Transmisje telewizyjne spotkań LFC

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
jajos-tbg

Transmisje telewizyjne spotkań LFC

Post autor: jajos-tbg »

[b:4296d77f3d]W tym temacie fani Liverpoolu mog± informowaæ siê nawzajem o transmisjach telewizyjnych the Reds. Temat dla niektórych przydatny... na pocz±tek wie kto¶, czy Curling Cup jest transmitowane w TV ? :wink:
Liverpool - Arsenal

Wiem jedynie, ¿e mecz w ramach FA Cup bêdzie transmitowany :roll: [/b:4296d77f3d]

Gerrard zmienił bieg historii. Jeśli nie strzeliłby jednej z najlepszych bramek w historii europejskiej piłki, Liverpool dalej miałby cztery Puchary Europy, Gerrard ubierałby się na niebiesko, a Benitez prowadziłby w tej chwili Newcastle.

Awatar użytkownika
lfc
Kontakt:

Re: Transmisje telewizyjne spotkaĂą LFC

Post autor: lfc »

[quote:4742021105=jajos-tbg]Wiem jedynie, ¿e mecz w ramach FA Cup bêdzie transmitowany[/quote:4742021105]

C+ da relacje z naszego meczu w FA Cup z arsenalem?

Ja wiem ze teraz na C+ nasz najbli¿szy mecz to z blackburn za dwie kolejki :) .
Obrazek

Awatar użytkownika
wokky
Kontakt:

Post autor: wokky »

A mo¿e kto¶ wie czy i kiedy bêdzie powtórka meczy Charlton - Liverpool (przypyszczam, ¿e na Polsacie sport)?
"Jeśli poddajesz się po pierwszym meczu półfinałowym, to nie powinieneś grać w piłkę nożną."
Steven Gerrard

Awatar użytkownika
jajos-tbg

[quote:0b37bb7b09=wokky]
A mo¿e kto¶ wie czy i kiedy bêdzie powtórka meczy Charlton - Liverpool (przypyszczam, ¿e na Polsacie sport)?[/quote:0b37bb7b09]

[b:0b37bb7b09]Tak, bêdzie, ale niestety o godzinie 1 w nocy. S³abe wystêpy z pocz±tku sezonu spowodowa³y, ¿e atrakcyjniejsze sta³y siê mecze Chelsea i Arsenalu, wiêc to oni maj± pierwszeñstwo. W tamtym sezonie powtórki lecia³y od 20:40...[/b:0b37bb7b09]

Gerrard zmienił bieg historii. Jeśli nie strzeliłby jednej z najlepszych bramek w historii europejskiej piłki, Liverpool dalej miałby cztery Puchary Europy, Gerrard ubierałby się na niebiesko, a Benitez prowadziłby w tej chwili Newcastle.

Awatar użytkownika
Lady_Milan
Kontakt:

Post autor: Lady_Milan »

a druga pora to gdzies ok 13 jest chyba na nastepny dzieñ... no ale i tak wiêkszo¶æ ludzi wtedy na zajeciach,w szkole w pracy...

Awatar użytkownika
jajos-tbg

[quote:fe56369333=Lady_Milan]a druga pora to gdzies ok 13 jest chyba na nastepny dzieñ... no ale i tak wiêkszo¶æ ludzi wtedy na zajeciach,w szkole w pracy...[/quote:fe56369333]

Szkoda, ¿e nie znasz dok³adnej godzinki, nagra³bym sobie na wideo... nie da siê sk±d¶ za³atwiæ podzia³u transmisji na PS btw ? :wink:

Zmar
Kontakt:

Post autor: Zmar »

[quote:a5ab428b0d=jajos-tbg][quote:a5ab428b0d=Lady_Milan]a druga pora to gdzies ok 13 jest chyba na nastepny dzieñ... no ale i tak wiêkszo¶æ ludzi wtedy na zajeciach,w szkole w pracy...[/quote:a5ab428b0d]

Szkoda, ¿e nie znasz dok³adnej godzinki, nagra³bym sobie na wideo... nie da siê sk±d¶ za³atwiæ podzia³u transmisji na PS btw ? :wink:[/quote:a5ab428b0d]

Poniedzia³ek - 23:30
Wtorek - 13:00

Wieviór

Post autor: Wieviór »

Temat mi siê podoba, tylko bez spamu. Podajemy tu tylko godziny retransmisji spotkañ Liverpoolu na Polsacie czy gdzie¶ tam i linki do ogl±dania w necie. Ka¿dy inny post od teraz bêdzie kasowany.
Obrazek

Awatar użytkownika
tilburg

Carling Cup

Post autor: tilburg »

hey...
wie ktos na ktorym z "internetowych kanalow" bedzie mozna zobaczyc nasz jutrzejszy mecz?
Ja sprawdzilem ESPN i StarSports Asia... ale oni chyba nie beda transmitowac spotkania

Nie wiem jak wyglada sprawa z Guangdong i takimi tam, ale oczywioscie najchetniej zobaczylbym to z angielskim komentarzem....
(Sopcast, PPmate)

jak ktos ma info, z gory dziekuje....
THIS IS ANFIELD

Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

@Tilburg - wiem, ¿e przez Sopcast na ESPN Hong Kong bêdzie mo¿na obejrzeæ. Jak bêdê wiedzia³ co¶ wiêcej to dam znaæ ;)

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish

Awatar użytkownika
lfc
Kontakt:

Post autor: lfc »

Ja linku ¿adnego nie podam ale spamu te¿ chyba nie narobie :wink: .

W³asnie siê dowiedzia³em ¿e nasz wtorkowy mecz Carling Cup z arsenalem bêdzie na nowym kanale n-sport.Tylko niewiem za ch... gdzie to mo¿na obej¿ec je¶li sie nie ma tego walonego dekodera n?Je¶li kto¶ zna puby z mo¿liwosci± obejrzenia tego kana³u w Wawie to bardzo prosze o pomoc.

P.S:Nie da siê tej telewizji jakos przez neta z³apac?
Obrazek

Awatar użytkownika
jajos-tbg

[b:73c66c33ed]Kolega mi dzi¶ opowiada³ o nowej stacji telewizyjnej [i:73c66c33ed]Sport Club.[/i:73c66c33ed] Ponoæ puszczaj± na ¿ywo wybrane mecze europejskich lig, w tym Premiership ! Wie kto¶ co¶ o tym ???[/b:73c66c33ed]

Awatar użytkownika
Sochal

Post autor: Sochal »

Nic nie puszczaj± na ¿ywo, najwy¿ej ligê argentyñsk± itp. Puszczaj± archiwalne mecze EPL, m.in. Liverpoolu. Ale ogó³em to do¶æ beznadziejny kana³ jest.
FORM IS TEMPORARY, CLASS IS PERMANENT
"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly

Koszmar
Kontakt:

Post autor: Koszmar »

a na DSF mecz LIVERPOOL:arsenal nie bêdzie pokazywany? albo na innych kanalach tv albo w necie?
My wierzymy.....tylko w BKS!! Hej Lechio! Oo nasz Oo nasz!!
Obrazek.

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

[b:fac6dff831]DSF z tego co siê orientujê ma tylko wykupione prawa do FA Cup, lecz do Carling Cup ju¿ nie.[/b:fac6dff831]

ODPOWIEDZ