Internetowe transmisje

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

arek182

Re: Internetowe transmisje

Post autor: arek182 »

Masacra pisze:Skąd 22-latek wie, jak było w latach 80-tych? :)
Absurdalne stwierdzenie - pozwolisz, że za mnie odpowiedzi udzieli pewien wybitny człowiek, laureat Nagrody Nobla z dziedziny ekonomii, Milton Friedman.

"Is there one of you who is going to say that you don't want a doctor to treat you for cancer unless he himself has had cancer?"
Obrazek

Awatar użytkownika
LivFan

Post autor: LivFan »

Proszę dajcie linka do radia, tv, byle było. Jak to tak bez oglądania? :(
Obrazek
Dlaczego upadamy... – ... żebyśmy nauczyli się podnosić

kamyk

Post autor: kamyk »

If in doubt, flat out

Awatar użytkownika
dagonet

Post autor: dagonet »

11f2eb93cfe49106b5336b9d36ce05de493c5692 wklepcie do ace streama - tylko tu nie ma komentarza tylko dzwiek sam....

Awatar użytkownika
mc72

Post autor: mc72 »

ircek pisze:
do tego cieżko u nas było gdziekolwiek znaleźć transmisje w radiu

W tamtych czasach o wynik LFC dowiadywałeś się w audycji *przy muzyce o sporcie* lub z informacji totaliatora sportowego na zasadzie 1X2.No chyba że w Sportowej Niedzieli coś pokazali w przeglądzie lig europejskich :D Stare dzieje.... ale dzisiaj (brak transmisji)jakże bliskie.

bojanek95

Post autor: bojanek95 »

Jak FA może robić takie rzeczy!?
Plują na społeczność fanowską... Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca nigdy i nigdzie!
"There are two great teams on Merseyside. Liverpool and Liverpool Reserves." - Bill Shankly

Awatar użytkownika
Masacra

Post autor: Masacra »

arek182 pisze:
Masacra pisze:Absurdalne stwierdzenie
Zadałem pytanie. Jedynie.
Czy pytanie jest stwierdzeniem, o wszechwiedzący? :badhappy:

Awatar użytkownika
rooxLFC

Post autor: rooxLFC »

- Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy. - Pepe Reina

arek182

Post autor: arek182 »

Masacra pisze:
arek182 pisze:
Masacra pisze:Absurdalne stwierdzenie
Zadałem pytanie. Jedynie.
Czy pytanie jest stwierdzeniem, o wszechwiedzący? :badhappy:
Ładnie próbujesz się wyślizgnąć, ale każdy rozumie co chciałeś przez to pytanie powiedzieć i zasugerować - że 22 latek nie może za dużo wiedzieć o tych czasach. Mam też nadzieję, że zrozumiałeś przesłanie wspomnianego cytatu.

Pomijam to nazwanie mnie wszechwiedzącym, słaba prowokacja, słaby atak.
Obrazek

ircek
Kontakt:

Post autor: ircek »

mc72 pisze:
ircek pisze:
do tego cieżko u nas było gdziekolwiek znaleźć transmisje w radiu

W tamtych czasach o wynik LFC dowiadywałeś się w audycji *przy muzyce o sporcie* lub z informacji totaliatora sportowego na zasadzie 1X2.No chyba że w Sportowej Niedzieli coś pokazali w przeglądzie lig europejskich :D Stare dzieje.... ale dzisiaj (brak transmisji)jakże bliskie.
a w totku trzeba było dobrze złożyć kupon, aby sie kalka nie przesunęła, bo można było złe wyniki zakreślić :-P

PonuryGrabarz

Post autor: PonuryGrabarz »

topekpck pisze:http://meczehd.com.pl/transmisje/sky1.html
MC - WHU daje jak by ktoś chciał obejrzeć
Kolega zapodał dobrą transmisje tylko w złym dziale. Dobra jakość bez żadnych ścin. Polecam!

Awatar użytkownika
Burqman

Post autor: Burqman »

Wie ktoś gdzie można obejrzeć dzisiejszy mecz na telefonie?
Obrazek
Ta drużyna ma niezwykłą duszę – nieważne, jak wysoko przegrywamy, zawsze walczymy do końca. - Steven Gerrard

Awatar użytkownika
lfc14

Post autor: lfc14 »

Będę chciał obejrzeć przyszły mecz na telefonie, albo na kompie biorąc internet z telefonu. Czy pakiet 100 MB internetu starczy żeby obejrzeć mecz przez weeb.tv ? albo na acesteam?

Mudrikos

Post autor: Mudrikos »

nie

GUNS

Post autor: GUNS »

lfc14 pisze:Będę chciał obejrzeć przyszły mecz na telefonie, albo na kompie biorąc internet z telefonu. Czy pakiet 100 MB internetu starczy żeby obejrzeć mecz przez weeb.tv ? albo na acesteam?

oglądanie telewizji przez internet bezprzewodowy jest po prostu, że tak powiem słabym pomysłem :) nie wiem czy wgl ktoś kiedyś sprawdził ile mb wciąga obejrzenie meczu od deski do deski na bezprzewodowym necie ale na moje oko 1GB to chyba mało :) to raz, a dwa prędkość tego internetu to dwa, masz niby napisane w umowie jak w LTE do 100mb/s (słowo DO to słowo klucz) i może ci to działać 100mb/s, a może i 500kb/s i mają cię w dupie, że ci nie działa fastem bo podpisałeś umowę ;) to jest takie robienie ludzi w balona bo płacisz i tak tyle samo. Ale wracając do tematu... jak już mówiłem oglądanie tv przy bezprzewodowym internecie lepiej odpuścić bo szkoda tylko tego pakietu.

Dlatego ja wolę stałe łącze i tak długo jak nie zlikwidują tych chorych limitów transferu internetu bezprzewodowego nie kupię :)
Wam polecam zrobić to samo chyba, że nie potrzebujecie ściągania, oglądania filmów, meczy itd;p ale kto w tych czasach tego nie robi :D

ODPOWIEDZ