Humor

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Teszni1

Re: Humor

Post autor: Teszni1 »

Z tego co pamiętam i co widzę, to tłumaczył się, ze usłyszał gwizdek, mysląc, ze liniowy pokazał spalonego. I rzeczywiście słychać gwizdek, ale dość mocno się on różni od normalnego dźwięku :P
"I never succeeded in bringing to the field what was going on in my brain. I had the talent for the fifth division, and the mind for the Bundesliga. The result was a career in the second division." ~ Jurgen Klopp

tyszek

Post autor: tyszek »

Kiedyś naśladowali Panenkę, a teraz... https://www.youtube.com/watch?time_cont ... OvZd_yFdjQ
- Nie uważam, że musisz być w 100 procentach zdrowy, by grać. Muszę być w 100 procentach kontuzjowany, żeby nie grać. - Jamie Carragher

Mathijs

Post autor: Mathijs »

mariush

Post autor: mariush »

"Co powiedział Maciej Żurawski po porażce z Dinamem Tbilisi?"
Klasyk - "W Europie nie ma teraz słabeuszy." :D

ManiacK

Post autor: ManiacK »

Obrazek

w sumie hipokryzja wśród trenerów w BPL jest bardzo często spotykana, ale u JM nader często :lol:

dlatego cieszę się z Jurgena u sterów i tego, że jak coś powie, to nie robi inaczej, jakby chciał, na pewno sypnęliby mu groszem na gwiazdy (inny problem, by te gwiazdy chciały grać na Anfield, niestety MU poza pieniędzmi ma również jeszcze renomę po czasach SAFa w klubie, do Nas na ten moment przyciąga najbardziej właśnie tylko Klopp), co widać chociażby przy bezproblemowym kupieniu Mane czy Wijnalduma, gdzie o ile ten pierwszy może nie być przepłacony patrząc na pierwsze mecze sezonu, tak Holender.. nie pokazywał się może z jakiejś bardzo złej strony, ale na ten moment wygląda nieco jak Lallana przy bodaj tej samej cenie, czyli po prostu na przepłaconego względem jego umiejętności (oczywiście co do końcowej oceny powinienem poczekać do końca sezonu, także to taka luźna opinia jedynie po preseasonie)

Awatar użytkownika
mich4q

Post autor: mich4q »

snajper

Post autor: snajper »

65 mln euro - tyle wynosi kwota odstępnego, jaką w kontrakcie z Napoli ma Piotr Zieliński. Takie informacje podają włoskie media.

Ta ogromna kwota zrobiłaby z reprezentanta Polski dwunastego najdroższego piłkarza w historii futbolu przed tak znanymi zawodnikami jak Kaka,Edinson Cavani czy Angel di Maria.
"Nigdy nie zwątpimy, gdyż jesteśmy Liverpoolem. To nasz charakter i droga, którą sobie obraliśmy"

Awatar użytkownika
Jack92

Post autor: Jack92 »

matys87

Post autor: matys87 »

Awatar użytkownika
Mikes92

Post autor: Mikes92 »

69 min
Coutinho out
Origi in

Obrazek

:D :D :D

ElFirmino

Post autor: ElFirmino »

Mikes92
Jeśli Cię to śmieszy to masz dość specyficzne poczucie humoru...

Komar

Post autor: Komar »

Mnie tez to śmieszy. Czyli póki co wychodzi na to, ze to Ty masz specyficzne poczucie humoru :D

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

nie powiem, mnie mina Sturridge'a również rozśmieszyła. Typowe "WTF?", ciekawe kiedy zostanie memem :D
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Radbug

Post autor: Radbug »

Również nie mogłem przestać się śmiać gdy kamera to uchwycila. Widać ktoś nie ma poczucia humoru ;)
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

ElFirmino

Post autor: ElFirmino »

Hahaha teraz się śmieję sam z siebie, ten tekst miał być na fb, bo ktoś wstawił niby śmieszny obrazek o Janie Pawle 2, a tu chciałem wstawić właśnie link do obrazka z memem o Stu z tą miną ;) tylko coś źle skopiowałem :).

ODPOWIEDZ