Transmisje telewizyjne spotkań LFC

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

mousen23

Re: Transmisje telewizyjne spotkań LFC

Post autor: mousen23 »

1/8 finału Ligi Mistrzów
18 luty (wtorek)
21:00 Atletico - Liverpool, Polsat Sport Premium 1
Komentarz: Bożydar Iwanow, Andrzej Niedzielan.
mousen23

Post autor: mousen23 »

poniedziałek, 24 lutego
20:55 Liverpool - West Ham, CANAL+ SPORT
komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka
Malypablo

Post autor: Malypablo »

21 czerwca (niedziela)
20:00 Everton - Liverpool, CANAL+ Sport 2
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/192968/derby- ... ort-2.html
Malypablo

Eleven Sports 2
16:00 Piłka nożna: Mecz Towarzyski: Liverpool FC – Blackpool FC
Komentarz: Tomasz Zieliński, Dominik Guziak
Liverpoolczyk

Post autor: Liverpoolczyk »

Może kogoś zainteresuje i skorzysta, może mi ktoś poda inną możliwość, może jeszcze lepszą.

Sezon zbliża się wielkimi krokami i szukam jakichś ofert gdzie będę mógł wykupić dostęp na oglądanie Premier League. Znalazłem dwie.

1. Na player.pl za 45 zł na 30 dni mamy dostęp do wszystkich programów CANAL+.
2. Na canalplus.com za 50 zł na 30 dni dostajemy programy CANAL+ i m.in. kanały ELEVEN. Pierwszy miesiąc otrzymujemy za darmo.

Z player.pl korzystałem w tamtym sezonie dwukrotnie jak była fajna promocja, bodajże 99 zł za 3 miesiące. I ogólnie się oglądało, raczej nie było problemów, czasem jakieś drobne, sama funkcjonalność strony tak na 7/10 bym ocenił i zastanawiam się czy nie spróbować tej drugiej opcji - z canalplus.com. Może ktoś miał okazję wykupić jakikolwiek pakiet z tej strony do oglądania programów przez internet? Albo może ktoś znalazł jeszcze jakąś ciekawą opcję by móc oglądać ligę angielską bez przeszkód?
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina
kuki

Post autor: kuki »

Moi teściowie mają NC+ (aktualnie canal +) w którym mają NC+ GO z którego nie korzystają, więc skorzystałem ją i mogę sobie oglądać mecze u siebie na komputerze. Może znasz kogoś kto ma canal + i nie używa nc+ go i mógłbyś się dogacac.
Malypablo

Canal+ można oglądać na 4 urządzeniach wiec spokojnie można zebrać nawet te 4 osoby i podzielić jak z netflixem ;)
Dynia

Post autor: Dynia »

Jest ciekawsza opcja. 3 euro na miesiąc i masz wszystkie polskie kanały łącznie z Polsat Sport premium w zajebistej jakości . Jak jesteś zainteresowany to napisz na priv to wyjasnie co i jak.
Obrazek
Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Siemka. Nie wiem gdzie wiec zostawiam post tutaj, sorki jesli zly topic. Kojarzy mozw kros czy obejrze sobotnie spotkanie gdzies w szczawnicy?

@down Dziekuje serdecznie kolego, zaraz zadzwonie zapytac. Pzdr
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2020, o 16:40 przez PyrkaLFC, łącznie zmieniany 1 raz.
Do you mind if I blow your mind?

https://www.youtube.com/watch?v=Wz3b7-zmJ2o
Paulo

Post autor: Paulo »

Obok w kroscienku jest bar u kibica, tylko trzeba się zorientować czy dziadek nie puści Polskiej ligi, np jagiellonii jutro, nam tak kiedyś zrobił, włączając jakieś badziewie zamiast Liverpool -Arsenal. Więc knajpy nie polecam, ale jak nie ma gdzie...
Paulo
stu94

Post autor: stu94 »

Witam chciałbym zasięgnąć opinii. Mieszkam za granicą co ważne i chodzi mi o internetowy dostęp do kanałów głównie wiadomo liga angielska i liga mistrzów co polecacie? Czy na weeb tv są zawsze transmisję tych rozgrywek?
Awatar użytkownika
Suchar

Post autor: Suchar »

stu94 pisze: 11 wrz 2020, o 19:03 Witam chciałbym zasięgnąć opinii. Mieszkam za granicą co ważne i chodzi mi o internetowy dostęp do kanałów głównie wiadomo liga angielska i liga mistrzów co polecacie? Czy na weeb tv są zawsze transmisję tych rozgrywek?
Cześć. Korzystam z kilku serwisów telewizji internetowej m. in. internetowa.tv, hejo.tv czy ekranik.tv
Odezwij się do mnie na priv to podeśle ci jakieś konto premium żebyś zobaczył sobie jak to działa.
Obrazek
20103101

Post autor: 20103101 »

Suchar pisze: 11 wrz 2020, o 19:08
stu94 pisze: 11 wrz 2020, o 19:03 Witam chciałbym zasięgnąć opinii. Mieszkam za granicą co ważne i chodzi mi o internetowy dostęp do kanałów głównie wiadomo liga angielska i liga mistrzów co polecacie? Czy na weeb tv są zawsze transmisję tych rozgrywek?
Cześć. Korzystam z kilku serwisów telewizji internetowej m. in. internetowa.tv, hejo.tv czy ekranik.tv
Odezwij się do mnie na priv to podeśle ci jakieś konto premium żebyś zobaczył sobie jak to działa.
Ja rowniez korzystam z Hejo.tv, polecam, sa małe mankamenty, czasami przycina ale raczej rzadko...
bugi

Post autor: bugi »

Przerwa w rozgrywkach zaszkodziła komentatorom i to bardzo, jeśli twierdzą, że rzutu karnego nie było w tak oczywistej sytuacji :) Czasami lepiej coś przemilczeć niż gadać bzdury
Obrazek
Awatar użytkownika
andyy6661

Post autor: andyy6661 »

Jutrzejszy mecz z Lincoln City chyba niestety nie będzie transmitowany w żadnej polskiej telewizji? Czy ktoś może wie gdzie indziej można byłoby go obejrzeć?
Obrazek
ODPOWIEDZ