Filmy

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

ATB

Re: Filmy

Post autor: ATB »

lstyle pisze:Witam, poszukuje filmu "Knowing" z Nicolas´em Cage´em z 2009 roku, z lektorem najlepiej do sciagniecia na TurboBit. Poratuje ktos? Szukalem na darkwarez.pl lecz wiekszosc linkow nie dziala.
http://tnttorrent.info/torrent/Zapowied ... PL__537889

Awatar użytkownika
BlaiseLFC
Kontakt:

Post autor: BlaiseLFC »

Ściągnij sobie z torrenta - torrezntz.eu i napis pobierz programem napiprojekt. Najlepiej utorrentem się pobiera.

Awatar użytkownika
danielLFC
Kontakt:

Post autor: danielLFC »

http://www.youtube.com/watch?v=NTdDs67V ... ture=share

Bunt Stadionów. Wczoraj wyszedł, polecam bardzo.

/ W sumie nie wiem w jaki dział wrzucić.
"Special players do special things at the special time" komentator po golu Gerrarda z Olympiakosem

Awatar użytkownika
miler

Post autor: miler »

Ktoś wie może czy można obejrzeć film "BACZYŃSKI" gdzieś online albo ściągnąć? W sklepach jeszcze nie ma, sprawdzałem ;)
"I don't feel you've got to be 100 per cent fit to play. I've got to be 100 per cent injured not to play."
~ Jamie Carragher
IN KENNY WE TRUST

brian

Post autor: brian »

miler pisze:Ktoś wie może czy można obejrzeć film "BACZYŃSKI" gdzieś online albo ściągnąć? W sklepach jeszcze nie ma, sprawdzałem ;)
http://www.catshare.net/2k7D51Ec7K5sSG2 ... FilmPL.rar - nie pytaj, czy pewny link, bo nie wiem. Ale ze swojej strony, mimo wielkiej sympatii do całej twórczości KKB, nie polecam jakoś szczególnie tego filmu. Można to było wykonać to lepiej, jednak to tylko moja subiektywna opinia :wink:

Hills
Moderator
Kontakt:

Post autor: Hills »

Znacie jakieś dobre horrory o tematyce paranormalnych zjawisk/duchów? Oglądałem:
- Paranormal Activity 1 2 3
- Paranormal Entity
- Grave Encounters 1 i 2

Ewentualnie jakiś nowy, dobry horror. Nie odsyłajcie mnie też do google lub rankingu w filmwebie, bo chciałbym, żeby ktoś rzucił jakimś ciekawym tytułem po osobistych wrażeniach.

arek1993

Post autor: arek1993 »

[quote="Hillsborough"]Znacie jakieś dobre horrory o tematyce paranormalnych zjawisk/duchów? Oglądałem:
- Paranormal Activity 1 2 3
- Paranormal Entity
- Grave Encounters 1 i 2

Na pewno nie oglądaj Paranormal Activity 4 :lol:
O Duchach za bardzo nie znam, jednak mogę ci polecić film "Oko" 2008
oraz "Czwarty stopień" 2009. Jak sobie coś przypomnę to dopisze :)

Awatar użytkownika
AustralianMagic

Post autor: AustralianMagic »

Razem z dziewczyną lubimy oglądnać horrory/thrillery. Problem w tym, że z tego co znam i kojarzę, to już większość widzieliśmy i szukam czegoś czego nie widziała, a żeby było straszne (niby się boi, a mówi że im bardziej piszczy tym lepszy film :lol: )
Dla przykładu, na Egzorcyście, Shutterze, Emily Rose bała się dosyć, ale na Nieznajomych to darła się bez opamiętania i właśnie takiego filmu potrzebuję. Bez żadnych nadprzyrodzonych rzeczy, a którym straszny jest fakt, że historia oparta jest na faktach i sposób kręcenia (np jak w Nieznajomych moment gdy facet pojawia się na drugim planie - prawie na zawał zeszła :lol: ).
Sporo już widziała, więc gdyby coś się powtórzyło z Waszych propozycji to dam znać. Liczę, że pomożecie znaleźć mi coś naprawdę strasznego :)

To nie film, a gra. Bardzo trzyma w napięciu, uwierz, można się przy niej "obsrać" ;) Tytuł gry to w zasadzie sam Slender
Ostatnio zmieniony 2 cze 2013, o 10:25 przez AustralianMagic, łącznie zmieniany 4 razy.

MarcinLFC77

Post autor: MarcinLFC77 »

Blair witch project 1

Koniecznie częśc numer 1. 2 to nieporozumienie.
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez

Awatar użytkownika
Daniel
Honorowy Moderator
Kontakt:

Post autor: Daniel »

MarcinLFC77, naprawdę myślisz, że miłośnik horrorów kręconych w nietypowy sposób nie widział BWP...?

Ja Wam filmu nie polecę, ale jeśli lubicie z dziewczyną takie wieczory z dreszczykiem, polecam grę Slenderman. Koniecznie przy zgaszonym świetle i dobrym nagłośnieniu ;)
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish

Awatar użytkownika
Krystiankov

Post autor: Krystiankov »

http://www.filmweb.pl/film/Antychryst-2009-479704

Kiedyś przy tym prawie padłem... :P

xabi

Post autor: xabi »

To jest chyba ostatni film jaki bym polecił do obejrzenia z dziewczyną, nie jest straszny tylko obrzydliwy, jak mnie zazwyczaj mało co rusza w filmach, tak tutaj musiałem kilkukrotnie odwracać wzrok od ekranu. Obejrzeć warto, ale z zupełnie innym nastawieniem.

m1k1

Post autor: m1k1 »

Jeżeli chodzi o obrzydliwe filmy to polecam Begotten lub Guinea Pig.
Obrazek

dymos

Post autor: dymos »

W stylu Nieznajomych - Funny Games , wersja austriacka lub amerykanska. Osobiscie wole ta pierwsza. Trzyma w napieciu i jest hmmm taki 'normalny'. Nic nadprzyrodzonego itp. Po prostu wykolejency nekajacy ludzi, ktorzy sa zupelnie przypadkowi;p
Ostatnio zmieniony 2 cze 2013, o 11:32 przez dymos, łącznie zmieniany 1 raz.

Hills
Moderator
Kontakt:

Post autor: Hills »

Obecnie mam bardzo podobny problem - większość dobrych i polecanych horrorów już obejrzałem i teraz nie mam co ściągać :x

Co do gry Slenderman - nie wiem czy wiecie, ale wyszła nowa, ładniejsza graficznie i bardziej rozbudowana wersja tej gierki. Link do gry jak i trailera poniżej.

http://www.slenderarrival.com/
http://www.youtube.com/watch?v=tenpLSKU-9U

Dziwię się, że nikt jeszcze nie postanowił stworzyć filmu w oparciu o tą gierkę. Może byłby to sukces na skalę Silent Hill?
Od siebie polecę kilka tytułów:
1) Wspomniany powyżej Silent Hill (część druga nie jest już tak dobra)
2) Wzgórza mają oczy 1 i 2
3) REC (wyłącznie jedynka)
4) Blair Witch Project
5) Paranormal Activity 1-3
6) Paranormal Entity
7) Grave Encounters (na szczególną uwagę zasługuje druga część, ale z czystym sumieniem polecam obie)
8) Mgła (zarówno stara jak i nowa)
9) Wszelkie azjatyckie tytuły, które mają swój specyficzny klimat

Ja również będę wdzięczny za jakieś ciekawe tytuły.

ODPOWIEDZ