Football Manager

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

szak

Post autor: szak »

Ja juz demko FM 2007 skonczylem w lidze bez rewelacji 5 miejsce (przede mna sa w kolejnosci Chelsea, Reading, Tottenham, Watford) gram taktyka 4-4-2 tle ze skrzydlowi jako ofensywni zdecydowanie najlepszym grajkiem jest Gonzalez, bardzo dobrze rowniez Luis na prawej sobie radzi (duzo goli strzela - 6 ), Reina moglby grac lepiej w pelnej wersji chyba kupie Akinfeeva (tego z CSKA), wsrod obroncow Carra i Agger swietnie, Riise niezle, A Finnan slabiutko najslabszy gracz mojego teamu :( (planuje kupic Rafinhe z Schalke ok 10mln E)
Gerro ponizej oczekiwan ale niezle, Xabi swietny rozgrywajacy a i gola uda mu sie czasem strzelic (diabla na Old Trafford 2 strzelil)
W Lidze Mistrzow bezproblemowy awans z 1 miejsca (grupa z Bayern, Sporting, AEK)

Ogolnie gra swietna, a czytalem ze w pelnej wersji o wiele lepiej beda dzialac kluby satelickie wiec juz sie nie moge doczekac (zamowilem w pr-orderze przez gram.pl 74,90)
Witz

Post autor: Witz »

[b:b1194a4af3][color=darkblue:b1194a4af3]Te demo to alby legalne jest... :> bo ze mnie taki przyk³adny obywatel ¿e nielegalnego nie ¶ci±gam :D

:lol: [/color:b1194a4af3][/b:b1194a4af3]

[color=red:b1194a4af3]A czemu ma byæ nielegalne? // Wieviór[/color:b1194a4af3]

[b:b1194a4af3][color=darkblue:b1194a4af3]W tym ca³a rzecz - nie ma nielegalnych dem :wink: [/color:b1194a4af3][/b:b1194a4af3]
Ostatnio zmieniony 19 paź 2006, o 20:53 przez Witz, łącznie zmieniany 1 raz.
Wieviór

Post autor: Wieviór »

Nie wiem jak Wy panowie... ale ja mam ju¿ od wczoraj wieczór na dysku pe³n± wersjê i w³a¶nie sobie instalujê...

Ciekawe czy te b³êdy bramkarzy poprawili...
Obrazek
ZAPI

Post autor: ZAPI »

Powiedz Wievior jak mozesz skad sciagnales? Daj linka to sie znaczy.
Obrazek
Wieviór

Post autor: Wieviór »

[quote:7b36cd2ae5=ZAPI]Powiedz Wievior jak mozesz skad sciagnales? Daj linka to sie znaczy.[/quote:7b36cd2ae5]

Linka Ci nie podam, bo tracker "prywatny", ale na torrentspy czy tpb bêdzie napewno.
Obrazek
Awatar użytkownika
lfc

Post autor: lfc »

Mam ma³e pytanie...Ile "wa¿y" pe³na wersja FMa?Rozgl±da³em sie po ró¿nych stronach z torrenatmi i tam s± wersje po 554MB.Czy to pe³na wersja?Czy jakies demo bo np pe³na wersja FIFA Manager ma oko³o 2GB.Z góry dziêki za odpowiedz :) ...

[color=red:4f4ee8e4de]Pe³na, pe³na // Wieviór[/color:4f4ee8e4de]
Obrazek
Awatar użytkownika
wokky

Post autor: wokky »

[b:05101bf273]Ma kto¶ mo¿e spolszczenie tej gierki?? Ja w³a¶nie zacz±³em ¶ci±gaæ. Jeszcze nigdy w to nie gra³em, mo¿e kto¶ mi³y mi powie o co chodzi i jak sie w to gra? Wskazówki jakie¶.

Z góry dziêki :happy: [/b:05101bf273]
Amigos

Post autor: Amigos »

Proszê bardzo o to spolszczenie.

Spolszczenie

Ja ju¿ mam full wersjê w³a¶nie zaczo³em grê Liverpoolem :D . Niestety nie rozegra³em jeszcze ¿adnego spotkania. Szkoda tylko, ¿e nie ma prawdziwych herbów klubów Premiership. Mo¿e bêdzie jaki¶ dodatek nied³ugo z koszulkami i herbami :roll:

Pozdro
ObrazekObrazek
szak

Herby, koszulki i zdjecia zawodnikow sa na stronce cmrev.com trzeba tam poszukac

Wokky - ja juz posciagalem musisz poszukac w dziale grafika ( zdjecia mam z FM 2006 i dzialaja)
Ostatnio zmieniony 21 paź 2006, o 16:30 przez szak, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
wokky

[b:7a08181df2]@Amigos, dziêki wielkie[/b:7a08181df2]

[quote:7a08181df2=szak]Herby, koszulki i zdjecia zawodnikow sa na stronce cmrev.com trzeba tam poszukac[/quote:7a08181df2]

[b:7a08181df2]daj linka jak uda ci sie znale¼æ :][/b:7a08181df2]
Awatar użytkownika
tilburg

Post autor: tilburg »

[b:e81b2a700f]no i dwa dni juz mam w plecy, najpierw pogralem tak lightowo, zeby sie oswoic a teraz jzu gram na powaznie... jestem w polowie sezonu z Liverpoolem, i nie idzie mi zle :)
prowadzi Arsenal, dalej Man Utd, JA i Ruskie... wiec calkiem calkiem
aha, ostatni jest West ham... moze jak spadna z ligii to bedzie mozna tanio dostac latynoskie gwiazdki :)
choc z drugiej strony Juve nikogo mi nie oddal po promocyjnej cenie

Szczegol o ktory martwil sie wievior zostal poprawiony, czyli bramkarze nie robia juz w sumie zadnych glupich bledow.

To co mnie niezmiernie wkurza, to transfery, a dokladniej rzecz biorac ceny pilkarzy, jak i budzety klubowe.

Ruskie maja prawie 100mln, co daje im szanse zakupu 2 super grajkow; kupili np Torresa za 59 mln.

Liverpool majac 11 moze zdzialac tyle co nic... chcialem kupic Alvesa, ale zgodzili sie na cene 38mln.. szkoda gadac;

w koncu kupilem Rafinhie z Schalke, dobry mlody prawy obronca, no i zawodnika o imieniu Mata, z Realu Madrid - hot prospect.
Andersona wypozyczylem do Derby i robi furore w drugiej lidze.

Tym razem, tz juz nie w DEMO, lepiej od Kuyta gra u mnie Bellamy, ale Holender oczywiscie biega regularnie; nie wiem jak gra Crouch bo go opchnalem valencii... ktora znowu prowadzi Benitez jak Liverpool musial dla mnie zrobic miejsce :D:D:D

Gerrard znowu nic specjalnego, a szukalem juz odpowiedniego miejsca dla niego w bardzo wielu miejscach :?

Moim marzeniem byloby kupic teraz kogos ala van der vaart albo sneijder, ale pewnie nic z tego nie wyjdzie...bo i niby za co...?... za drewniane pieniadze..?

a jak wam idzie... jakies tanie trasnfery ktore mozecie polecic??[/b:e81b2a700f]
THIS IS ANFIELD
ZAPI

Post autor: ZAPI »

Ja jak sie wciagnalem to caly weekend praktycznie tylko Manager. W pierwszym sezonie zdobylem Mistrzostwo Anglii <faja>, ale Liverpoolem to zapewne w tej grze nie problem tego dokonac. Teraz mam chrapke na Owena, Kinga i Reo-Cokera to moze w CL cos sie zwojuje. Przedluzylem z LFC kontrakt do 2009 roku, ale bardzo ubogo z finansami jest. Jak znacie jakies dobre treningi czy jakies sztuczki, ze mozna pilkarza namowic na przejscie do naszego klubu? Nie chodzi mi oczywiscie o kody! Ja moge sie poszczycic ze taki indywidualny trening dla Momo zrobilem ze w sezonie 2006/07 walnal mi bodaj 8 brameczek. Przed sezonem sciagnalem tylko na prawa obrone Luke Younga z Charltonu i sciagnalem z wypozyczenia Carsona, ktory przez niemal caly sezon bronil swietnie. Dudka juz sprzedalem, a teraz zamierzam Hyypie sprzedac bo mu sie juz 4 zdarzaja w niektorych meczach :(. King w jego miejsce to byloby cos.
Obrazek
szak

Ja sie pomalu zblizam do konca pierwszego sezonu w lidze prowadze mam 4 pkt przewagi nad Arsenalem ( 5 meczy do konca), jestem tez w finale FA CUP (przeciwnik Arsenal) i w polfinale LM (przeciwnik oczywiscie Arsenal
:shock: :D ).
Kupilem tak jak Tilburg Rafinhe (dobry sezon ma juz 14 asyst), a sprzedalem Dudka, Diao i Zendena.
Co do grajkow to najlepszym aktualnie jest Gonzo (gra swietnie), dobrze gar Kuyt i Crouch ( juz ponad 20 goli w sezonie), Reina tez gra b.dobrze, natomiast rozczarowuje srodek Xabi jakis blady, Gerro niby strzela gole ale moglby grac lepiej (srednia tylko 7.30), Momo tez bez rewelacji (planuje kupic mloda argentyska gwiazdke F.Gago).
Udalo mi sie tez nawiazac wspolprace z Korona Kielca sa moim klubem filialnym .

Ogolnie giera swietna jeszcze musze tylko znalesc optymalna taktyke i znow LFC bedzie niepokonany
Awatar użytkownika
wokky

[b:f1030926a1]Ludzie :!:
Ja gra³em w to przez godzine i sie bardzo meczy³em. W ogóle nie wiem jak w to siê gra. Wspomnê, ¿e gram w to pierwszy raz :shock: Uda³o mi siê stworzyæ profil, ale dalej to jest dla mnie czarna magia. Napisze mi kto¶ jak to dzia³a? Z gory thx :!: :badhappy: [/b:f1030926a1]
Awatar użytkownika
Alex

Post autor: Alex »

w tej edycji Sneijder niestety zasysa i to okrutnie (przynajmniej wg scoutow i statystyk w Ajaxie) a dalej wolaja za niego bajonskie sumy.

U mnie z kolei Crouch jest pierwszym strzelcem wsrod napastnikow po 15 kolejkach (8 bramek), gram jednym napastnikiem i ofensywnym pomocnikiem - Garcia (10 bramek :) ). Z koei Kuyt slabiutko, chociaz w demie wymiatal :D Gerro faktycznie bez wyrazu. Tak samo Alonso.

Poki co najwieksze problemy mam w obronie. Srednio ponad 1 bramka tracona w kazdym meczu :/
ODPOWIEDZ