Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

xabi

Re: Off topic

Post autor: xabi »

Na wieczorne oficjalne gale ubiera się tylko i wyłącznie czarny smoking. W takich miejscach smokingi w innych kolorach wyglądają głupio i są zwyczajnie nie na miejscu. Zresztą gdziekolwiek indziej też.

Awatar użytkownika
majki

Re: Humor

Post autor: majki »

Rahk8 pisze:
A co on w dresach przyszedł? Założył smoking koloru bordowego, źle się ubrał? Czy jak Ty byś poszedł na ślub w białym żółtym czy różowym smokingu to byś został zjechany bo źle się ubrałeś? Smoking to smoking. Nie ma tak że musisz być tylko w czarnym bądź tylko w jakimś. Ubrał się dobrze i tyle.
Owszem, został bym zjechany i wyśmiany jeżeli pokazał bym się na swoim ślubie w czymś, co ma krój smokingu ale smokingiem nie jest. Zakładając do tego buty, których do smokingu po prostu się nie zakłada.
W jednym masz rację, smoking to smoking, i nie ma tutaj żadnych wariacji, to co ma na sobie Leo smokingiem nie jest.

@Teszni1
Tu nie o gust chodzi a o rozumienie pojęcie klasycznej męskiej elegancji i umiejętność doboru stroju do okazji.
Ostatnio zmieniony 18 sty 2014, o 15:46 przez majki, łącznie zmieniany 1 raz.
Johnson na Kamczatkę!

Spuść z siebie trochę tej liverpoolskiej krwi dla innych, masz jej tak dużo - sensej

Teszni1

Post autor: Teszni1 »

No to macie po prostu lepszy gust i wyczucie niż "prostak" Messi...
"I never succeeded in bringing to the field what was going on in my brain. I had the talent for the fifth division, and the mind for the Bundesliga. The result was a career in the second division." ~ Jurgen Klopp

alethYNWA

Post autor: alethYNWA »

@Teszni1
Dokładnie tak, co taki prostak jak Messi może wiedzieć o modnym ubiorze, pewnie otworzył szafe, zobaczył że to jest jedyne co ma oprócz T-shirtów to założył.

Messi założył modny i elegancki garnitur/smoking. Inna kwestia czy się komuś podoba czy nie - o gustach się nie dyskutuje. jednak patrzenie na posty polaczków, którzy udają znawców i wręcz dyktują co można założyć a co nie ...taka nasza mentalność - wszystko wiemy najlepiej. I nie na miejscu by było, gdyby przyszedł w podartym, za małym/za dużym czy upaćkany keczupem.

//Regulamin: 10. Forum służy wymianie poglądów, nie jest "Koloseum" do pojedynków pomiędzy użytkownikami. Krytykuj poglądy, a nie ich autora. //dymos

PonuryGrabarz

Post autor: PonuryGrabarz »

Teszni1 pisze: Dla Ciebie są paskudne, ale mnie ten ostatni jego ubiór też, ale ten w kropki na poprzedniej gali był ok. Dziwi mnie też kwestia dlaczego jest dla Ciebie prostakiem? Na boisku wydaje się być jednym z bardziej fair grających piłkarzy, a poza boiskiem dosc cżęsto udziela się w różne akcje charytatywne. Jesli mozesz, to jakos uzasadnij, bo wydaje mi się, ze jest prostakiem, bo go po prostu nie lubisz, a nie na odwrót ;)
Tak, tak wszyscy wiemy że Messi jest nietykalny i święty. Jednym z najbardziej fair grających piłkarzy? No ja bym tak o nim nie powiedział.
http://www.dailymotion.com/video/xx77xo ... irty_sport
Nie jest porostu taki idealny na jakiego go kreują media, podobnie było zresztą z Ronaldinho. Mówi się że Cristiano jest arogancki, taki i owaki tymczasem gość jak dla mnie jest pracowitym, wrażliwym i sympatycznym gościem.
Edit: Messi przyszedł w najlepszym smokingu jaki ma( wart pewnie kilkanaście tys euro) ale zrobił z siebie pośmiewisko. To była uroczysta gala a nie urodziny kolegi. Przy Ronaldo wygalał jak Fiat przy Porsche. Za 500 zł kupił bym sobie garnitur i bym wyglądał bardziej elegancko.

Teszni1

Post autor: Teszni1 »

To jego sprawa jak sie ubral. Nie sadze by kogos oprocz Was urazil tym ubiorem... Poza tym nie jestem ani psychofanem Messiego, ani tez nie lubie Cristiano. Doceniam obu, jesli o to Ci chodzi, obaj maja swoje wady i tyle... Sa gorsi pilkarze od nich zarowno pod wzgledem umiejetnosci, jak i zachowania. Tyle.
"I never succeeded in bringing to the field what was going on in my brain. I had the talent for the fifth division, and the mind for the Bundesliga. The result was a career in the second division." ~ Jurgen Klopp

Rahk8

Post autor: Rahk8 »

PonuryGrabarz pisze: Tak, tak wszyscy wiemy że Messi jest nietykalny i święty. Jednym z najbardziej fair grających piłkarzy? No ja bym tak o nim nie powiedział.
http://www.dailymotion.com/video/xx77xo ... irty_sport
Nie jest porostu taki idealny na jakiego go kreują media, podobnie było zresztą z Ronaldinho. Mówi się że Cristiano jest arogancki, taki i owaki tymczasem gość jak dla mnie jest pracowitym, wrażliwym i sympatycznym gościem.
Edit: Messi przyszedł w najlepszym smokingu jaki ma( wart pewnie kilkanaście tys euro) ale zrobił z siebie pośmiewisko. To była uroczysta gala a nie urodziny kolegi. Przy Ronaldo wygalał jak Fiat przy Porsche. Za 500 zł kupił bym sobie garnitur i bym wyglądał bardziej elegancko.
Tym filmikiem to żeś teraz dowalił. Tyle razy jest wałkowane że można na yt zrobić z Rasiaka Ronaldo to i z Messiego można zrobić Joey'a Bartona. Ten filmik jest tak żałosny, że nawet nie będę tego oglądał do końca. Trwa 3min a przez 1min jest jakiś bełkot. Potem genialnie pokazane jego nurkowania. Tylko jakość, szybkość i te zmiany tła od razu pokazują, że filmik zrobiony jest by obrzucić błotem Messiego. Nie twierdzę że jest święty, no ale bez przesady. O Gerrardzie czy Carragherze spokojnie też można zrobić taki filmik, ale czy z tego by wynikało że są chamscy, niemili aroganccy itd? Nie.

Taaaaak na pewno byś wyglądał bardziej elegancko. Rozumiem że to Ty objąłeś posadę od Versace po jego śmierci.
Powiem krótko że dyskusja z kimś kto nie jest kompletnie obiektywny bo nie lubi Messiego nie ma żadnego sensu co widać po tej.

w0rst

Post autor: w0rst »

Tylko największy prostak i cham na świecie kopnie piłką w kibiców drużyny przeciwnej. No, ale więcej się mówiło o tym, że zły i okrutny Pepe nadepnął na rączkę Lajonela.
Obrazek

kostucha
Kontakt:

Post autor: kostucha »

Na imprezach takich bale wypada wyglądać tradycyjnie i tyle w temacie.

pinki

Post autor: pinki »

Messi po raz kolejny narobił sobie wstydu.Nie do końca jednak z własnej winy.Zawodnik Barcelony ma od 2010 roku kontrakt z marką Dolce & Gabbana.Messi jako ambasador marki jest zobowiązany do noszenia tego co oni mu zaproponują.Nie przypominam sobie aby na co dzień wywoływał skandale modowe.Ubiera się jak przeciętny człowiek, widać moda go nie interesuje.W 2009 roku na galę ubrał się w normalny garnitur.Robienie z niego prostaka to chyba lekka przesada.Każdy bardziej znany piłkarz zalicza wpadki,notorycznie porównywany z Messim CR7 też nie jest w tej kwestii święty :)

http://www.szarmant.pl/smokingi-garnitury-i-zlota-pilka
Wrzucam jeszcze całkiem ciekawy artykuł o ubraniu zawodników podczas gali w Zurychu.

Hills
Moderator
Kontakt:

Post autor: Hills »

https://www.facebook.com/hills.spod.melwood

Gorąco zapraszam każdego fana Liverpoolu oraz angielskiej BPL do polubienia mojego fanpage'a!

Awatar użytkownika
maciex1995
Kontakt:

Post autor: maciex1995 »

A ja zaproszę na bardziej ogólną stronę, gdzie po każdym średnim albo słabym meczu znajdziecie coś na poprawę humoru:
https://www.facebook.com/PonadPoprzeczka
W rolach głównych: Fernando Torres, Nicklas Bendtner, Ashley Young, David Moyes i nie zawodny Sergio Ramos - pomysłodawca nazwy strony :)

Hills
Moderator
Kontakt:

Post autor: Hills »

maciex1995 pisze:A ja zaproszę na bardziej ogólną stronę, gdzie po każdym średnim albo słabym meczu znajdziecie coś na poprawę humoru:
https://www.facebook.com/PonadPoprzeczka
W rolach głównych: Fernando Torres, Nicklas Bendtner, Ashley Young, David Moyes i nie zawodny Sergio Ramos - pomysłodawca nazwy strony :)
Masz ode mnie lajka ;)

Awatar użytkownika
miler

Post autor: miler »

Witam!

Szukam linków do całego spotkania z sezonu 2004/05, a dokładniej z rewanżowego półfinału Ligi Mistrzów, który graliśmy z Chelsea na Anfield. Komentarz najlepiej angielski, ale inne też mile widziane. Dziękuję z góry!
"I don't feel you've got to be 100 per cent fit to play. I've got to be 100 per cent injured not to play."
~ Jamie Carragher
IN KENNY WE TRUST

BeBe
Kontakt:

Post autor: BeBe »

Witam, do tej pory zawsze dostawałem rachunek za internet listem na dany adres, ostatnio jednak nie dostałem takowego, tern zapłaty minął wczoraj, na orange- online wchodzę w faktury itp. i chciałbym sobie ściągnąć daną fakturę lecz nie widzę takiej opcji... jedynie zachęcają mnie do przejścia na e-fakture co mi bardzo nie odpowiada...

Pamiętam z rok temu miałem taki sam problem i wtedy bez problemu wydrukowałem, poszedłem na poczte i zapłaciłem rachuneczek. Teraz albo coś pozmieniali, albo nie pamiętam jak ściągnąc taką fakturę w postaci PDFa .

Może ktoś Coś Doradzić ?

dorzuce zdjęcie... Czy w czerwonym okręgu powinien być jakiś link do ściągnięcia faktury i mi go nie pokazuje ? nie wiem...

Obrazek
Bez ciemności nie ma światła. Bez zła nie ma dobra.

ODPOWIEDZ