Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
Mitchell

Re: Off topic

Post autor: Mitchell »

W nawiązaniu do tego co wydarzyło się w dzisiejszych Wiadomościach w TVP wrzucę kilka obrazków na jakie się natknąłem.
Może ktoś się pobawi równie dobrze jak ja :)
Obrazek

Obrazek

I dla równowagi psychicznej:
Obrazek
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
Awatar użytkownika
josif

Post autor: josif »

Grał ktoś z Was w nowy TLOU2? Mam taki problem, że nie działa mi dotyk w touchpadzie i nie mogę przejść misji z grą na gitarze, a jest ona 5 minut po rozpoczęciu rozgrywki? Ma ktoś jaką radę jak zmienić ustawienia sterowania?
War. War never changes
Django

Post autor: Django »

Spoiler:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
adamne

Post autor: adamne »

https://www.sport.pl/pilka/7,64946,2618 ... egaja.html
Warto poczytać, można inaczej spojrzeć na pewne sprawy, dlaczego Jurgen stworzył coś wyjątkowego we współczesnej piłce i zamienia zwykłych piłkarzy w wielkie gwiazdy. I co z tym może mieć wspólnego YNWA.
Szczególnie polecam tym, którym tak łatwo przychodzi wieszanie psów na Lovrenach, Kariusach i Lallanach.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
Nodramawegotlallana

Post autor: Nodramawegotlallana »

Wie ktoś co się dzieje z @Jetzu i @szostie? Ładnych parę lat ich tu nie widziałem.
Django

Post autor: Django »

Nodramawegotlallana pisze: 30 wrz 2020, o 22:17 Wie ktoś co się dzieje z @Jetzu i @szostie? Ładnych parę lat ich tu nie widziałem.
@Szostie alias Wiesz na wioskę dostał bana za całokształt. Jetzu jeszcze niedawno mi gdzieś mignął...

Ja to jestem ciekawe, co się dzieje ze SławekLFC i >>werble<< Shelby3000!!?
Obrazek
Awatar użytkownika
kam15

Post autor: kam15 »

Django pisze: 1 paź 2020, o 08:50
Nodramawegotlallana pisze: 30 wrz 2020, o 22:17 Wie ktoś co się dzieje z @Jetzu i @szostie? Ładnych parę lat ich tu nie widziałem.
@Szostie alias Wiesz na wioskę dostał bana za całokształt. Jetzu jeszcze niedawno mi gdzieś mignął...

Mnie np ciekawi Levy vel Sochal(?) jesli dobrze pamietam, dosc mocno ciagnal serwis jak zaczalem tu wchodzic parenascie lat temu :p
Awatar użytkownika
Szpieg1
Moderator

Post autor: Szpieg1 »

Django pisze: 1 paź 2020, o 08:50

O ile się nie mylę sławek miał permanent bana (słynna afera religijna). Shelby też.
Awatar użytkownika
Mitchell

Post autor: Mitchell »

PyrkaLFC w temacie Kabaka pisze: 13 lut 2021, o 16:34
LiverpoolIsRed pisze: 13 lut 2021, o 16:14 O ku*wa ten to dobry obronca dopiero.
Spekulacje transferowe, strona 257
LiverpoolIsRed pisze: 26 paź 2020, o 20:02 Mysle ze gdyby Kabak byl pilkarzem Lipska a nie Schalke to gosc bylby tak wychwalany jak Upamecano. Po prostu chlopak gra w zespole ktory jest w strasznym dole, nie tylko sportowym ale i finansowym, dlatego 20 milionow funtow za Kabaka czy tam 30 to bylby swietny deal. Gosc ma zaledwie 20 lat, a juz moglby grac w mocnym klubie. Pytanie tylko czy nie jest szklany...

Tak czy siak - obysmy wytrzymali do stycznia...
:)
Spodobało mi się jak wyjaśniłeś kolejnego proroka, dlatego podbijam :)
Szacunek, że Ci się chciało szukać. Serio.
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
CezaryLFC

Post autor: CezaryLFC »

Odskoczę na chwilkę od tematu. (Jeśli zły dział lub taka ,,promocja" jest zabroniona, proszę o przebaczenie :roll:).

Ciekawskich statystyk i różnych faktów liczbowych kibiców zapraszam do obserwowania mojego konta na TT. Dzielę się tam przeróżnymi ciekawymi spostrzeżeniami, właściwie bez podziału na ligi.

https://twitter.com/CezaryKawecki

Zapraszam! :)
LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

Proroków jest wielu tutaj, Słowacki jest tylko jeden :]
Awatar użytkownika
MerseysideRed

Post autor: MerseysideRed »

Od jakiegoś czasu mam problem żeby zalogować się z poziomu telefonu. Wyskakuje komunikat "brak potwierdzenia przeciwbotowego" próbowałem na 2 przeglądarkach ale jest to samo. Sęk w tym, że żadne captcha mi się nie wyświetla. Proszę o pomoc.
Nole

Post autor: Nole »

Siemanko, mam pytanie głównie do starszych użytkowników tego forum. Pamiętacie może użytkownika, który zawsze wstawiał swoje pewniaki transferowe do Liverpoolu , a jako źródło zawsze podawał "screena" z gazety ? Równie często pisał posty o zakładach bukmacherskich. Pamiętam też że każdy użytkownik chciał aby dostał bana, jednak nie było na niego żadnych podstaw. Nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się z pewnym użytkownikiem który w prawie identyczny sposób pisze teraz. Jeśli ktoś pamięta jego nick to będę wdzięczny
mazi

Post autor: mazi »

Legendarny shelby3001 ?
TAK
Awatar użytkownika
Gall

Post autor: Gall »

Czołem ekipo. Nie udzielam się już tu praktycznie wcale, ale postanowiłem raz zmienić nawyki. Sprawa trochę prywatna, mam nadzieję, że nikogo to nie oburzy ani nie wywoła złych emocji, jeśli tak to proszę o usunięcie.

Moi znajomi, właściwie rodzina, którą dobrze znam ma synka, który kolejny raz walczy z rakiem. Chłopak prywatnie jest mega fajną i pozytywną osoba a rodzice nie raz pomagali mi w gorszych momentach. Chciałem się im jakoś zrewanżować i próbuje pomóc im nazbierać. Do celu kawałek ale idzie dość szybko i wierzę, że wkrótce zamkną zbiórkę.

https://pomagam.pl/kamilwiacek

Tutaj jest cała historia, nie chcę was naganiać do wpłacania, jeśli ktoś pomoże to ma moją wdzięczność. Jeśli ktoś nie chce wpłacać a chcę udostępnić to niech w taki sposób pomoże. Tak jak mówiłem traktuje to trochę jak prywatną walkę, bo chce im się zrewanżować za pomoc, której od nich doświadczyłem.

Z góry wszystkim dziękuję!
http://brudnymecz.blog.pl/
Mój blog o piłce nożnej.
https://www.facebook.com/sborawskiblog <- mój fanpage.
ODPOWIEDZ