Football Manager

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
Paroos

Re: Football Manager

Post autor: Paroos »

Sprytny pisze:Mam prośbę o podpowiedzenie zawodnika. Szukam lewego obrońcy do Wigan do 12 milionów funtów. W ostatnim sezonie zająłem 14 miejsce więc też nie aż tak bardzo znani zawodnicy. Szukam ich i szukam i albo zawodnik dopiero przeszedł do jakiegoś klubu albo nie chcę do mnie przejść, dlatego muszę się zwrócić do was o pomoc.
Fabian Monzon, gra w OGC Nice. Kupowałem go kiedyś do Lile i zdaje się za jakies 4mln Euro go wyciągnąłem. Ustawiony ciągle na atak zgarniał sporo asyst i kilka bramek dorzucał z wolnych i dystansu w każdym sezonie.

Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

Piechu pisze:Mam takie pytanie jak namówić piłkarza na zmniejszenie pensji?
Bo chciałem ograniczyć wydatki na płace a nawet Gerrard nie chce obniżenia tygodniówki.
Zaproponuj bonusy. Jeśli nie idzie to nie oferuj nowych kontraktów i poczekaj do ostatniego roku ich trwania. Wtedy zawodnicy sami zgadzają się na obniżenie tygodniówki. Szczególnie ci starsi młodsi też tak postępują. Miałem tak z Hondą. Zarabiał 55tys. oferowałem nowy kontrakt chciał 90 ja się nie zgodziłem dwa lata później sam zaczął negocjacje od 45tys. :)
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "

Awatar użytkownika
Piechu

Post autor: Piechu »

Może mi ktoś polecić jakiegoś bramkostrzelnego napastnika do 10M Ł ?
Mam 5 dni do zamknięcia okienka a moi rażą nieskutecznością a do tego Suarez nabawił się kontuzji i nie będzie dostępny przez ponad 3 miesiące.
Obrazek

RemigiouLFC

Post autor: RemigiouLFC »

Piechu pisze:Może mi ktoś polecić jakiegoś bramkostrzelnego napastnika do 10M Ł ?
Mam 5 dni do zamknięcia okienka a moi rażą nieskutecznością a do tego Suarez nabawił się kontuzji i nie będzie dostępny przez ponad 3 miesiące.
Łacina Traore z Kubania Krasnodar. Naprawdę opłacalna inwestycja.
Obrazek

Awatar użytkownika
Paroos

Christian Benitez lub Salomon Rondon. Jak dobrze pokombinujesz to obu dasz rade za 10mln zakontraktować ;) A tak przy okazji to nie jest ciekawiej samemu wyszukiwać tzw noname'ów i później cieszyć się jak ogrywają te wielkie i znane nazwiska? ;)

Awatar użytkownika
Piechu

Post autor: Piechu »

Paroos pisze:Christian Benitez lub Salomon Rondon. Jak dobrze pokombinujesz to obu dasz rade za 10mln zakontraktować ;) A tak przy okazji to nie jest ciekawiej samemu wyszukiwać tzw noname'ów i później cieszyć się jak ogrywają te wielkie i znane nazwiska? ;)
Dzięki. No tak ale teraz nie mam czasu na szykanie tylko muszę mieć kogoś kto u kogoś już dobrze grał :P Nie mogę zrobić pomyłki w transferze bo pół sezonu zmarnuje.
Obrazek

zoltoczerwony52

Post autor: zoltoczerwony52 »

Christian Benitez, nie wahaj się! Ja się zawahałem, nie wiedziałem czy go kupić czy nie, i ani się obejrzałem i wylądował w Tottenhamie. I co? 20 goli w 18 meczach(przyszedł w zimie, to jego osiągnięcia z 2 części sezonu). A ja teraz pluję sobie w brodę i dalej myślę nad bramkostrzelnym snajperem, mam u sb Adebayora na wypożyczeniu, ale ten seryjnie marnuje okazje, podobnie jak Suarez.

EDIT! No ja teraz Suareza dam na skrzydło, i ściągnąłem Doumbie, bo mi profilem pasuje, myślę, że będzie ładował bardzo dużo bramek, więc jego też polecam. Co do finansów to niestety nie da się zbyt wiele poradzić, jak najbardziej ograniczyć wydatki na pensje, jakiś klub filialny z innego kontynenty, nie znam więcej sposobów, może ktoś inny zna.
Ostatnio zmieniony 26 sie 2012, o 01:00 przez zoltoczerwony52, łącznie zmieniany 1 raz.

LooPByNooB

Post autor: LooPByNooB »

zoltoczerwony52 pisze:Christian Benitez, nie wahaj się! Ja się zawahałem, nie wiedziałem czy go kupić czy nie, i ani się obejrzałem i wylądował w Tottenhamie. I co? 20 goli w 18 meczach(przyszedł w zimie, to jego osiągnięcia z 2 części sezonu). A ja teraz pluję sobie w brodę i dalej myślę nad bramkostrzelnym snajperem, mam u sb Adebayora na wypożyczeniu, ale ten seryjnie marnuje okazje, podobnie jak Suarez.
Suarez jeśli dobrze pamiętam u mnie marnował wszystkie setki gdy nie był ustawiony na K10, jak się zorientowałem że jest jako klasyczny, zmieniłem i zaczął grać na zawołanie. Może to jest przyczyna? Co do napastnika mogę polecić oczywiście Beniteza, bo jak już się rozkręci to nie ma na niego mocnych. Bierz i Rondona bo z niego wychodzi fajny grajek, Poszedł do barcelony i w 2 sezony strzelil jeśli dobrze pamiętam 60 bramek. Myśle że jeszcze Alvaro Negredo da rade, ale musisz chwile odczekać zanim zacznie strzelać jednak jak się rozkręci tak TOP4 masz jak w banku :)

Awatar użytkownika
cryptic

Post autor: cryptic »

Przeważnie mam -3 mln straty finansowej na miesiąc. Zastanawiałem sięz czego to wynika i... nie mam pojęcia co mogę usprawnić. Podpowie ktoś coś?
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/38c ... 459bc.html

Awatar użytkownika
Justicefor96

Post autor: Justicefor96 »

cryptic pisze:Przeważnie mam -3 mln straty finansowej na miesiąc. Zastanawiałem sięz czego to wynika i... nie mam pojęcia co mogę usprawnić. Podpowie ktoś coś?
Mnóstwo na płace wydajesz.
''If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win.'' - Bill Shankly

Awatar użytkownika
Paroos

Co do Suareza to u mnie jako K10 mial 10 meczy bez strzelonej bramki, juz Carroll miał lepsze statystyki! Dopiero jak mu zmieniłem na LPK to zaczął bramke za bramką strzelać ;)
cryptic pisze:Przeważnie mam -3 mln straty finansowej na miesiąc. Zastanawiałem sięz czego to wynika i... nie mam pojęcia co mogę usprawnić. Podpowie ktoś coś?
Możesz próbować kontrakty mniejsze zaoferować, ale nie jestem pewny czy to wystarczająco pomoże. Sam z reguły mam podobne problemy i licze na nagrody + kase z transmisji.

Awatar użytkownika
cryptic

Post autor: cryptic »

Justicefor96 pisze:
Nie sądzę.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/676 ... 90a9d.html

zoltoczerwony52

Post autor: zoltoczerwony52 »

A ja mam 2 następne pytanka. Czy ktoś z was zakupił Doumbie, jak się spisuje i jaką ma funkcje. I drugie, jak zaproponować piłkarzowi trening jakiegoś zagrania jak np oddawanie plasowanych strzałów? W fm 2011 robiło się to poprzez prywatną rozmowę, w fm 2012 nie mogę tego znaleźć.

Awatar użytkownika
Adaminho1

Post autor: Adaminho1 »

Doumbie kupiłem w połowie 2 sezonu do wisły za 9 MLN
Strzelił chyba w ok 20 meczy 35 goli(Lis Pola Karnego)

Interakcja i tam powinno być
Obrazek

Przemko

Post autor: Przemko »

cryptic pisze:
Justicefor96 pisze:
Nie sądzę.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/676 ... 90a9d.html

To jest prawie niemożliwe, żeby generowac comiesięczny zysk. Każdego miesiąca będziesz raczej coś tracił, zależnie od wyników, jak będzie Ci szło dobrze w pucharach to będziesz tracił mniej. Na początku i końcu sezonu dostajesz kupę kasy z różnych nagród i transmisji, więc łącznie na przestrzeni całego sezonu masz na pewno spory zysk :)
Obrazek

ODPOWIEDZ