Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
liverpoolek

Re: Off topic

Post autor: liverpoolek »

maciex1995 pisze:...
W pewnych kwestiach masz rację. Sam jestem właśnie z epoki Jerzego Dudka oraz Stambułu. Ale, sezonowiec sezonowcowi nierówny. Dzisiejsi sezonowcy to inna bajka. To dzieci internetu, które na internecie się wychowują i całą patologię internetową wchłaniają.

Niech przychodzą, ale teraz też zadanie dla nas, dla tych starszych fanów: należycie ich utemperować, a następnie wychować na porządnych kibiców :D
Obrazek
Modlić się to pójść na spacer z Bogiem po to, by uzgodnić wspólne marzenia.
Pracuj w ciszy, niech sukcesy robią hałas.

aqalfc

Post autor: aqalfc »

Dla mnie nie ma nic w tym dziwnego. Liverpool gra piękną piłkę w tym sezonie, był w dołku, ma żywą legendę w składzie jak i wielu genialnych zawodników - jest zwyczajnie w czasach panowania Bayernu, Realu, Barcelony klubem, któremu się kibicuje z chęcią. Coś musi być punktem zapalnym sympatii do klubu (domniemywam, że nikt nie zaczął kibicować gdy do klubu dołączył duet Poulsen - Konchesky), a taki właśnie punkt zapalny dzisiaj przechodzimy. Można powiedzieć, że nasza historia jest bardzo zbliżona do historii Juventusu, Borussi czy Atlético Madryt. Czy to źle, że Liverpool przyciąga nowych, mam nadzieję wiernych kibiców ? Chyba nie :)

Awatar użytkownika
Qwerty
Kontakt:

Post autor: Qwerty »

maciex1995 pisze:...
Sezonowcy, o których mowa, to w większości kibice na jeden, góra 2 sezony, którzy koszulki z oficjalnego sklepu nie kupią. Prędzej dają jakiemuś Chińczykowi zarobić. Niewielu jest takich, którzy pozostają na dłużej, a jeśli się już tak dzieje, to można ich zacząć już nazywać kibicami. Co do tych sezonowców, to ustawią sobie zdjęcie Liverpoolu na Facebooku i tyle.

Fakt, ilość koszulek sprzedanych przez Official Store będzie większa, ale to tylko ze względu, że prawdziwi kibice, którzy dotąd nie byli zainteresowani zakupem koszulek poczują, że właśnie ta, mistrzowska koszulka musi wisieć nad ich łóżkiem.
Takie moje przemyślenie.

Awatar użytkownika
SlawekLFC

Post autor: SlawekLFC »

ja w tym specjalnie nie widzę problemu. Liverpool to marka i wiadomo że przyciąga rzesze kibiców, a nowe sukcesy oznaczają nowych kibiców. Po 2005 roku masa kibiców została, więc i tych jeszcze nowych też jestem spokojny. Poczują klimat i się zakochają, nasza w tym rola by pokazać im piękno LFC.

Sam kibicuje od 2001 roku i każdy z nas kiedyś miał ten moment że przyszedł, popatrzył i zaczął kibicować. :)
Ewangelia wg. Świętego Mateusza 10:33 "kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie"

http://www.youtube.com/watch?v=8nWCsVudn5U

STOP MORDOWANIU DZIECI

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Najlepszym sposobem selekcji autentycznych kibiców są takie momenty jak np. zakup Andy'ego Carroll'a za 35 mln funtów... żaden kibic sukcesu nie wytrzyma takiego ciosu :P
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

TJHicks

Post autor: TJHicks »

Sezonowcy są wszędzie, w każdym klubie, to jak walka z wiatrakami, najważniejsze żeby choć szczęść z nich została i kochała Liverpool tak jak my starsi kibice stażem.
Obrazek
''W trakcie swojego życia nigdy nie przestawaj marzyć. Nikt nie może zabrać ci marzeń'' - Tupac Shakur

dymos

Post autor: dymos »

Aldor pisze:
dymos pisze:
aro8 pisze:apropos tego https://www.facebook.com/pages/Liverpoo ... 8015944563 Zauważyliście juz napływ sezonowców na tej stronie? Jak w ogóle odnosicie sie do tej "zależności" zwycięstwa=sezonowcy?
Szczerze mówiąc właśnie tego sie obawiałem i troche bedzie mi to działać na nerwy, kiedy to znikąd pojawia sie wiele kibiców lfc...Przed tym sezonem, chociaz kibicuje Liverpoolowi od 2005r nie było mi dane poznać spotkać żadnego fana lfc(no moze zdarzyło sie ze na ulicy kogos minąlem ;) ) a teraz.. już zauważyłem na orlikach "fanów" w koszulkach tego właśnie klubu ;) Nie długo mozemy tu czytać takie komentarze jak na stronie barcy..... i wojny na poziomie barca - real
Moderacja czuwa i nie przewiduję spadku poziomu ;). Każdy kiedyś zaczynał kibicować, aczkolwiek sam sobie myślę, jak to będzie. Z jednej strony im więcej, tym lepiej dla Klubu. Z drugiej ma człowiek w głowie : "Gdzie byliście jak śmiano się z Nas w całej Anglii, a w Europie wieszczono, że to koniec Liverpoolu na lata?". Trudno, moi znajomi wiedzą, że bardziej ekscytowały mnie mecze Liverpoolu z przykładowo WBA, aniżeli faza pucharowa LM :D. Pozostanie tyle.
Jezeli Liverpool utrzyma forme na najblizsze kilka lat i zamelduje sie w scislej czolowce europejskich zespolow (na serio, nie tak jak to bylo za Banditeza) to nie utrzymacie poziomu - naplyw sezonowcow i dzieciakow bedzie tak duzy, ze jezeli nie obnizycie poziomu i nie rozluznicie atmosfery strona zwyczajnie podupadnie bo na rynku pojawia sie inne oferujace dogodniejsze warunki dla wiekszosci czyli tzw. sezonowcow i to tam bedzie przesiadywala wiekszosc, a nie tutaj.

No, a przeciez waszym mottem jest zdaje sie "stworzeni by dominowac"... czyz nie? :)
Staram się myśleć pozytywnie. Poza tym, ja tu tylko sprzątam ;)

Awatar użytkownika
pdg90

Post autor: pdg90 »

http://ekstraklasa.net/historia-snajper ... a237106103

Jest i Steve, swoją drogą pełno "Diabłów" :)

S47

Post autor: S47 »

http://www.FTBpro.com/FanAwards
można głosować na zawodnika Kwietnia Premier League - kto tego nie zrobił to powinien ... swoją drogą jak myślicie kto nim będzie ? Sterling czy Gerrard :) ?
"Zawsze jak gdzieś szedłem to biegłem" F. G.

Awatar użytkownika
sokół
Kontakt:

Post autor: sokół »

Taka sprawa z przeszlosci, dlatego pisze w tym temacie:

Czy to tylko moja imaginacja, ze tak to wygladlo, ale... Podczas meczu Anglia vs. Porugalia na Euro 2004 miala miejsce taka sytuacja: Anglia traci piłke, przejmuje ja CR, SG8 goni za nim, niemal przez pol boiska i wybija football'owke na aut po efektowynym wslizgu, gdzies na wysokosci pola karnego Anglii (video mile widziane)?
Mam tu spory problem, bo jestem niemal pewien, ze widzialem taka sytuacje, a zaden YT nie potrafi tego potwierdzic po tylu latach, a calego meczu, nigdzie nie moglem znalezc...

edit. A, bingo! Czyli, w sumie, mialem racje, tylko sie walnalem o dwa lata :badhappy: Dzieki wielkie :!:
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2014, o 01:33 przez sokół, łącznie zmieniany 1 raz.
Z LFC od 1998 r.
"...Bramkarz może grać znakomicie, a zawiedzie jeden raz... i jest winowajcą." Ian Rush
last.fm
twitter

Intelli

Post autor: Intelli »

sokół pisze:Taka sprawa z przeszlosci, dlatego pisze w tym temacie:

Czy to tylko moja imaginacja, ze tak to wygladlo, ale... Podczas meczu Anglia vs. Porugalia na Euro 2004 miala miejsce taka sytuacja: Anglia traci piłke, przejmuje ja CR, SG8 goni za nim, niemal przez pol boiska i wybija football'owke na aut po efektowynym wslizgu, gdzies na wysokosci pola karnego Anglii (video mile widziane)?
Mam tu spory problem, bo jestem niemal pewien, ze widzialem taka sytuacje, a zaden YT nie potrafi tego potwierdzic po tylu latach, a calego meczu, nigdzie nie moglem znalezc...

https://www.youtube.com/watch?v=0deTiBQ2pYA

Chyba o to chodzi 8) , wychodzi na to że to MŚ2006 w Niemczech.

Awatar użytkownika
Masacra

Post autor: Masacra »

Ciekaw jestem, czy Telewizja Polska S.A. ma jakieś zamiary wobec swoich niewierzących abonentów.
Pytam czysto retorycznie, bez odbioru.

Awatar użytkownika
kinio25LFC
Kontakt:

Post autor: kinio25LFC »

Intelli pisze:
sokół pisze:Taka sprawa z przeszlosci, dlatego pisze w tym temacie:

https://www.youtube.com/watch?v=0deTiBQ2pYA

Chyba o to chodzi 8) , wychodzi na to że to MŚ2006 w Niemczech.
jasna cholera, wideo nagrywane łokciem, ale też mam taką migawkę, że to podczas MŚ w Niemczech było... ;)
"A nowy dzień przynosi każdemu nowe nadzieje, tak jak sen przynosi marzenia" - Krzysztof Kolumb w przeddzień odkrycia Ameryki

Soso

Post autor: Soso »

Ma ktoś z was dobrze opanowanego autocada? Prosił bym o kontakt na priv, mam mały problem a zarazem pytanie :wink:

„Forma jest chwilowa, klasa jest wieczna”

BeBe
Kontakt:

Post autor: BeBe »

Hej ludziska, w związku z takim małym ewentem w Moim mieście, do wygrania za 'lajki' są jakieś słuchaweczki :)

Jeśli dla kogoś to nie problem to prosiłbym o klinięcie Lubię to przy poście z moim nazwiskiem, Krzysztof Jędrusiak ( na chwile obecną ostatni post)

https://www.facebook.com/events/7581217 ... tif_t=like

z góry dzięki za pomoc ! pozdrawiam :)
Bez ciemności nie ma światła. Bez zła nie ma dobra.

ODPOWIEDZ