Football Manager

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

HappyBlancik

Re: Football Manager

Post autor: HappyBlancik »

Można tez kupić za 10 zł 8)
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

Post autor: HappyBlancik »

Sorry za post pod postem, ale...
jak ściągnąć edytor do fm19? Nigdy nie miałem z tym problemu, schodzą w pliki do ściągnięcia czy tam dodatki w ekranie głównym gry, pokazuje się edytor i opcja „osblokowane” ale dalej nic nie mogę zrobić...

E: DZIĘKI! :roll:
Ostatnio zmieniony 21 lis 2018, o 02:04 przez HappyBlancik, łącznie zmieniany 1 raz.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
Solv

Post autor: Solv »

HappyBlancik pisze:Sorry za post pod postem, ale...
jak ściągnąć edytor do fm19? Nigdy nie miałem z tym problemu, schodzą w pliki do ściągnięcia czy tam dodatki w ekranie głównym gry, pokazuje się edytor i opcja „osblokowane” ale dalej nic nie mogę zrobić...
http://prntscr.com/lktcbm
Awatar użytkownika
Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Witam, bo mam zamiar kupić FM 2019, i też moje pytanie, czy po kupnie mogę instalować patche? Jeśli tak to jakie patche na początku najlepiej? Twarze zawodników? Czy loga zespołów też trzeba, czy są licencje na większosci? Z jakiej strony najlepiej pobierać ? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Assassin

Post autor: Assassin »

Kupując FM2019 będziesz w niego grał przez platformę Steam. Twarze zawodników, loga, taktyki i wiele więcej znajdziesz w Warsztacie Steam samego FM, tam wystarczy kliknąć "subskrybuj" konkretny kontent i będzie on dostępny w samej grze.
Felix

Post autor: Felix »

Nie polecam pobierać niczego z workshopa, pełno tam badziewia, który może sprawić, że twój kilkuletni save może nagle przestać działać.

www.sortitoutsi.net ma wszystko czego potrzeba, patche, facepacki, logopacki itp
Awatar użytkownika
Ralf088

zakupiłem wczoraj FM 2019, ale irytuje mnie brak herbów drużyn czy też brak zdjęć zawodników. Skad mam pobrać zeby to wszystko smigalo? Bo szukam i szukam i nie moge nic znaleźć;/
walek666

Post autor: walek666 »

Cmrev.com
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Mogę zapewnić, że jest o wiele, wiele ważniejsza." (Bill Shankly)
Solv

Awatar użytkownika
Ralf088

A znacie jakąś dobrą stronkę do wyszukiwania talentów? Bo na cmrev dofm 2019 ciężko coś znaleźć:/
Cieszek98

Post autor: Cieszek98 »

Ralf088 pisze:A znacie jakąś dobrą stronkę do wyszukiwania talentów? Bo na cmrev dofm 2019 ciężko coś znaleźć:/
Można sobie pobrać Genie Scout do FM19. Dużo opcji wyszukiwania ciekawych zawodników jak i sztabu szkoleniowego :D
Solv

Woogie92

Post autor: Woogie92 »

Macie jakieś rady co do treningu i taktyki w niższych ligach angielskich ? Obecnie gram Leyton Orient i awansowałem już Vanarama National League do League Two a teraz prawdopodnie szykuję się awans do League One, taktyka już pomału się wypala i szukam czegoś nowego :D
Awatar użytkownika
Ralf088

Jest jakaś możliwosc symulacji meczu ? Czasami mam mecz towarzyszki czy inny z jakimś ogórkamii, a chciałbym go szybciej przejść, jest jakas mozliwosc? Prosze o poradę, bo czasami zasypiaaam na takich meczach.. :D
Woogie92

Post autor: Woogie92 »

Ralf088 pisze:Jest jakaś możliwosc symulacji meczu ? Czasami mam mecz towarzyszki czy inny z jakimś ogórkamii, a chciałbym go szybciej przejść, jest jakas mozliwosc? Prosze o poradę, bo czasami zasypiaaam na takich meczach.. :D
Możesz sobie ustawić że asystent prowadzi za Ciebie zespół w meczach towarzyskich. Wchodzisz w sztab, później w obowiązki i tam ustawiasz, ewentualnie w lidze jak chcesz pominąć jakiś mecz z ogórkami to możesz sobie wziąć urlop na jakiś czas :D
Ostatnio zmieniony 10 gru 2018, o 23:11 przez Woogie92, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ