Football Manager

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
Grzel

Re: Football Manager

Post autor: Grzel »

PuchaczLFC pisze:Witam ! Mam problem . Kupiłem Gervinho i nie moge wystawiać go do pierwszego składu , ponieważ piszę : ''Not eligible to play '' Pomocy . ; //
return pisze:Może po prostu go nie zarejestrowałeś ? wielu graczy robi rejestrację automatycznie.
Nie zgłoszono go do rozgrywek. Nawet przy automatycznym wyborze trzeba sprawdzać zaznaczenie, bo później wychodzą takie wałki.
  • "A lot of football success is in the mind. You must believe that you are the best and then make sure that you are..." W. Bill Shankly
www.bank.czest.pl

Awatar użytkownika
PuchaczLFC

Post autor: PuchaczLFC »

w takim razie jakbym mogl to zrobic ?

Awatar użytkownika
PuchaczLFC

Post autor: PuchaczLFC »

2 dni przed wczesniej kupiłem Papissa Cisse i moze on grać .

darthmalak
Kontakt:

Post autor: darthmalak »

PuchaczLFC pisze:w takim razie jakbym mogl to zrobic ?
przy wyborze składu powinna być zakładka "rejestracja składu" czy coś w ten deseń.

Awatar użytkownika
Adaminho1

Post autor: Adaminho1 »

Nie ale to już za późno, no chyba że cofniesz czas.
Rejestracja zespołu zawsze jest kilka tygodni przed startem rozgrywek.
Obrazek

darthmalak
Kontakt:

Post autor: darthmalak »

Ja mam troszkę inną sprawę. Możliwe, że część z Was mnie za to zlinczuje no ale trudno....
Czy ktoś z Was dysponuje sprawdzonym linkiem do grywalnej, pirackiej wersji FM13? Jak kilka tygodni temu próbowałem uruchamiać to ciągle wyrzucało mnie z gry. Może coś się zmieniło w tym temacie........

Dzięki kam15
Ostatnio zmieniony 22 lip 2013, o 20:51 przez darthmalak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kam15
Kontakt:

Post autor: kam15 »

darthmalak pisze:Ja mam troszkę inną sprawę. Możliwe, że część z Was mnie za to zlinczuje no ale trudno....
Czy ktoś z Was dysponuje sprawdzonym linkiem do grywalnej, pirackiej wersji FM13? Jak kilka tygodni temu próbowałem uruchamiać to ciągle wyrzucało mnie z gry. Może coś się zmieniło w tym temacie........
Kazda wersja PROPER CPY
Adaminho1 pisze:Nie ale to już za późno, no chyba że cofniesz czas.
Rejestracja zespołu zawsze jest kilka tygodni przed startem rozgrywek.
Z tego co kojarze to w ligi mozesz dodac w kazdym momencie goscia, pisze z tel to nie powiem dokladnie, ale gdzies w skladzie jest opcja rejestracji gracza

Jeszcze wczesniej ktos o mega zajebistego facepacka pytal:

KLIK

Lepszego nie ma.Te z cmrev moga mu najwyzej lizac jajka

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Robił ktoś z was karierę Atletico Madryt? Zacząłem właśnie tym klubem, długi maja olbrzymie bo chyba większe niż wartość klubu. Na transfery 8 tyś, więc nie zwołuje okienka transferowego. Wypożyczyłem jedynie Essiena i powiem że spisuje się całkiem dobrze :) Skład mają fajny, jakieś już osiągnięcia na początek mam. Wygrana w Superpucharze w dwumeczu z Barceloną, w LM z Bayernem u siebie 3-1. Jest coraz lepiej, drużyna się zgrywa i oby było tak do końca :P

Wersja: 13

Awatar użytkownika
hjk95

Post autor: hjk95 »

Jest jakiś sposób na zwiększenie % z dochodów transferowych jeżeli pół roku temu to zrobiłem i teraz nie mam tej opcji możliwej do poruszenia? Podnieśli mi do 30% i nie opłaca się mi sprzedawać najlepszego zawodnika za 59mln skoro dostanę z tego raptem 20...

Awatar użytkownika
czarodziej

Post autor: czarodziej »

hjk95 pisze:Jest jakiś sposób na zwiększenie % z dochodów transferowych jeżeli pół roku temu to zrobiłem i teraz nie mam tej opcji możliwej do poruszenia? Podnieśli mi do 30% i nie opłaca się mi sprzedawać najlepszego zawodnika za 59mln skoro dostanę z tego raptem 20...
A jaki jest obecnie stan konta Twojego klubu?

past7th

Post autor: past7th »

Może jak go sprzedasz, to będziesz mógł poprosić o zwiększenie budżetu transferowego.

Awatar użytkownika
hjk95

Post autor: hjk95 »

gram Swansea, rok 2021, zająłem 4 miejsca w lidze a miałem walczyć o utrzymanie.
budżet płacowy : 1,1mln, wydaje 935tys budżet transferowy 0. Status klubu : Bogaty mój status jako trenera : Nie do ruszenia.
Spróbuje sprzedać jakiegoś młodzika za mln, może wtedy bd mógł zwiększyć.

Awatar użytkownika
lfcarcix

Post autor: lfcarcix »

nic nie poradzisz finanse klubu tutaj wychodzą, sprzedaż zawodników, gra w LM itd. krótko mówiąc bardziej kasiasty musisz być, wtedy sami zwiększą.

Awatar użytkownika
RosolakLFC

Post autor: RosolakLFC »

Po dużym doświadczeniu tą grą w FM 13 zacząłem grać ukochanym Liverpoolem, w pierwszym sezonie mistrzostwo o dziwo, kupiłem Bernarda i Strootmana. Wygrałem lige oraz CC, w Pucharze odpadłem dość szybko z jakimś przeciętniakiem. Jestem po 10 meczach w drugim sezonie i dostałem ofertę od PSG, są 11 w lidze, skład mają bardzo mocny, nie wiem czy tam nie przejść, zrobiłem bardzo dobry skład w Liverpoolu i troche mi go szkoda :) Dam znać jak dalej się to wszystko potoczy :)

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Moja kariera Atletico Madryt ;) 2 sezon .

http://iv.pl/images/31420062186966862239.jpg

Kupieni w 2 sezonie:

- Stipe Pletikosa
- Younes Belhanda
- Javi Garcia
- Sebastian Coates
- Giorgio Wijnaldum

W 1 sezonie miałem na wypożyczeniu u siebie Essiena i Courtois. Oprócz nich kupiłem Andersona i Byrama ;)

ODPOWIEDZ