Football Manager

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

RemigiouLFC

Re: Football Manager

Post autor: RemigiouLFC »

Mam pytanko.
Jeśli mam rozpoczętą grę i wgram patch na loga, koszulki itp., to czy wszystkie dodatki będą dostępne e tej grze czy dopiero w rozpoczętej po ściągnięciu patchów?
E: Dziękuję. Mam wgraną oficjalną aktualizacje od Steama 12.2.2 (czy jakoś tak) więc nie mam co się martwić.
Ostatnio zmieniony 25 lip 2012, o 11:59 przez RemigiouLFC, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Adaminho1

Post autor: Adaminho1 »

będą ja tak samo te różne dodatki graficzne pobrałem dopiero pod koniec 5sezonu
Ostatnio zmieniony 25 lip 2012, o 12:49 przez Adaminho1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

RemigiouLFC pisze:Mam pytanko.
Jeśli mam rozpoczętą grę i wgram patch na loga, koszulki itp., to czy wszystkie dodatki będą dostępne e tej grze czy dopiero w rozpoczętej po ściągnięciu patchów?
Te grafiki tak można wgrać w czasie gry. Ale kiedy byś np. chciał wgrać jakieś uaktualnienie to musisz zacząć grać od nowa.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
Awatar użytkownika
Grzel

Post autor: Grzel »

Gram w FM-a zawzięcie już kupę czasu, ale nigdy nie zwracałem na to uwagi... :)
Czy kasa z klauzuli o ilości występów czy też strzeleniu bramek uchodzi z budżetu transferowego?

E: Chodzi mi o ofertę transferową, którą składasz klubowi zawodnika - oferujesz gotówkę i dorzucasz klauzulę, że jak np. wystąpi 50 razy to dostaną jeszcze 5 mln.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2012, o 13:04 przez Grzel, łącznie zmieniany 1 raz.
  • "A lot of football success is in the mind. You must believe that you are the best and then make sure that you are..." W. Bill Shankly
www.bank.czest.pl
Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

Grzel pisze:Gram w FM-a zawzięcie już kupę czasu, ale nigdy nie zwracałem na to uwagi... :)
Czy kasa z klauzuli o ilości występów czy też strzeleniu bramek uchodzi z budżetu transferowego?
Z budżetu na pensje chyba :)
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "
Przemko

Post autor: Przemko »

Grzel pisze:Gram w FM-a zawzięcie już kupę czasu, ale nigdy nie zwracałem na to uwagi... :)

Tak, z transferowego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Adaminho1

Zamierzam zainstalować FM 12 na komórkę mam pliki orientuje się ktoś jak je wgrać aby gra chodziła?
Obrazek
Przemko

Post autor: Przemko »

Ta gra na Androida jest?
Obrazek
Awatar użytkownika
kaziooo0804

Post autor: kaziooo0804 »

Jest na androida, testowałem. Ale szczerze... słabo. Przynajmniej dla mnie gra jest zrobiona słabo. Ale przetestujcie i podajcie opinie ;)
Obrazek

"Zamiast słów, miejsce w głębi serca"
Awatar użytkownika
Adaminho1

http://i.imgur.com/sFNwU.jpg?1?8648

Chciałbym się pochwalić moim nowym nabytkiem, Santiago Lopez został zakupiony za jedyne 1,9 Mln.
Obrazek
smiglo07

Post autor: smiglo07 »

I jak rozwija Ci się ten młody Liverpoolczyk ? Możesz pokazać ss'a z nim po jakimś czasie :)
brian

Post autor: brian »

Rozpocząłem nową grę w fm 12, tym razem poszedłem inną drogą i na początku byłem bezrobotny (aczkolwiek reprezentant kraju). W ten oto sposób mam zamiar dojść kiedyś do bycia menedżerem Liverpoolu :P Po pół roku obijania się, w grudniu jakoś objąłem Derby, które było 18. chyba w Championship. Na początku lutego jest niewiele lepiej, bo miejsce 16, ale przegrałem tylko dwa spotkania, z czołówką na dodatek. Nie bardzo mam ochotę prowadzić ten zespół, chcę poprowadzić jakiś z Premiership, ale zagrożone posady tylko spadkowiczów. Liverpool radzi sobie bardzo dobrze, sobie jeszcze poczekam.. Ale jak na razie jest spoko, zawsze coś innego, a nie od początku brać LFC i potem wygrywać co się tylko da. Btw, jeśli szukacie bramkarza, jakiegoś rezerwowego np to polecam Franka Fieldinga.

E: Ale jakieś spekulacje są, że O'Neill z Sunderlandem nie będzie przedłużał kontraktu i ja jako faworyt jestem wymieniany, także kto wie :D
Ostatnio zmieniony 27 lip 2012, o 23:08 przez brian, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adaminho1

Tylko licz się z tym iż mogą cie nie przyjąć, bo czy ktoś z czołówki brał by trenera zespołu który w 2 lidze jest w strefie spadkowej.
Obrazek
Awatar użytkownika
GreeUp

Post autor: GreeUp »

Witam
Dzisiaj zacząłem grac w fm 11 liverpoolem fc to pierwszy raz nigdy wczesniej nie gralem w fm i mam pytanie jaka taktyke powinienem zastosowac i ewentualnie jakie transfery zrobic a sklad mam z sezonu 10-11 czyli strasznie zryty
Obrazek
Fani Liverpoolu są po prostu wspaniali. Ze wszystkich meczów wyjazdowych na Anfield panuje najlepsza atmosfera. Uwielbiam to. Dostaję gęsiej skórki, jak widzę ich kibiców śpiewających ‘You’ll Never Walk Alone’. -Thierry Henry
Awatar użytkownika
Adaminho1

Przeanalizuj skład i zależnie jaki styl preferujesz wdrażaj go w drużynę.
Nie wiem czy jest tak też w fm11 opcja polecenia dla piłkarzy tam wyróżnia ci atrybuty najważniejsze na tą pozycję.
Skoro prowadzisz Liverpool skoro grasz na 4 frontach potrzebny ci szeroki skład, ja aktualnie mam 2 zawodników na pozycje a na niektórych nawet 3.
Najlepiej sam popróbuj taktyki w końców ogarniesz ją i nie będziesz potrzebował pomocy innych, ja też pierwszy 1 sezon dopiero ogarniałem taktykę.
Obrazek
ODPOWIEDZ