Football Manager

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Felix

Re: Football Manager

Post autor: Felix »

Solv

Post autor: Solv »

Ralf088 pisze:Jest jakaś możliwosc symulacji meczu ? Czasami mam mecz towarzyszki czy inny z jakimś ogórkamii, a chciałbym go szybciej przejść, jest jakas mozliwosc? Prosze o poradę, bo czasami zasypiaaam na takich meczach.. :D
Przycisk 'Natychmiastowy wynik' jest schowany w trybie kariery ale można go aktywować wykorzystując fanowskie skiny do gry - https://www.fmscout.com/c-fm19-skins.html
Awatar użytkownika
Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Wie ktoś jak ustawić w Scoutingu możliwość żeby scout szukał mi jedynie lewego obrońcę ? Szukają bo szukają, ale wiekszość to ofensywni zawodnicy, gdy ja potrzebuję młodych perspektywicznych obrońców.
Awatar użytkownika
don_daniello_lfc
Kontakt:

Post autor: don_daniello_lfc »

Pytanie z innej beczki.
Jak się gra w tej edycji Liverpoolem? Samograj, czy jednak coś trzeba się wysilić.
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są Ci, którzy chcą tu być"
Felix

Raczej samograj, Liverpool był pierwszą drużyną jaką grałem

Ustawiłem 4-3-3 i gegenpressing, trochę pogrzebałem w taktyce, ale nic wielkiego

Liga wygrana na 2-3 mecze przed zakończeniem sezonu, ale wiadomo, że FM może być bardzo losowy i ktoś inny może mieć znacznie inne doświadczenie
Awatar użytkownika
Bolo

Post autor: Bolo »

Ja lfc przez 3 sezony przegrałem 3-4 mecze. W 1 sezonie przegrałem 1 półfinał lm, w kolejnych koło stycznia porażki. Generalnie lfc pod gegenpress to jest banał, ale w końcu preset zrobiony na lfc.
smiglo07

Post autor: smiglo07 »

Witam,

Gra ktoś może karierę online albo chciałby zagrać czy może polecić do jakaś grupkę/stronę do dogadania się na grę?
Mam orginał i z chęcią bym pograł online by rozgrywka była ciekawsza.
MichaLFC

Post autor: MichaLFC »

Jest gdzieś jakaś opcja by zawodnik który strzelił w meczu dwa gole nie podchodził z automatu do karnego? Wyznaczony jest inny zawodnik, przed karnym klikam przełącz zawodnika, a i tak podchodzi ten co już ma dwie bramki na koncie ( i najczęściej nie strzela). Denerwujące to.

~ E: Faktycznie jest. Dzięki za pomoc :)
Ostatnio zmieniony 7 maja 2019, o 19:56 przez MichaLFC, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bolo

Post autor: Bolo »

O ile pamiętam to jak masz w ekranie taktyki listę strzelców to na dole jest chyba okienko żeby nie strzelałw takiej sytuacji tylko wg listy
Awatar użytkownika
don_daniello_lfc
Kontakt:

Post autor: don_daniello_lfc »

Ja mam trochę inny problem. Gram Liverpoolem, stworzyłem sobie taktykę, którą demoluje drużyny z topu po 4, 5 do 0. W LM trafiłem na Real i Inter w grupie i też popis strzelecki Salaha i spółki. Przeciwnik nie istnieje. Dopiero jak przyjedzie mi się zmierzyć z Burnley czy Fulham to jest walenie głową w mur. W strzałach 35-0, a mecz kończy się bezbramkowo. Piłkarze zmotywowani w rozmowie prsedmeczowej, zgranie zespołu wysokie, rotacja składem jest, zapasowa taktyka też stosowana, a i tak nic nie pomaga. Nawet w wywiadach wybieram opcję tak, żeby moi nie odpuszczali. We wcześniejszych wersjach łatwo dało się zaradzić temu, a tu nic nie pomaga. Przyjdzie następny mecz z Arsenalem i wygrywam 5-1. Jak sobie z tym radzicie?
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są Ci, którzy chcą tu być"
Felix

Dobrze jest mieć w takich sytuacjach kogoś kto umie porządnie łupnąć zza pola karnego. Warto też poświęcić trochę czasu na ogarnięcie jakiejś sensownej rutyny wykonywania rzutów rożnych.

W mojej taktyce korzystam z bardzo wysokiego tempa, dłuższych podań i rozciągania gry i wielu dryblingów. Przeciwko autobusom większość sytuacji to strzały z dystansu i stałe fragmenty, ale jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby jakiś autobus mnie całkowicie zatrzymał i spotkanie kończyło się 0-0. Sytuacji mam tyle, że zawsze musi coś wpaść... :)
walek666

Post autor: walek666 »

Grał ktoś w football manager na telefonie? Jest do kupienia za 42 zł w Google Sklep gierka. Opłacalne? To samo jak na kompie? Z góry dziękuję
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Mogę zapewnić, że jest o wiele, wiele ważniejsza." (Bill Shankly)
rafido

Post autor: rafido »

na telefon? pierwsze słyszę, pokaż screeny jakieś
https://sklep.spirulina.pl/produkty/kol ... y-do-picia
Ostatnio zmieniony 2 sie 2019, o 13:47 przez rafido, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Torm^^

Post autor: Torm^^ »

Google it ;).

Swoją drogą jeśli kupować, to teraz. Gra została przeceniona do 14zł.
https://play.google.com/store/apps/deta ... m19.mobile
Obrazek
Paviola

Post autor: Paviola »

Albo lepiej poczekać na 20. Naszym pewnie ostro staty pójdą w górę.
ODPOWIEDZ