Football Manager

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Re: Football Manager

Post autor: polik »

Adaminho1 pisze:Ja Joveticia wyciągnąłem za 24 Mln + dodatkowe klauzule plus opcja wykupu za 20 Mln s powrotem.(początkowo też żądali 50 MLN)
Pensje musiałem jednak mu dać 100k tyg.
Fleck jest u mnie podstawowym zawodnikiem Birmingham.
Z tymi 20mln. to z lekka ciała dałeś bo rozumiem że w każdej chwili mogą go odzyskać a Ty nic nie zrobisz tak?
Pensje 100 tys. tyg. miał u mnie tylko Steven i Pastore :)
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
Awatar użytkownika
Adaminho1

Post autor: Adaminho1 »

Fiorentina pewnie się wzmocni i nie będzie miała tyle kasy przynajmniej tak sądzę. Dałem tą opcje także gdyż inaczej musiałbym zapłacić za niego 35 ok Mln a ja i tak najprawdopodobniej odejdę po sezonie.
Co do pensji to jest 1 zawodnik któremu dałem 100k
Pensje innych zawodników zamykają się w 60k, w lipcu odchodzi Gaitan(80 tys pensji)
Obrazek
Awatar użytkownika
GreeUp

Post autor: GreeUp »

Zna ktos jakis mlody dobry talent z dobrym rozwojem fm 11 ??
Obrazek
Fani Liverpoolu są po prostu wspaniali. Ze wszystkich meczów wyjazdowych na Anfield panuje najlepsza atmosfera. Uwielbiam to. Dostaję gęsiej skórki, jak widzę ich kibiców śpiewających ‘You’ll Never Walk Alone’. -Thierry Henry
MichaLFC

Post autor: MichaLFC »

GreeUp pisze:Zna ktos jakis mlody dobry talent z dobrym rozwojem fm 11 ??

Yaya Sanogo :roll:
Ostatnio zmieniony 30 lip 2012, o 19:07 przez MichaLFC, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

GreeUp pisze:Zna ktos jakis mlody dobry talent z dobrym rozwojem fm 11 ??
Emmanuel Mbola, Jonathan Cristaldo, Ganso, Neymar
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Rumcajs

Post autor: Rumcajs »

Mario Suarez , Thomas Muller , Zezinho , Patrick Funk .
Awatar użytkownika
GreeUp

Post autor: GreeUp »

Mam problem w moim fm11 gdy wpisuje nazwe niektorych zawodnikow to wyskakuje mi ze nie znaleziono go w moim obszarze
Obrazek
Fani Liverpoolu są po prostu wspaniali. Ze wszystkich meczów wyjazdowych na Anfield panuje najlepsza atmosfera. Uwielbiam to. Dostaję gęsiej skórki, jak widzę ich kibiców śpiewających ‘You’ll Never Walk Alone’. -Thierry Henry
Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

GreeUp pisze:Mam problem w moim fm11 gdy wpisuje nazwe niektorych zawodnikow to wyskakuje mi ze nie znaleziono go w moim obszarze
Może zrobiłeś małą baze danych? Nie wszystkich zawodników zawsze się znajdzie, poszukaj ich w danych klubach.

Awatar użytkownika
Assassin

Post autor: Assassin »

Mam pytanie do zorientowanych w temacie - dlaczego nie mogę kupować młodych newgenów z lig amerykańskich? Jestem kilka świetnych zawodników, wiek 18 lat i dupa. W opcjach jest tylko "obserwacja" i "interakcja". To już mam taki problem od jakiegoś czasu, zawsze jak znajdę tam jakiegoś fajnego zawodnika to nie ma opcji "złóż ofertę", ani "zaproponuj kontrakt". Gram na dużej bazie danych z włączonymi ligami amerykańskimi, ale i tak mogę sobie tylko pooglądać staty zawodników i tyle...
Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Assassin pisze:Mam pytanie do zorientowanych w temacie - dlaczego nie mogę kupować młodych newgenów z lig amerykańskich? Jestem kilka świetnych zawodników, wiek 18 lat i dupa. W opcjach jest tylko "obserwacja" i "interakcja". To już mam taki problem od jakiegoś czasu, zawsze jak znajdę tam jakiegoś fajnego zawodnika to nie ma opcji "złóż ofertę", ani "zaproponuj kontrakt". Gram na dużej bazie danych z włączonymi ligami amerykańskimi, ale i tak mogę sobie tylko pooglądać staty zawodników i tyle...
Może masz małą baze danych i po prostu nie możesz :) Na przykład nie kupisz też nikogo z reprezentacji Niemiec.
Jest też możliwość że na początku gry zaznaczyłeś opcje o dodanie zawodników do zespołów z lig którymi nie grasz. Wtedy dodaje gra newgeny.

Awatar użytkownika
Assassin

Post autor: Assassin »

No przecież napisałem, że gram na dużej bazie danych. Do reprezentacji Niemiec mam fixa i skład jest normalny, a przy rozpoczynaniu gry też mam wyłączoną opcję "dodawania piłkarzy" i "dodawania sztabu szkoleniowego". Newgen pojawił się razem z innymi newgenami (nowi juniorzy do składu U-18), tylko nie u mnie a gdzieś w USA.

edit. stary, ty chyba czytania nie ogarniasz?
Ostatnio zmieniony 3 sie 2012, o 14:33 przez Assassin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Assassin pisze:No przecież napisałem, że gram na dużej bazie danych. Do reprezentacji Niemiec mam fixa i skład jest normalny, a przy rozpoczynaniu gry też mam wyłączoną opcję "dodawania piłkarzy" i "dodawania sztabu szkoleniowego". Newgen pojawił się razem z innymi newgenami (nowi juniorzy do składu U-18), tylko nie u mnie a gdzieś w USA.
Więc tą opcje przy następnej grze wyłącz :) ( dodawanie piłkarzy )

E:
Matko miałem napisać włącz...sory

w0rst

Post autor: w0rst »

Siema.
Szukam strojów do FM12. Najlepiej jakby to był plik torrent ale nie musi być koniecznie. No i chodzi mi o wszystkie stroje w 1 pliku.
Szukałem ale jest tylko ligami a bawić mi się nie chce by wszystko oddzielnie ściągać.
Oczywiście jeżeli ktoś ma linki do torrentów ligami to nimi się też zadowolę.
Obrazek
Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Polecam ściągnąć nowego update ze strony Cmrev.
http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/FM ... e-0_1.html
Wszystkie zmiany w sztabach szkoleniowych, kadrach danych zespołów zostały dodane, tym razem nikt nie grzebał w atrybutach zawodników także naprawdę warto pobrać!
Wszystko na stan 31 Lipca.

Awatar użytkownika
LfcManiak
Kontakt:

Post autor: LfcManiak »

w0rst pisze:Siema.
Szukam strojów do FM12. Najlepiej jakby to był plik torrent ale nie musi być koniecznie. No i chodzi mi o wszystkie stroje w 1 pliku.
Szukałem ale jest tylko ligami a bawić mi się nie chce by wszystko oddzielnie ściągać.
Oczywiście jeżeli ktoś ma linki do torrentów ligami to nimi się też zadowolę.
W jednym pliku, najlepiej torrent? Może fryteczki jeszcze? :) Tu masz wszystko, od najniższych lig do reprezentacji narodowych.

http://sortitoutsi.net/forum/topic/3727 ... 58fd8a1148
Up the Irons! \o/
http://www.lastfm.pl/user/Edentrail
http://www.filmweb.pl/user/edentrail
https://twitter.com/Edentrail

"Football is a simple game complicated by idiots."
Bill Shankly
ODPOWIEDZ