Internetowe transmisje

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

MichaLFC

Re: Internetowe transmisje

Post autor: MichaLFC »

Level pisze:Ktoś coś?:)
http://strims.world/
Obrazek

Awatar użytkownika
Level

Post autor: Level »

MichaLFC pisze:
Level pisze:Ktoś coś?:)
http://strims.world/
Dzięki:)
Obrazek

JaLFC

Post autor: JaLFC »

Panie i panowie , macie może jakąś stronkę, gdzie mozna obejrzeć jutrzejsze spotkanie w dobrej jakości, za opłata ? Oczywiscie nie za miliony monet:P weeb.tv odpada =\
Bardzo prosze o pomoc, nie chciałbym co chwile odswiezac i denerwować sie na zacinanie obrazu...
Origi bramka na wagę zwycięstwa w derbach z Evertonem.
Origi dwa gole, w tym drugi decydujący o awansie do finału LM przeciwko Barcelonie
Origi drugi rozstrzygający gol w finale LM.

Origi 2018/2019 !! :)

DrGonzo

Post autor: DrGonzo »

JaLFC pisze:Panie i panowie , macie może jakąś stronkę, gdzie mozna obejrzeć jutrzejsze spotkanie w dobrej jakości, za opłata ? Oczywiscie nie za miliony monet:P weeb.tv odpada =\
Bardzo prosze o pomoc, nie chciałbym co chwile odswiezac i denerwować sie na zacinanie obrazu...
Nie znam stronki, na której mógłbyś wykupić dostęp do transmisji na pojedynczy mecz PL, ale jeśli regularnie oglądasz mecze Liverpoolu, to polecam Player.pl. Pakiet z kanałami sportowymi kosztuje 50 zł miesięcznie. To przystępna cena według mnie.

Liverpoolczyk

Post autor: Liverpoolczyk »

Tak jak kolega wyżej polecam player.pl. Sam od niedawna korzystam. I tak jak DrGonzo napisał, standardowo pakiet obejmujący kanały canal+ to koszt 50 zł miesięcznie, ale obecnie wciąż jest promocja, z której sam skorzystałem - 99 zł za 90 dni, płatność jednorazowa. Według mnie bardzo opłacalna oferta, tym bardziej w zbliżającym się okresie, gdzie Premier League będzie grała bardzo często.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina

JaLFC

Post autor: JaLFC »

O jezu, zupelnie o tym zapomnialem, srarosc atakuje :D Dzieki wielkie panowie!
Origi bramka na wagę zwycięstwa w derbach z Evertonem.
Origi dwa gole, w tym drugi decydujący o awansie do finału LM przeciwko Barcelonie
Origi drugi rozstrzygający gol w finale LM.

Origi 2018/2019 !! :)

aro8

Post autor: aro8 »

Możecie polecić jakieś stronki z transmisjami z polskim komentarzem? (chodzi o mecze lfc) Na strims world zawsze mi tnie

LiverpoolIsRed

Post autor: LiverpoolIsRed »

z polskim to maniak.tv, a z angielskim mam super stronę z transmisjami HD bez zacinek: footybite.com

Owczy94

Post autor: Owczy94 »

Cześć. Gdzie mogę obejrzeć mecz Brighton-Mu, canal + nie trasmituje a chciałem sobie odpalić na poprawę humoru ;)

Awatar użytkownika
werbatin
Kontakt:

Post autor: werbatin »

Owczy94 pisze:Cześć. Gdzie mogę obejrzeć mecz Brighton-Mu, canal + nie trasmituje a chciałem sobie odpalić na poprawę humoru ;)
Zapiszcie to sobie wszyscy raz a dobrze, a najlepiej nauczcie się dodawać do zakładek: najlepsza strona z wydarzeniami sportowymi - czy to FAME MMA, czy mecze - do wyboru, do koloru w różnych rozdzielczościach: http://strims.world/
Obrazek

stu94

Post autor: stu94 »

Jakiś stream do obejrzenia gali złotej piłki? Dodam że mieszkam za granicą więc strona TVP sport odpada

MichaLFC

Post autor: MichaLFC »

stu94 pisze:Jakiś stream do obejrzenia gali złotej piłki? Dodam że mieszkam za granicą więc strona TVP sport odpada
http://strims.world/GalaZlotaPilka2019.php
Obrazek

Awatar użytkownika
Mefimess

Post autor: Mefimess »

jakis stream na dziś? Acestream? :)
"Nie wystarczy tylko biegać lub trochę się starać, z naszym herbem na sercu trzeba zapierd*lać"

Awatar użytkownika
Piciek2206

Post autor: Piciek2206 »

Poratuje ktoś linkiem?

MikeLFC

Post autor: MikeLFC »

ODPOWIEDZ