Football Manager

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Wietor

Re: Football Manager

Post autor: Wietor »

BTW gra(ł) ktoś tu kiedyś w ... FIFA managera? Opinie?
Awatar użytkownika
zoltoczerwony
Moderator

Post autor: zoltoczerwony »

Wietor pisze:BTW gra(ł) ktoś tu kiedyś w ... FIFA managera? Opinie?
Grałem. Z początku niesamowicie się jarałem i dostrzegałem dużo zalet, których fm nie posiada. Jest wiele ciekawych opcji i fajnych rzeczy, jednak mimo wszystko bardzo szybko mi się znudziło, i dochodząc do wniosku że to jednak nie ten klimat, wrócił do starego dobrego fm. Fifa jest mniej realistyczna, mają miejsce nierealistyczne transfery, zawodnicy rozwijają się do niepoważnych poziomów i takie różne pierdoły, te wady są naprawdę poważne, ale dla niektórych jest to fajne, więc polecam spróbować.
Wietor

Post autor: Wietor »

zoltoczerwony pisze:
Grałem. Z początku niesamowicie się jarałem i dostrzegałem dużo zalet, których fm nie posiada. Jest wiele ciekawych opcji i fajnych rzeczy, jednak mimo wszystko bardzo szybko mi się znudziło, i dochodząc do wniosku że to jednak nie ten klimat, wrócił do starego dobrego fm. Fifa jest mniej realistyczna, mają miejsce nierealistyczne transfery, zawodnicy rozwijają się do niepoważnych poziomów i takie różne pierdoły, te wady są naprawdę poważne, ale dla niektórych jest to fajne, więc polecam spróbować.
Mam nadzieję, że to nie off-topic, ale właśnie słyszałem sporo narzekań m.in. na prowadzenie życia prywatnego managera (m.in. posiadanie dziewczyny/rodziny, kupno samochodów czy rozbudowa centrum klubu od afiszów reklamowych po centrum historii klubu). No ale podobno w nowszych częściach można bez problemu ten element rozgrywki wyłączyć.
Awatar użytkownika
zoltoczerwony
Moderator

zoltoczerwony pisze:
Wietor

No tak, ale to akurat mały problem bo niby było to życie prywatne ale spokojnie można było sie tym kompletnie nie zajmować.
Awatar użytkownika
LfcManiak
Kontakt:

Post autor: LfcManiak »

Dla tych, którzy nie zamawiali pre-ordera (i nie mają dostępu do bety):

Demo Football Managera 2013 jest LIVE na Steamie.
Up the Irons! \o/
http://www.lastfm.pl/user/Edentrail
http://www.filmweb.pl/user/edentrail
https://twitter.com/Edentrail

"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

RemigiouLFC pisze:Po okazyjnej cenie 1.2mln brytyjskich funtów kupiłem Zvjezdana Masimovicia (jakoś tak, to ten bośniak z Wolfsburgu) z Dinamo Moskwa i z tego samego klubu Borysa Taschyego (mam lekką przewagę bo w zeszłym save, trenowałem Dinamo kilka sezonów) za 5mln.

Sprzedałem Bruno (tego z Polonii) do Palmeiras za 2.5mln i na jego miejsce kupiłem Arkadiusza Milika za 1.9mln.

Idąc twoim tropem poszukałem po Polakach i postanowiłem, że w lecie kupie Wolskiego. Warto? Czy lepiej zainwestować w Furmana?
Wolski ma dużo większy talent od Dominika, ale nie potrafi grać w defensywie. Zależy jaki typ pomocnika potrzebujesz :) Rafał jest też troszkę bardziej uniwersalny, co za tym idzie będzie droższy.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
Awatar użytkownika
zoltoczerwony
Moderator

Hmm, a polecicie jakichś dobrych zawodników bez klubów do Korony Kielce, albo takich co po sezonie bd bez klubu. Oczywiście w klubie bida, ale udało mi się ściągnąć z wolnego transferu Rekisha, szkoda że cały czas ma knt. Po sezonie moi najlepsi zawodnicy wracają z wypożyczeń do swoich klubów macierzystych noi mam problem.
RemigiouLFC

Post autor: RemigiouLFC »

Ważne pytanie:
Mam zaoszczędzone 92 tysiące funtów na pensje tygodniowe, ale mogę kluczowemu zawodnikowi dać tylko 34 tysiące na miesiąc, przez co nie mogę zatrudnić Arshavina (!) do mojego Kubania. Taka okazja może się nie powtórzyć. 4.5 gwiazdki rekomendacji, z wolnego, dodatkowo rusek (co przy limitach w Lidze Rosyjskiej ma podwójne znaczenie), idealny materiał na kapitana. Macie jakieś pomysły, może da się to gdzieś ustawić? Proszę o szybką pomoc.
Obrazek
Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

RemigiouLFC pisze:Ważne pytanie:
Mam zaoszczędzone 92 tysiące funtów na pensje tygodniowe, ale mogę kluczowemu zawodnikowi dać tylko 34 tysiące na miesiąc, przez co nie mogę zatrudnić Arshavina (!) do mojego Kubania. Taka okazja może się nie powtórzyć. 4.5 gwiazdki rekomendacji, z wolnego, dodatkowo rusek (co przy limitach w Lidze Rosyjskiej ma podwójne znaczenie), idealny materiał na kapitana. Macie jakieś pomysły, może da się to gdzieś ustawić? Proszę o szybką pomoc.
Pogadaj z zarządem. Jeśli nie suwakiem zmiejsz budżet transferowy na budżet na pensje :)
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

RemigiouLFC

polik pisze:
RemigiouLFC pisze:Ważne pytanie:
Pogadaj z zarządem. Jeśli nie suwakiem zmiejsz budżet transferowy na budżet na pensje :)
Zarząd ma mnie w dupie ze wszystkim, a suwak jest przesunięty na maksa w stronę pensji. Inne pomysły?
Obrazek
Awatar użytkownika
Seymersider

Post autor: Seymersider »

Mam pytanie: jak zaktualizować składy do FM 12(mam orginalną wersje.)
Z góry dzięki
RemigiouLFC

Kolejna prośba, mam nadzieje, że was nie męczę zbytnio :)
Potrzebuje SPRAWDZONEGO megapacku z logami (nie mam czasu na ściąganie każdej ligi osobno) i szczegółowej instrukcji jak go użyć w grze, bo starałem się zrobić to na własną rękę i doszedłem do wniosku, że jeśli chodzi o komputery to jestem idiotą.
Obrazek
Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Seymersider pisze:Mam pytanie: jak zaktualizować składy do FM 12(mam orginalną wersje.)
Z góry dzięki
Musisz ściągnąć tą aktualizacje i dalej stosować się do instrukcji :)
http://www.centrumfm.org/plik-737,FM_We ... pdate.html

Awatar użytkownika
zoltoczerwony
Moderator

polik

Możesz mi podpowiedzieć jakichś piłkarzy(najlepiej z wolnego transferu) którzy zgodziliby się na transfer do Korony. Coś jak Dmitry Rekish, jego transfer jest dla mnie sukcesem.
Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

zoltoczerwony pisze:polik

Możesz mi podpowiedzieć jakichś piłkarzy(najlepiej z wolnego transferu) którzy zgodziliby się na transfer do Korony. Coś jak Dmitry Rekish, jego transfer jest dla mnie sukcesem.
Omar Koroma, Mariusz Gogol, Adilson, Plasir Bahamboula, Wesley Said, Lucas Vivian,Mehdi Bourabia.
Wszyscy wolni i praktycznie kimkolwiek nie grałem to zawsze ich znalazłem.

ODPOWIEDZ