Football Manager

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
TheKrzychu

Re: Football Manager

Post autor: TheKrzychu »

polik pisze:TkeKrzychu, wiem ze pytanie nie do mnie ale kiedy ja grałem sobie w tej lidze co ty teraz to zawsze, zawsze stosowalem taktykę 4-4-2. Chyba jest najbardziej odpowiednia jak na ten poziom, pózniej warto zagrać z większa ilości środkowych pomocników lecz na teraz jest OK.
Mi jakoś 4-4-2 nie leży :) Tym bardziej, że mam słabych napadziorów i są bardzo podatni na kontuzje, więc długo bym takim systemem nie pociągnął :) Obecnie testuję nową taktykę 4-3-2-1, z dwoma skrzydłowymi, ofensywnymi bocznymi obrońcami, z jednym wysuniętym rozgrywającym oraz z dwóją zawodników grających "box-to-box". Jak na razie rozklepałem Blackpool z Championshp aż 4:1, i jakiś pół-zawodowy klubik 6:2, ale tu grałem rezerwowym składem. Może i asystent mi podpowiada, ze dwóch-trzech zawodników gra na nieswoich pozycjach, ale i tak grają skutecznie :) Jamil Adam się rozkręca i już ma na swoim koncie kolejne 2 brameczki :)

@Polik - a polecisz mi jakiegoś defensywnego pomocnika? Szukam kogoś na ławkę :) Pozostało mi tylko 20 tyś na transfery, i mogę zaoferować mu pensje w wysokości 1 tyś funtów tygodniowo. Mogę jeszcze wypożyczyć jednego zawodnika poniżej 23 lat. Może kogoś z LFC? Mam już Mukendiego i Wisdoma ^^ Jakieś propozycje?

btw. Chyba dokonałem najlepszego transferu w tym okienku, patrząc na dotychczasowe transfery innych w League Two. Zakupiłem za 7 tyś funtów Sama Tillena z Fram Reykjavík. Jest to Anglik, lewy obrońca, 26 lat. Wiem, ze kuleje u niego krycie, odbiór i ustawianie się. Ale według raportów może się jeszcze troszkę rozwinąć. Natomiast wg. Genie Scout jego CA wynosi 83, a PA 98, więc są duże szanse, że się nieco rozwinie. Jego statystyki w załączniku :
Załączniki
Bez_tytułu_1.jpg
Obrazek
Awatar użytkownika
DudekLFC21

Post autor: DudekLFC21 »

Ostatnio po tym jak zepsuł mi się save z karierą Luton Town postanowiłem powrócić do gry Liverpool' em. Zacząłem grać na najnowszym uaktualnieniu. Mam końcówkę 2 sezonu, robiąc transfery głównie zajmowałem się sprowadzaniem młodych talentów. W pierwszym sezonie byłem zaledwie 6 przez eksperymenty z taktyką i dużo kontuzji za to w LE przegrałem w finale z Tottenham 'em w karnych i w finale FA Cup przegrałem 2:1 z Arsenalem ale teraz idzie dość dobrze . Wprowadzam cały czas dużo wychowanków do zespołu, niektórzy grają bardzo dużo, np. Flanagan- jest moim podstawowym prawym obrońcą bo najlepiej sobie tam radzi, tak samo z Suso. Moje transfery przez te 2 sezony prezentują się następująco, 1 sezon: http://ifotos.pl/zobacz/Liverpool_xrnerwa.png/ 2 sezon: http://ifotos.pl/zobacz/Liverpool_xrnerww.png/ . Przed chwilą rozegrałem też fajny mecz, mecz Torresów: http://ifotos.pl/zobacz/Liverpool_xrnerra.png/ .
"Schodząc na przerwę, przegrywając 0:3 nie możesz wierzyć w cuda, musisz wierzyć w siebie" Jerzy Dudek
przybyl21

Post autor: przybyl21 »

@up
Pokaz 1 sklad
Awatar użytkownika
zoltoczerwony
Moderator

Post autor: zoltoczerwony »

DudekLFC21 pisze:Ostatnio po tym jak zepsuł mi się save z karierą Luton Town postanowiłem powrócić do gry Liverpool' em. Zacząłem grać na najnowszym uaktualnieniu. Mam końcówkę 2 sezonu, robiąc transfery głównie zajmowałem się sprowadzaniem młodych talentów. W pierwszym sezonie byłem zaledwie 6 przez eksperymenty z taktyką i dużo kontuzji za to w LE przegrałem w finale z Tottenham 'em w karnych i w finale FA Cup przegrałem 2:1 z Arsenalem ale teraz idzie dość dobrze . Wprowadzam cały czas dużo wychowanków do zespołu, niektórzy grają bardzo dużo, np. Flanagan- jest moim podstawowym prawym obrońcą bo najlepiej sobie tam radzi, tak samo z Suso. Moje transfery przez te 2 sezony prezentują się następująco, 1 sezon: http://ifotos.pl/zobacz/Liverpool_xrnerwa.png/ 2 sezon: http://ifotos.pl/zobacz/Liverpool_xrnerww.png/ . Przed chwilą rozegrałem też fajny mecz, mecz Torresów: http://ifotos.pl/zobacz/Liverpool_xrnerra.png/ .
Heh, ciekawa sytuacja ze sprzedażą zawodników i Cb. Udało Ci się opchnąć Cole'a za 6 mln, ja skakałem z radości jak dostałem za niego 2 mln. Dostałeś 5 mln za Carrola ja natomiast bez problemu wziąłem 15 baniek od Fulham. Co do trasferów to z tego drugiego niemal same newgeny, więc niewiele mogę powiedzieć, ale widać że sporo Niemców, bo niemieckie newgeny rzeczywiście są świetne, również u mnie. Erick Torres w moim savie przeszedł do Arsenalu, chyba jako uzupełnienie składu ale Persie doznał kontuzji i on grał i walił bramkę za bramką, często dublety a i hattricki się zdarzały. Pozazdrościłem im go, bo mój Fierro przy nim mocno wymięka. Mam też newgena Polaka, lewoskrzydłowy, świetnie się rozwija, i ma PA (!) 180.
Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

TheKrzychu pisze: @Polik - a polecisz mi jakiegoś defensywnego pomocnika? Szukam kogoś na ławkę :) Pozostało mi tylko 20 tyś na transfery, i mogę zaoferować mu pensje w wysokości 1 tyś funtów tygodniowo. Mogę jeszcze wypożyczyć jednego zawodnika poniżej 23 lat. Może kogoś z LFC? Mam już Mukendiego i Wisdoma ^^ Jakieś propozycje?
Może:
Mariusz Gogol-Jagielonia Białystok-Polak

Adilson-Monte Carlo-Gwinejczyk-27 lat

Victor Ormazabal-bez klubu-Argentyńczyk

Rodolgo Roquelme-bez klubu-Urugwajczyk

Christian Haselberger-bez klubu-Austriak

Lucas Vivian-bez klubu-Brazylijczyk

Wszyscy do 20tys. lub nawet mniej na pewno nie będą chcieli dużo pieniędzy. Szczególnie polecam Ci Haselberga bo koleś jest niesamowicie uniwersalny w moim Gillingham swego czasu został graczem sezonu.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
Awatar użytkownika
DudekLFC21

@przybyl21 Mój pierwszy skład zmienia się w każdym meczu ale pokaże zestawienie tych, którzy zazwyczaj grają najlepiej :) http://ifotos.pl/zobacz/Liverpool_xrneaax.png/ .

@zoltoczerwony Carroll' a zrekompensowało mi 15 mln za Dwoning 'a i tak jak mówisz Cole :)

Ogólnie newgeny mają niezłe staty i czekam na rozwój bo na razie wszyscy oprócz tych, którzy nie są newgenami (np. Butland) mają po 16 lat. Yttergard Jenssen (którego kupiłem w 2 sezonie) prezentuje się świetnie, ma 24 lata, niezłe staty i 25 meczy ( w tym 2 z ławki) ma 3 bramki i 15 asyst, kupiłem go na zastępstwo Sahin' a, któremu nie chciałem płacić nie wiadomo ile i za niego płacić dużo. Bernardello ma 26 lat i jest DP, jest solidny i w 22 meczach ma 2 asysty (ustawiony jako rygiel defensywy), Josip Ilicic też spisuję się niczego sobie, w 25 spotkaniach ma 4 bramki i 7 asyst za to posyła dużo kluczowych podań (przed asystą), Wilfried jest dobrym zmiennikiem Torres' a a pod jego nieobecność godnie go zastępuje. Erick Torres w 1 sezonie miał 6 występów, 11 bramek i 2 asysty a w tym ma 13 spotkań (w to już wliczone 5 z ławki), 10 i bramek.
"Schodząc na przerwę, przegrywając 0:3 nie możesz wierzyć w cuda, musisz wierzyć w siebie" Jerzy Dudek
RemigiouLFC

Post autor: RemigiouLFC »

Potrzebuje:
-megapack z twarzami do fm 2011
-megapack ze strojami do fm 2011
Z góry dziękuje.
Obrazek
przybyl21

Post autor: przybyl21 »

Henderson ma najwięcej bramek
Obrazek
Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

RemigiouLFC pisze:Potrzebuje:
-megapack z twarzami do fm 2011
-megapack ze strojami do fm 2011
Z góry dziękuje.
http://www.centrumfm.org/grafika.html
Znajdziesz sobie tu wszystko co potrzebujesz :)
http://www.cmrev.com/grafika.html?fraza ... ia%5B%5D=3
A tutaj gdyby tamto Ci nie odpowiadało.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
Awatar użytkownika
DudekLFC21

@przybyl21
Śmiejesz się a kibice uznali go za zawodnika sezonu :D Miał w 42 meczach 17 bramek i 9 asyst, może to nie aż tak wiele, za to dużo wnosił do gry zespołu, moim zdaniem Hendo na skrzydle jako schodzący napastnik jest świetny. Erick Torres też mnie pozytywnie zaskoczył, miał na koniec sezonu 26 występów, 22 bramki i 2 asysty.

Zakończyłem 2 sezon na 4 miejscu i wygrałem Ligę Europy, w przyszłym sezonie będę próbował dojść do finału LM i zająć 2 lub 3 miejsce. Na najnowszym patchu rywale w BPL są o wiele silniejsi stąd słabe wyniki jak na LFC a po za tym wprowadzam wielu wychowanków i juniorów.
Awatar użytkownika
Gall

Post autor: Gall »

Jak już kiedyś pisałem wróciłem do FMa 10. Mam pytanie, które mnie bardzo dręczy. Jak zaczynam Liverpoolem to mam budżet transferowy 2 miliony. Tak było zawsze czy wystarczy jakiś patch? Bo szukałem rozwiązania ale jakoś nie potrafiłem znaleźć.
http://brudnymecz.blog.pl/
Mój blog o piłce nożnej.
https://www.facebook.com/sborawskiblog <- mój fanpage.
Awatar użytkownika
AustralianMagic

Post autor: AustralianMagic »

Gall pisze:Jak już kiedyś pisałem wróciłem do FMa 10. Mam pytanie, które mnie bardzo dręczy. Jak zaczynam Liverpoolem to mam budżet transferowy 2 miliony. Tak było zawsze czy wystarczy jakiś patch? Bo szukałem rozwiązania ale jakoś nie potrafiłem znaleźć.
Liverpool w żadnych FMie nie miał wysokiego budźetu, więc to nie jest żaden błąd. Natomiast jeśli Ci to nie wystarcza to wejdź w edytor i ustaw sobie większy budżet.
RemigiouLFC

Post autor: RemigiouLFC »

Nieaktualne, naprawiłem 12.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2012, o 19:16 przez RemigiouLFC, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Wietor

Post autor: Wietor »

przybyl21 pisze:Henderson ma najwięcej bramek
Obrazek
Gram w FM12 z uaktualnionymi składami (stan na wrzesień 2012) i u mnie również, Hendo strzela jak szalony. W dodatku pomimo tego, że chciałbym personalnie zamienić Joe Cole'a oraz Downinga na innych graczy, to trochę mi żal, ponieważ ładują bramki jedna za drugą. Jeszcze o dziwo Seba Coates jest bardzo bramkostrzelny.

WTF is with this game - za to Joe Allen to średni rezerowowy.
KosaLFC

Post autor: KosaLFC »

bardzo bym prosił o:
uaktualnienia składów do FM 2012
megapack z twarzami do FM 2012
megapack ze strojami do FM 2012
megapack z herbami do FM 2012
z góry dziękuję :)
ODPOWIEDZ