Football Manager

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
Adaminho1

Re: Football Manager

Post autor: Adaminho1 »

Jestem po połowie sezonu 17/18 mam koniec lutego 2018 roku.
W lidze tracę 2pkt do pierwszego City.
w FA Cup mam szóstą rundę grać będę najprawdopodobniej z Leicester City.
W Carling Cup gram w finale z Arsenalem.
W Lidze Mistrzów w grupie zająłem 1 miejsce przegrywając tylko z Rapidem Wiedeń a w ostatnim meczu wygrywając z Barceloną aż 4:1 tym samym eliminując ją z dalszych rozgrywek.W 1/16 natomiast LM po pierwszym meczu w Petersburgu z Zenitem prowadzę aż 6:2.
Oto mój skład:
http://i.imgur.com/seRKV.png
A to moje transfery:
http://i.imgur.com/tsFWd.png
W zimowym okienku starałem się wzmocnić głównie szkółkę, kupiłem dwóch francuzów Abdesalm(LO) i Lamariego(OPP)
niemieckiego pomocnika(Mullera), Włocha Sciree(OPŚ), napastnika z Senegalu Sane, Meksykańskiego środkowego pomocnika Vege i bocznego obrońce Juniora.
Moim najlepszym strzelcem jest młody 20 letni Czech Koblizek(17 goli)
A co do zakupów z letniego okienka:
Jovetic przez pierwsze 2/3 miesiące wszystko psuł grał beznadziejnie, lecz po spędzeniu kilku meczy na ławce rezerwowych w końcu zaczął grać 9 goli 7 asyst.
Lopez fenomenalny skrzydłowy znakomity drybling, szybki, zwinny i tylko za niecałe 2Mln już po pół sezonu jego wartość wynosi 10MLN swoją drogą radze wam szukać w meksykańskich klubach szczególnie Pumas i Toluca.
A i jeszcze w styczniu objąłem Reprezentacje Turcji.
Obrazek

Post autor: Alter »

Wietor pisze:
Alter pisze:Próbowałeś w trakcie rozgrywki dodać/usunąć ligi? To powodowało jakieś błędy, o ile dobrze pamiętam.
Tak, widocznie tego 28go rozpoczyna się liga, którą dodawałem. Tyle że usunięcie ich nie naprawia rozgrywki :)
Poczekam na FM13, nic to :)
Tip: nie kombinuj z ligami w pierwszym sezonie. Potem można to robić do woli, ale w pierwszym crashuje.

Awatar użytkownika
zoltoczerwony
Moderator
Kontakt:

Post autor: zoltoczerwony »

Potrzebuje na gwałt jakichś pieniędzy do Korony Kielce żeby sfinalizować transfer skrzydłowego z wolnego transferu. Obecnie niewiele, ale jednak brakuje mi pieniędzy aby zaakceptował moje warunki kontraktu. Nikt nie chce kupić moich zawodników, zarząd również odrzucił prośbę o dodatkowe fundusze.

Awatar użytkownika
Szmuggler

Post autor: Szmuggler »

Ciężko będzie zdobyć kasę "w tej chwili". Dobrym sposobem na zarabianie kasy jest kupowanie młodzików i sprzedawanie jak się rozwiną ale to nie zawsze wchodzi w grę. Najłatwiej jest zatrudniać wolnych agentów i sprzedawać po sezonie lub dwóch. Wielkiej kasy nie ukręcisz ale w klubie bez kasy taki sposób może być twoim głównym źródłem dochodu.

Nie jestem pewien czy ten sposób zadziała ale zawsze możesz wypożyczyć kogoś do siebie by załatać dziurę na teraz lub wypożyczyć kogoś od siebie by odciążyć budżet (chociaż nie jestem pewien czy automatycznie to zwiększa kasę na transfery)

Pozdro i powodzenia ;)

Awatar użytkownika
Krystiankov

Post autor: Krystiankov »

Proste. Musisz zwolnić zawodnika lub kilku zawodników z kontraktu. W profilu zawodnika " Transfery -> Zwolnij z kontraktu" . Najlepiej wybierz kogoś, komu szybko kończy się kontrakt i jego uposażenie jest możliwie jak najniższe, wówczas będzie większa szansa, że zarząd zgodzi się wypłacić takiemu zawodnikowi odszkodowanie. Innym rozwiązaniem jest zakończenie z nim negocjacji i zaproszenie go na testy. Gdy zawodnik jest w Twojej drużynie na testach, możesz mu zaproponować kontrakt na podobnych warunkach jak zawodnikom, którzy są u Ciebie zakontraktowani.

Wietor

Post autor: Wietor »

polik pisze:.
Wietor, może wadliwa aktualizacja?
aktualizacja z cm rev, oficjalnej strony, nie z jakiś ruskich serwerów ;) Na razie jestem zajęty innymi projektami, nie mam czasu na granie, ale wkurzyło mnie to swego czasu.

przybyl21

Post autor: przybyl21 »

Ja mam takie małe pytanko jak zrobić te strzałki w taktyce?
sorry za OT

LyzwaLFC

Post autor: LyzwaLFC »

przybyl21 pisze:Ja mam takie małe pytanko jak zrobić te strzałki w taktyce?
sorry za OT
Musisz zmienić taktykę na "klasyczną"

Awatar użytkownika
Adaminho1

Jak masz okno z taktyką klikasz na swoją taktykę Opcje i tam masz konwertuj na klasyczną
Obrazek

RemigiouLFC

Post autor: RemigiouLFC »

Kupicha, walczyłem z tym problemem miesiąc i udało mi się go rozwiązać. Odezwij się mi na prive to ci podeśle linki jak temu problemowi zaradzić, bo tu nie chcę się rozpisywać (nie mam teraz czasu).
Obrazek

Awatar użytkownika
zoltoczerwony
Moderator
Kontakt:

Post autor: zoltoczerwony »

Hmm. Mam takie plany żeby zarabiać kasę i właśnie chcę zatrudnić wolnego agenta. Znacznie przerwyższa umiejętnościami każdego z moich graczy, jest zainteresowany przejściem do mojego zespołu, ma 22 lata, więc jakbym go wziął to napweno bardzo drogo bym go sprzedał. Nawet nie chce jakoś bardzo dużo kasy, a mimo to nie mogę mu tyle zaoferować -,-. Co do obustronnego rozwiązania kontraktu to też żaden zawodnik nie chce się zgodzić na taką opcję. A ten piłkarz jest już u mnie na testach więc to już dawno opatentowałem.

przybyl21

Post autor: przybyl21 »

Lewy obrońca do Tottenhamu?
2 sezon w 1 mistrzostwo i FA cup
E: Wezme Angela dzięki
a i jeszcze jakiegos obronce srodkowego na lawke tylko zeby sie nie wkurzal ze zagra z 10 meczy w sezonie
Ostatnio zmieniony 23 paź 2012, o 14:41 przez przybyl21, łącznie zmieniany 1 raz.

impiii

Post autor: impiii »

Tremoulinas albo Jose Angel.
W życiu trzeba być przygotowanym na wszystko. Każdy dzień jest moim nauczycielem.

Awatar użytkownika
Adaminho1

Jose Angel, Patrick van Aanholt, Ciaran Clark, Criscito, Matthews
E: Rafael Toloi, Corchia, Coates
Obrazek

Awatar użytkownika
Zubol

Post autor: Zubol »

Corchia jest niesamowitym obrońcą w tej grzej. Rozpocząłem czwarty sezon Sochaux, rozwinął się genialnie. Polecam jeszcze Ryada Boudebouza na prawą pomoc, kawał grajka. I Marvina Martina, ale to raczej dla graczy rozpoczynających grę, bo szybko zgłaszają się po niego krezusy futbolowi.. A to się raczej nie opłaca chyba, skoro 2 listopada wychodzi FM13 :)
Silniejsi od nienawiści!

ODPOWIEDZ