Football Manager

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
tilburg

Post autor: tilburg »

[b:c6a889ee53]jesli ktos bedzie szukal super obroncy za ktorego nie chca wydoic 40 mln, bardzo polecam Per Mertesacker...
ja go kupil z werderu za 16 mln...forma ma w nowym sezonie lepsza niz Carra i Agger (Hyppie sprzedalem do Milanu za 5 mln)...aha, i carra jest mentorem mlodego niemca.

moj znajmy obok uzbieral kase na van der vaarta, kupil go to valencii za 41 mln....i poki co raczej zawodzi.[/b:c6a889ee53]
THIS IS ANFIELD
Bercik
Kontakt:

Post autor: Bercik »

[quote:ebe3f7db1d=Amigos]¦ci±gasz spolszczenie które by³o podane wy¿ej.

Spolszczenie

Nastêpnie kopiujesz ten plik do pliku gdzie masz grê :

... Football Manager 2007datalanguages

i powinno dzia³aæ

Powodzenia w grze[/quote:ebe3f7db1d]

no w³asnie o to chodzi ze nie dzia³± :?
Awatar użytkownika
tilburg

[b:256713e979]bo nie wystarczy jeszcze po tym tylko gry wlaczyc....
musisz wejsc w OPCJE (OPTIONS) i jako jezyk (LANGUAGE) wybrac POLSKI a nie Angielski (ENGLISH)

ewentualnie opcje moga sie nazywac z angielska TOOLS....

....ufff.... lapatologicznie.... wiesz, jak sobie nie bedziesz z tym dalej radzil, to sobie juz daruj.....[/b:256713e979]
THIS IS ANFIELD
Awatar użytkownika
dominic

Post autor: dominic »

[quote:656b25ad34=tilburg]....ufff.... lapatologicznie.... wiesz, jak sobie nie bedziesz z tym dalej radzil, to sobie juz daruj.....[/quote:656b25ad34]
No racja, racja - je¶li tu siê zaczynaj± schodki to co powiedzieæ o reszcie gry. :) Ja tam co roku czujê siê prawie jak w domu, bo gram w te gry od czasów Chamipoship Managera 3 a interfejs niewiele siê zmienia. Mo¿e to i dobrze. :D

Czytam te sumy waszych transferów i jestem w szoku - bo ja siê zastanawia³em dziesiêc razy czy wydaæ na pi³karza te 15 mln. :shock:

Aha, zapomnia³em wspomnieæ, ¿e Sissoko mi siê zbuntowa³ i chce odej¶æ, ja go nie chce sprzedawaæ a on mnie krytykuje w prasie, ehh ale niewdziêczno¶æ... gra dobrze, ale nie wiem czemu ma taki cie¿k± osobowo¶æ. :x
!!!
Awatar użytkownika
jajos-tbg

Post autor: jajos-tbg »

Sk±d mo¿na ¶ci±gn±æ t± gierkê ? :?

Na now± 90z³ nie spieszy mi sie wydawaæ... :dry:

Gerrard zmienił bieg historii. Jeśli nie strzeliłby jednej z najlepszych bramek w historii europejskiej piłki, Liverpool dalej miałby cztery Puchary Europy, Gerrard ubierałby się na niebiesko, a Benitez prowadziłby w tej chwili Newcastle.
Awatar użytkownika
tilburg

[b:7d4cf5f7c1] Gre mozna sciagnac z internetu. Powodzenia.[/b:7d4cf5f7c1]
THIS IS ANFIELD
Bercik
Kontakt:

[quote:ea6649c85c=tilburg][b:ea6649c85c]bo nie wystarczy jeszcze po tym tylko gry wlaczyc....
musisz wejsc w OPCJE (OPTIONS) i jako jezyk (LANGUAGE) wybrac POLSKI a nie Angielski (ENGLISH)

ewentualnie opcje moga sie nazywac z angielska TOOLS....

....ufff.... lapatologicznie.... wiesz, jak sobie nie bedziesz z tym dalej radzil, to sobie juz daruj.....[/b:ea6649c85c][/quote:ea6649c85c]

sorki, ale a¿ taki g³upi nie jestem...nie jestem jakim¶ dzieckiem które nie potrafi sobie poradzic z g³upim problemem, dziêkuje za pomoc.... ale w dalszym ci±gu dla twojej informacji NIE DZIA£A

[color=red:ea6649c85c]Bercik, nikt tu nie twierdzi, ¿e jeste¶ g³upi, cz³owiek chcia³ pomóc.[/color:ea6649c85c]
Awatar użytkownika
wokky

Post autor: wokky »

[b:b7de9ecb56]@Bercik[/b:b7de9ecb56]- Jak ju¿ ustawisz jeêzyk na polski to musisz po lewej stronie ekranu wcisn±æ "Confirm" i wtedy bêdzie gites.
Bercik
Kontakt:

kurczê nooo :? ale nie w tym rzecz... w³±snie o to chodzi ze dogra³em do katalugu z jêzykami plik, wszed³em w ustawienia a tam w ogóle nie ma czego¶ takiego jak JÊZYK POLSKI , i w tym rzecz...

sorry, ze siê unios³em, ale poprostu jako¶ tak wysz³o :(
szak

Post autor: szak »

A mi Przed 2 sezonem Chelsea zlozala oferte za Xabiego 75 mlnE , a ze sezon pierwszy mial marny to sie zgodzilem, juz nawet Xabi uzgodnil warunki z ruskimi i nagle okazalo sie ze Chelsea nie ma tyle pieniedzy i transfer nie wypalil ( w sumie szkoda bo za 75 baniek to bym poszalal na rynku transferowym juz ostzrylem zeby na Riberego i Lahma)

U mnie na ataku gra Cesar Delgado (kupiony za zaledwie 8 mln) a w pierwszych 4 meczach strzelil 7 goli :shock:
Ostatnio zmieniony 30 paź 2006, o 12:16 przez szak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tilburg

wha te F*** .... 75 baniek...??... damn, ja Xabiego tez sprzedalem, sam chcial odejsc... tylko ze do Realu za 39 mln...
Mieli kase... wiec poszedl.... a 75 baniek... no coz, sadze ze Lahm moglby przejsc za okolo 40 mln (alves 48:) :)))-- sprawdzilem, po to zostalem trenerem ruskich na jeden sezon.

przed rozpoczeciem nowego okna kupilem Gilardino z Milanu za 38 mln...i jestem z niego bardzo zadowolony, najlepszy zawodnik.
Moge tez teraz kupic Owena za 16 mln z Newcastle, ale nie mam na to kasy, i chyba nie do konca jest mi potrzebny: Bellamy bardzo dobrze sie spisuje.
Kuyt wymiatal w Demo, ale teraz to juiz niestety nie to. Powoli daje juz grac Lindfieldowi... ma juz 3 branki w lidze.
THIS IS ANFIELD
Awatar użytkownika
jajos-tbg

Post autor: jajos-tbg »

[quote:cc426ca0c4=tilburg][b:cc426ca0c4] Gre mozna sciagnac z internetu. Powodzenia.[/b:cc426ca0c4][/quote:cc426ca0c4]

Dziêki bardzo :dry: Chodzi³o mi o jakiej¶ dok³adniejsze instrukcje, bo nie jestem obeznany w tym fachu... :shock:

Gerrard zmienił bieg historii. Jeśli nie strzeliłby jednej z najlepszych bramek w historii europejskiej piłki, Liverpool dalej miałby cztery Puchary Europy, Gerrard ubierałby się na niebiesko, a Benitez prowadziłby w tej chwili Newcastle.
szak

Post autor: szak »

Jest w FM 2007 jeden bug, ktory mam nadzieje szybko naprawia - kontuzje , istna masakra prawie co mecz mam jakas kontuzje i to czesto kilku miesieczna, a trafil mi sie jeden taki mecz w ktorym mialem 5 kontuzji w tym 2 bramkarzy juz w pierwszej polowie.
Awatar użytkownika
lfc

Post autor: lfc »

[quote:eb16b110f2=szak]Jest w FM 2007 jeden bug, ktory mam nadzieje szybko naprawia - kontuzje , istna masakra prawie co mecz mam jakas kontuzje i to czesto kilku miesieczna, a trafil mi sie jeden taki mecz w ktorym mialem 5 kontuzji w tym 2 bramkarzy juz w pierwszej polowie.[/quote:eb16b110f2]

Hehe wszyscy mówi± o tym ¿e tyle kontuzji ³api± ich gracze a moi?2 kontuzje w ca³ym sezonie sezonie :lol: ...D³ugie bo d³ugie (Kuyt 3 miechy statystyki mu spad³o zajebiscie wiec go opchn±æ musze w lato, Sissoko na samym pocz±tku 3 miechy tez statystyki mu spad³y i w rezerwach gra bo Gerro z Xabim duet marzeñ :D ).
Jednak co¶ na rzczy moze byæ bo jak mia³em w lidze okres swiateczny gra³em z whu któe mia³o 13 kontuzjowanych graczy(moze dlatego by³o 7-0 :lol: ...).

Kurde podam potem super talent w tym poscie.Kupi³em go za 2 mln chyba z jakiegos brazylijskiego gówna do rezerw zeby sie rozwin±³ ³adnie a on od razu by³ dobry na pierwszy sk³ad :D .W 17 meczach 13 goli w tym 8 w lidze :) ...Tylko potem podam bo mnie rodzice od kompa pêdz± ¿eby sie uczyc :lol: ...

[color=red:eb16b110f2]EDIT:Maicosuel[/color:eb16b110f2]
Ostatnio zmieniony 30 paź 2006, o 21:09 przez lfc, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
licznerek

Post autor: licznerek »

Ja FMa ju¿ mam zaraz w niego zagram <hot> :D

E: Gram LFC d³ugo gra idzie kupiæ nikogo sie nie da dobrego, Rafinha za drogi.
Wzmocni³em sie Luke Youngiem i pewnie na prawej stronie defensywy bêdzie gra³. Jak narazie zagralem 2 sparingi z Racing Lens na wyje¼dzie i u siebie z Realem Madryt i oba wygra³em 3-0 :) ¦wietnie gra C. Bellamy, a Gerrard bez rewelacji :(
Ostatnio zmieniony 30 paź 2006, o 22:22 przez licznerek, łącznie zmieniany 1 raz.
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!
ODPOWIEDZ