEJ SIE NA TO NABRAC. NIGDY!

[email protected], 30.05.2007 12:21

komentarz pod artykulem o dosc interesujacym tytule: "Mezczyzni-mutanty", oczywiscie na onecie :wink:

007
Kontakt:

Post autor: 007 »

MaG pisze:Co mi Jasiu Smietana dzisiaj zaimponowal...
BES SESU...NIE OPLACA SIE W ZYCIU BYC DOBRYM DLA KOBIETY !! NIE DOCENI TEGO !! I TAK WYRUSZY W POSZUKIWANIU KUNDLARSTWA A DOBREMU CZLOWIEKOWI WBIJE NOZ W PLECY. NIE DAJCIE NIGDY WIECEJ SIE NA TO NABRAC. NIGDY!
eee, nic odkrywczego nie powiedzial, bracia Cugowscy wpadli na to juz x lat temu :D

"Nie wierz nigdy kobiecie,
dobra rade ci dam.
Nic gorszego na swiecie
nie przytrafia sie nam.
Nie wierz nigdy kobiecie,
nie ustepuj na krok,
bo przepadles z kretesem
nim zrozumiesz swoj blad;
ledwo nim dobrze pojmiesz swoj blad,
juz po tobie..."

:roll: :roll: :roll:

Awatar użytkownika
Mitchell
Kontakt:

Przenoszac to co w innym temacie 007 pisze: EDIT: Ostatnio na innym forum znalazlem bardzo podobne stwierdzenie, z tym, ze odnosilo sie do LeBrona Jamesa... Po glebszej analizie i pelnym szacunku dla goscia za to co robi, postanowilem jednak dalej glosic kult Jordana...
Tee... Nostradamus... a to przewidziales ? :badhappy:

Ty faktycznie jakis skrzywiony jestes, czy co ? Holdujesz wszystkiemu czego nie znosze lub przynajmniej nie lubie. Na pewno Jordan byl najlepszy ale mial tez cholernego farta. Tego tytulu zdobytego przeciw Portland do dzis nie potrafie zrozumiec. Jak banda mlokosow mogla ograc Glide-Clyde'a i spolke ? Albo ta niewiarygodna trojka Kerra.
Ale tak naprawde nie lubie Jordana z jednego konkretnego powodu. Ogrywal wszystkich ktorych uwielbialem w NBA. 'Mojego' Magica, Sir Charlesa, Mailmana, Kempa... Kazdy z nich zasluzyl na Pierscien a Jordan im go zabral. Jedyne co mnie cieszy w jego karierze to fakt, iz robil z geby scierke i zaczal sie rozmieniac na drobne.
Ale koszykarzem - niestety - byl najwybitniejszym.
Zapraszam

ODPOWIEDZ