Football Manager

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
tilburg

Post autor: tilburg »

[b:fef6dd4b8d]
pisze znowu, bo odnioslem (tak sadze) znaczacy sukces na rynku transferowym, a mianowiscie za 11 mln bede mial Neste :)
mlody juz nie jest, ma 30-31 lat, ale to przeciez klasa sama w sobie!
(musze jeszcze jakos tylko 4 banki uzbierac bo mi brakuje teraz)

z bramkarzami nie ma problemu, Reina jest najlepszy w lidze, Carson jak gra to tez super!

chyba przez to wszystko z bolem opchne Kewella, bo sadze ze jakies 11 kg Euro ktos mi za niego da...
... a potrzebuje jakiegos rozgrywajacego, vel AM!

jak wspomnialem wczesniej to van der vaart in sneijder to nei ta bajka, nie jest jakis rewelacyjny u mnie Reo-cocker;

zastanawiam sie nad Diego z Werderu, lub Carlosem Alberto (chyba z Independiente);
z innych ciekawych pomocnikow obserwuje Borowskiego (stary juz jest)
no i Trochowskiego-jest to wzieca za 9 mln, ale skauci mi go specjalnie nie polecaja...a tu taki sentyment.
uderzylem tez w Podolskiego...wartosc 10...sprzedaz kolo 50.... senjku

to co mnie dziwi, to ze ciagle na wielu meczach nie mam sell-outu... przeciez zajebiscie gram![/b:fef6dd4b8d]

EDIT: dziala mi spolszczenie i loga, ale za nic nie udalo mi sie dolaczyc facepacka :(
THIS IS ANFIELD
platon

Post autor: platon »

Gram w pelna wersje fma z dwojka znajomych. Oczywiscie jedynym prawdziwym klubem w liverpoolu. I spotkal mnie straszny beton. Inter zaproponowal mi 83 mln $ za Gerrarda, a moj chairman stwierdzil ze oferta jest zbyt dobra i sam ja przyjal bez mojego udzialu i musialem go sprzedac. Nic do powiedzenia. Ja kumam ze tworcy chcieli urealnic gre jesli chodzi o transfery, ale w takim wypadku prowadzac np klub w hiszpani nie powinnismy miec zadnego wplywu na transfery tylko oczekiwac kogo to nam board sprowadzi. Albo w jedna albo w druga strone panowie z SI.

Poza tym gierka zajefajna... duzy ruch transferowy, kilka fajnych opcji dotyczacych zawodnikow (kluby satelickie, interakcje), no i jest trudna. Gram w te gierki od CMa 3 ktory wyszedl w 98 roku i ta czesc jest chyba najtrudniejsza.

Polecam gor±co :)
Mamala siebanna
szak

Post autor: szak »

Platon nie przejmuj sie tak Gerrard i tak rozczarowuje w FM 2007 a za takie pieniadze kopisz ze 4 swietnych grajkow (polecam
Rafinhe na prawa obrone u mnie ma juz 20 asyst )
Awatar użytkownika
Grabarz

Post autor: Grabarz »

No có¿, gra wci±ga, chociaz to by³o wiadomo od poczatku. Gram sobie oczywi¶cie Liverpoolem i jestem po 3 meczach ligowych i jednym meczu w LM do której awansowa³em po zwyciêskim dwumeczu z FC Kopenhaga. W premiership zajmuje aktualnie 2 miejsce tu¿ za Abramowiczami. Transferów spektakularnych nie zrobi³em, kupi³em Victora z Malagi (kolesia nie znam ale ma 21 lat by³ warty 3mln to go wzi±³em i chyba sie op³aca³o bo w 2 meczach zdobyl 2 gole :wink: )i Luka Younga z Charltonu za 5 mln fuciaków bo przeciez Finnan musi mieæ jakiego¶ zmiennika. Sprzeda³em naszego rodaka Jurka do La Liga a Zenden wyl±dowa³ w West Hamie. Gra jest trudniejsza ni¿ jej poprzednie czê¶ci ale dla chc±cego nic trudnego :wink: Oczywi¶cie polecam
Obrazek
Awatar użytkownika
dominic

Post autor: dominic »

Jestem w po³owie sezonu i zajmujê 3 miejsce, ale pocz±tki mia³em cie¿kie - 2 punkty po pierwszych 4 kolejkach. Teraz to ju¿ 14 meczy bez porazki, ale ³atwo nie jest bo Alonso, Bellamy a ostatnio Finnan mieli przerwy 1-2 miesiêczne od pi³ki. No i nie mia³em zastêpstwa dla Finnana, probowa³em tam graæ Pallet± i Carr±, ale obaj grali przeciêtnie - moje problemy rozwi±za³... Fabio Aurelio, który do tej pory siedzia³ na ³awie, albo wogóle nie ³apa³ siê do sk³adu. Okaza³o siê, ¿e na prawej obronie radzi sobie wspaniale i zaliczy³ ju¿ kilkana¶cie meczy z rzêdu, strzeli³ nawet 2 bramki i ma pare asyst! To jak narazie moje najciekawsze odkrycie, mo¿e Benio te¿ powinien go tam czasem ustawiæ? :)
!!!
szak

Post autor: szak »

Ja juz skonczylem pierwszy sezon udalo mi sie zdobyc mistrza ( 2 pkt przed Arsenalem), wygralem tez FA Cup i doszedlem do polfinalu LM (gdzie ogral mnie Arsenal ).
Rafinha kupiony przed pierwszym sezonem okazal sie strzalem w dziesiatke ( 15 asyst w Premiership, 22 we wszystkich rozgrywkach a gra na prawej obronie).
Po tym sezonie sprzeda³em Bellamiego za 8mln E do Werderu, Luisa Garcie za 9 do Atletico, Pennanta za 4 do Celticu, Cisse za 4,5 do Chievo i Kirklanda za 3 do Palermo, a kupilem Lennona z Tottenhamu za 27,5 mln E (oby sie sprawdzil) i Cesara Delgado za 9 i dwoch mlodych brazylijczykow z ktorych moze cos byc :D .

Teraz trzeba walczyc o potrojna korone :D ( bo Curling Cup odpuszcze :P :D )
Awatar użytkownika
tilburg

Post autor: tilburg »

[quote:b94e57e97e=szak]
kupilem Lennona z Tottenhamu za 27,5 mln E (oby sie sprawdzil)
[/quote:b94e57e97e]

hahahah, ale sie dalej wydoic ;)
ja tez mam Lennona, kupilem go od razu...i zaplacilem 17 milionow, co i tak jest bardzo duzo :S

Zupelnie zapomnialem o Cisse, szkoda ze tak malo kasy bedzie z niego...

Bardzo polecam wam ofensywnego pomocnika MATA z Realu Madrid...u mnie po okolo 6 miesiacach przebil sie juz do pierwszego skladu... gra i na prawej i z lewej, goli nie strzela, ale statsy ma bardzo dobre.

U mnie juz zaraz nowe okno, i musze chyba jakiegos obronce sprowadzic, bo mnie Paletta jakos nie przekonuje, a nie chce ryzykowac nikim z akademii :/

Mozecie kogos polecic: ???
Ja sie zastanawiam nad Mertesacerem...22 lata... i chca wlasnie ok. 20 mln, tylko ze moj znajomy chcial go kupic do Valencii, i nic a nic nie byl zainteresowany przejsciem :S

Aha, WEST HAM spadl u mnie z Ligii!!!
a Hull awansowalo do Premiership... SMIECH NA SALii!!!!![/b]
THIS IS ANFIELD
adanek

Post autor: adanek »

a jakies talenty juz odkrylisci? ja standardowo skusilem sie na frediego adu ale w sumie bez rewelacji... choc za tak smieszna kase moze cos z niego jeszcze bedzie:)
Awatar użytkownika
lfc

Post autor: lfc »

Ten m³ody francuz z river plate którym interesuje sie LFC naprawde jest dobry.Higuain chyba on sie nazywa.Naprawdê polecam.

W³asnie gram pierwszy sezon i jestem 2 w lidze po 22 kolejkach.Mam 43 pkt tyle co lider arsenal jednak oni maja mecz mniej.W LM wygra³em grupe z 15 pkt i w 1/8 zagram z lyonem.Kupilem jeszcze rafinhe wymiata na prawej obronie.
Obrazek
licznerek

Post autor: licznerek »

A ja jutro jade po FMka juz mi ¶linka cieknie :D
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!
Owen55
Kontakt:

Post autor: Owen55 »

[b:898423193a]A mój pierwszy sezon w FM 2007 by³ do¶æ cienki. Dopiero 4-te miejsce w Premierleague, 1/8 Ligi Mistrzów (Milan mnie wyeliminowa³), 1/4 Pucharu Anglii (Arsenal), w Pucharze Ligi te¿ niewiele zdzia³a³em. Trzeba siê wzi±æ do roboty i wygraæ kilka trofeów w tym sezonie.

Gra Gerrarda naprawdê rozczarowuje, wymiata Momo - jak w rzeczywisto¶ci, ¶wietnie gra Carra, Gonzo, Crouch. Kupi³em sobie jak na razie tylko Vanden Borre (Belga z Anderlechtu). Sprzeda³em Zendena i Dudka. Powrócili mi teraz z wypo¿yczeñ Sinama, Le Tallec, Cisse, Potter. Planujê ich sprzedaæ :]

Kolejno¶æ w sezonie 06/07:
1. Chelsea
2. Arsenal
3. Manchester
4. Liverpool[/b:898423193a]
Jest tylko jeden Owen - ten z Klęczan.
Wieviór

Post autor: Wieviór »

Zacz±³em graæ niedawno w sumie, bo jako¶ du¿o na g³owie mia³em ostatnio i nie by³o kiedy. Pierwszy sezon w po³owie. Areczka na czwartym miejscu po rundzie jesiennej, nie¼le, wed³ug mnie naprawdê super pozycja. Grzesiu Niciñski lider strzelców ekstraklasy. 27 punktów, strata do lidera (Lech Poznañ) to 6 punktów, trzecie miejsce przegrywam tylko meczem bezpo¶rednim.

Za mn± jest Legia, która ma punktów równie¿ 27, ale wygra³em z nimi w Warszawie 1-0, pod koniec meczu 6 obroñców, dwóch defensywnych pomocników, ¶rodkowy pomocnik i wysuniêty napadzior :lol:

Ogólnie z gry jestem zadowolony, tyle tylko, ¿e jest zdecydowanie za du¿o kontuzji. Taki Sobieraj, który ma u mnie najlepsze oceny w ca³ym zespole, co chwile dostaje kontuzji. S± momenty, ¿e trzej defensywni pomocnicy s± kontuzjowani...

Transfery - có¿, maj± 55 tysiaków bud¿etu zaszaleæ nie mo¿na zbytnio. Niemniej ca³o¶æ prawie wyda³em na m³odego obroñcê Paw³a Króla z Korony, reprezentant U-19 Polski. Udany ch³opaczyna! Teraz mam przerwê i zamierzam pozbyæ siê kilku nie u¿ywanych przeze mnie zawodników i ¶ci±gn±æ sobie jakiego¶ dobrego napastnika my¶lê. Zatrudniê te¿ jaki¶ bez kontraktu, bo na wielu innych mnie staæ nie bêdzie.

Pozdrawiam.... wracam do gry :D [/url]
Obrazek
adilfc

Post autor: adilfc »

ja gram Liverpoolem i kupi³em sobie rpzed sezonem Burkharta za 1.9 mln funtów i Reveliere ( jakso tak sie pisze:P ) z Lyonu za 4.8mln funtów. Jak narazie najlepszy strzelec to Fowler z 5 golami
Bercik
Kontakt:

Post autor: Bercik »

jak zrobic zeby gra by³a po polsku ?! :?
Amigos

Post autor: Amigos »

¦ci±gasz spolszczenie które by³o podane wy¿ej.

Spolszczenie

Nastêpnie kopiujesz ten plik do pliku gdzie masz grê :

... Football Manager 2007datalanguages

i powinno dzia³aæ

Powodzenia w grze
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ