Football Manager

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Re: Football Manager

Post autor: polik »

GreeUp pisze:Witam
Dzisiaj zacząłem grac w fm 11 liverpoolem fc to pierwszy raz nigdy wczesniej nie gralem w fm i mam pytanie jaka taktyke powinienem zastosowac i ewentualnie jakie transfery zrobic a sklad mam z sezonu 10-11 czyli strasznie zryty
Pobaw się troszke sam :) Zwróć uwage gdzie najlepiej spisuja sie u ciebie najlepsi gracze druzyny dobierz do tego odpowiednia taktyke i potem kupuj graczy ktorzy beda do niej pasowac.
Co do transferow powysylaj scoutow do Brazylii i Polwyspu Iberyjskiego najlepiej.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
Awatar użytkownika
GreeUp

Post autor: GreeUp »

Aha a mam jeszcze jedno pytanie czy to normalne ze moj budzet na transfery wynosi 0£ ??
Obrazek
Fani Liverpoolu są po prostu wspaniali. Ze wszystkich meczów wyjazdowych na Anfield panuje najlepsza atmosfera. Uwielbiam to. Dostaję gęsiej skórki, jak widzę ich kibiców śpiewających ‘You’ll Never Walk Alone’. -Thierry Henry
Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

GreeUp pisze:Aha a mam jeszcze jedno pytanie czy to normalne ze moj budzet na transfery wynosi 0£ ??
Tak to normalka :)
Ale nowi właściciele powinni szybko nadejść.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Awatar użytkownika
GreeUp

Post autor: GreeUp »

LUCLFC pisze:A kim grasz?

EDIT: a Widzę, jak najbardziej normalne.
Aha a da sie jakos zwiekszyc budzet czy nic sie nie da zrobic ?
Obrazek
Fani Liverpoolu są po prostu wspaniali. Ze wszystkich meczów wyjazdowych na Anfield panuje najlepsza atmosfera. Uwielbiam to. Dostaję gęsiej skórki, jak widzę ich kibiców śpiewających ‘You’ll Never Walk Alone’. -Thierry Henry
Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

GreeUp pisze:
LUCLFC pisze:A kim grasz?

EDIT: a Widzę, jak najbardziej normalne.
Aha a da sie jakos zwiekszyc budzet czy nic sie nie da zrobic ?
Musisz poczekać na nowych właścicieli. Obecnie klub po prostu nie ma kasy i tyle. Musisz sobie radzić jakoś bez tego. Wprowadzaj wielu młodych chłopaków bo jest tam kilka perełek.

Awatar użytkownika
TheKrzychu

Post autor: TheKrzychu »

Czasami Ci sami właściciele, którzy na początku powiedzieli, że nic nie dostaniesz to rzucą kasą na transfery już przy następnym okienku kiedy widzą, że klub gra bardzo dobrą piłkę, wyniki przychodzą, a i kibice są bardzo zadowoleni. Czasami zmienią się właściciele, ale to nie znaczy, że na lepsze :) Doszedłem do wniosku, że w FM podstawa to młodzież. Tak jak pisał poprzednik, warto poprzez scouting wyciągnąć jakąś perełkę za darmochę. Jeśli masz dobry budżet na pensję (nie ten na transfery) to można też wyczaić jakiegoś piłkarza bez klubu powyżej 30 roku życia, który ma już pewne umiejętności i doświadczenie :) Pamiętaj,że transfery trzeba robić z wyczuciem :)
Obrazek
Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

GreeUp pisze:
Zazwyczaj po kilku miesiącach. U mnie kiedy grałem na takich warunkach jak Ty klub przejął Purslow :shock:
Na razie jednak kombinuj. Poszukaj jakieś wypożyczenia, niechcianych zawodników niekiedy oferowanych za nawet 0.

Awatar użytkownika
JuniorLFC

Post autor: JuniorLFC »

Mógłby ktoś podrzucić link do aktualizacji składów i gdzie go wgrać? Byłbym bardzo wdzięczyny ;)
Obrazek
Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy. ~ Steven Gerrard
cejmer

Post autor: cejmer »

gram Olimpią Elbląg. Mam tylko ok 4 tys na pensje i 0 na transfery. Kogo ściągać w 2012r w letnim okienku, żeby móc walczyć o awans. Poprzedni, a zarazem pierwszy mój sezon skończyłem na 7 miejscu. Proszę o pomoc.
You`ll never walk alone.
Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

JuniorLFC pisze:Mógłby ktoś podrzucić link do aktualizacji składów i gdzie go wgrać? Byłbym bardzo wdzięczyny ;)
http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/FM ... v_1_2.html
masz tam instrukcje.

Awatar użytkownika
Adaminho1

Post autor: Adaminho1 »

na dole mirror

Właśnie odrzuciłem ofertę Getafe więc zostaję w Liverpoolu.
W czerwcu zagrałem też ostatni mecz jako selekcjoner Hiszpanii wygrałem z Włochami 3:2, zastąpi mnie Guardiola(co ciekawe to ja po nim objąłem tą kadrę)

Co do mojej kariery kończy się sezon 16/17 planuję przebudowę składu.
Na dniach odejdzie 29 letni już Gaitan za 18,75 Mln tymczasem za niego przyszedł Santiago Lopez za 1,9Mln
http://i.imgur.com/Qm9bM.jpg?1
Cały sezon brakowało mi zastępcy 30 letniego już Jose Enrique więc kupiłem za 4,1 Mln Adama Matthewsa
http://i.imgur.com/R4XmG.jpg?1
Ze składu najprawdopodobniej też odejdą skrzydłowi G. Ramirez P. Alvarez na nich miejsce szykuję transfer:
Duoglasa Costy
http://i.imgur.com/Ku2zv.jpg?1
John Fleck
http://i.imgur.com/VJdJ2.jpg?1
Zamierzam wzmocnić też atak Jovetic jego atrybuty będą mu pozwalały grać znakomicie na skrzydłach, napadzie i również na rozgrywającym taki o 3 lata młodszy i trochę lepszy Suarez
http://i.imgur.com/Ka3Nl.jpg?1
I ostatnim planowanym wzmocnieniem jest zastępca dla Tiotego, 23 letni Niemiec Geis
http://i.imgur.com/47LA0.jpg?1
Ostatnio zmieniony 29 lip 2012, o 22:08 przez Adaminho1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
smiglo07

Post autor: smiglo07 »

John Fleck już się bardziej nie rozwinie , po za tym bardzo słabo się spisuje. Mimo , że prawie co zaczynałem grać go kupywałem nigdy mnie nie przekonał do siebie bo grał przeciętnie.

Przedostatni screen obrazuję chyba nikogo innego jak Jovetica słynnego Czarnogórca , który aktualnie jest chyba jednym z najlepiej zapowiadających się młodych piłkarzy , a nie tego typka co napisałeś.

Edit:

Przeczytaj co napisałeś w poście.
Ostatnio zmieniony 29 lip 2012, o 21:34 przez smiglo07, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adaminho1

sry zawsze mylą mi się oni dwaj
Obrazek
Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

U mnie w sezonie 2013/2014 Fiorentina nie chciała go puścić za 35mln.! Idealnie pasował do mojej koncepcji, był młody niewiele zarabiał był po prostu świetny. Niestety chcieli 50mln. ja na takie warunki się nie zgodziłem.
Fleck u mnie porażka. Gra w przeciętnym Stoke i jest tylko rezerwowym.

Awatar użytkownika
Adaminho1

Ja Joveticia wyciągnąłem za 24 Mln + dodatkowe klauzule plus opcja wykupu za 20 Mln s powrotem.(początkowo też żądali 50 MLN)
Pensje musiałem jednak mu dać 100k tyg.
Fleck jest u mnie podstawowym zawodnikiem Birmingham.
Obrazek
ODPOWIEDZ