Football Manager

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Ralf088

Re: Football Manager

Post autor: Ralf088 »

Witam.
Zaczynam aktualnie grę w FM 13, oczywiście na początek Liverpool !:) Chciałem się zapytać jaka formacja jest najlepsza? Aktualnie mam 1-4-2-3-1.

Awatar użytkownika
beast666

Post autor: beast666 »

Ja lubiłem grywać ofensywnie od początku u mnie bardzo dobrze sprawdzało się 1-4-1-3-2 a na cięższych wyjazdach grałem taka jaką Ty masz aktualnie :)
"Here aren't enough words to describe this man, and the way he can change a harmless looking play into a breath taking goal. Steven Gerrard has provided liverpool supporters with many moments to remember. A special player does special things at special times. ..Steven Gerrard is special."

Go LFC !!
Go LAL !!

Awatar użytkownika
MarianoItaliano

Post autor: MarianoItaliano »

Ja preferuję defensywne ustawienia. 4 obrońców, 1 lub 2 defensywnych pomocników. Może nie strzelam za dużo ale praktycznie w ogóle nie tracę bramek. :)
Nigdy nie zginie POLONIA nigdy nie zginie!!!

Danken

Post autor: Danken »

Cześć, mam pytanie, gdzie można znaleźć te wszystkie "Sugestie i porady" wyświetlane podczas ładowania ?

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Dopiero co zacząłem karierę Borussią Wink Skład mają dobry jednak na obronie brakuje zmienników. Poszukuję środkowego, lewego i prawego obrońcy. Chce aby byli młodzi, w miarę utalentowani żeby mogli spokojnie w razie kontuzji zająć miejsce w składzie, żeby się rozwijali no i cena żeby nie była zbyt wysoka. Kogo mi polecicie ?Smile

Wersja: 13

Awatar użytkownika
jaskol95

Post autor: jaskol95 »

Próbowałeś wyciągnać z Liverpoolu Coates'a, Wisdoma, Flanagana lub Robinsona? Z tego co czytałem bardzo dobrze się rozwijają, choć nie wiem czy to odpowiedni poziom na Bvb.

Ja mam inne pytanie - zacząłem grać Genoą i wyrzuciłem prawie wszystkich trenerów, żeby skompletować swój skłąd. Początkowo było ich bodajże dziewięciu, zostało trzech i gdy chcę kupić nowych, to zarząd anuluje wszystkie transfery mówiąc, że wystarczająca ilość trenerów już jest... Co mogę zrobić?
NiePodpiszeSie pisze:
Notorycznym problemem u niektórych na tym forum jest wyciąganie pewnych stwierdzeń z kontekstu bez logiki i rozumienia tekstu pisanego.

Awatar użytkownika
MarianoItaliano

Post autor: MarianoItaliano »

Prawdopodobnie zwiększyć zaufanie Zarządu do Ciebie. Spróbuj skonfigurować budżet, może gdy będziesz miał dużo rezerwy to się zgodzą. Podejrzewam jednak że to bardziej chodzi o zaufanie.
Nigdy nie zginie POLONIA nigdy nie zginie!!!

DAgger
Kontakt:

Post autor: DAgger »

jaskol95 pisze:Próbowałeś wyciągnać z Liverpoolu Coates'a, Wisdoma, Flanagana lub Robinsona? Z tego co czytałem bardzo dobrze się rozwijają, choć nie wiem czy to odpowiedni poziom na Bvb.

Ja mam inne pytanie - zacząłem grać Genoą i wyrzuciłem prawie wszystkich trenerów, żeby skompletować swój skłąd. Początkowo było ich bodajże dziewięciu, zostało trzech i gdy chcę kupić nowych, to zarząd anuluje wszystkie transfery mówiąc, że wystarczająca ilość trenerów już jest... Co mogę zrobić?
Porozmawiaj z zarządem na temat większej liczby współpracowników.

Ja gram w FM 2012 Śląskiem Wrocław. W pierwszym sezonie udało mi się zdobyć mistrza, puchar oraz superpuchar i w następnym sezonie trafiłem do grupy LM z Liverpoolem :D Na wyjeździe zwycięstwo 2:1, rewanż we Wrocławiu 1:2 dla Liverpoolu :D
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym."

Awatar użytkownika
RosolakLFC

Post autor: RosolakLFC »

Skąd ściągacie facepacki, logopacki itd itd, poproszę o dokładnie linki do pobrania, bez ogarniczeń najlepiej albo w torrentach :)

Awatar użytkownika
1010Arx

Post autor: 1010Arx »

http://www.cmrev.com/grafika.html

Jak najedziesz myszką na zakładkę grafika, to otworzą się logopacki, face itp... Wybierasz co chcesz i klikasz na mirror 1 lub mirror 2 itd, przekieruje cię na serwer, który wybrałeś i tam już sobie poradzisz.

Tam są też spore paczki... ja pobierałem herby, stroje i twarze dla większości lig w 3 paczkach.
Ostatnio zmieniony 21 lip 2013, o 18:07 przez 1010Arx, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
RosolakLFC

Post autor: RosolakLFC »

Tak, ale ja chce wsztystko w jednym a nie, że każda liga z osobna.
PS. ten megapack jest na takich hostach ze sciaga po 70kb/s..

Awatar użytkownika
PuchaczLFC

Post autor: PuchaczLFC »

Witam ! Mam problem . Kupiłem Gervinho i nie moge wystawiać go do pierwszego składu , ponieważ piszę : ''Not eligible to play '' Pomocy . ; //

Awatar użytkownika
Adaminho1

Post autor: Adaminho1 »

Może kontuzja?
Obrazek

Awatar użytkownika
PuchaczLFC

Post autor: PuchaczLFC »

Adaminho1 pisze:Może kontuzja?
Nie wydaje mi się . Kupiłem go na początku sierpnia . Problem w tym , ze może grać w lidze europy , ale nie moze grac w PL .

return

Post autor: return »

Może po prostu go nie zarejestrowałeś ? wielu graczy robi rejestrację automatycznie.
Obrazek

ODPOWIEDZ