Komórki, mp3 Player-y, ipod-y, Palmtop-y

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

akslagzim

Re: Komórki, mp3 Player-y, ipod-y, Palmtop-y

Post autor: akslagzim »

Hej, mógłby mi ktoś doradzić, który telefon jest lepszym wyborem Samsung s7 czy iphone 6s? Tak żeby mi 3 lata poslużył ? Wydaje mi się, że samsung, ale przyznam, że iOS mnie strasznie kusi

Awatar użytkownika
Zicku

Post autor: Zicku »

no to rozpocząłeś wojnę... :D Miałeś już kiedyś iphona?
"Jesteśmy Liverpoolem, dlatego oczekiwania są tak wysokie." - Steven Gerrard

akslagzim

No właśnie nigdy nie miałam, dlatego mnie kusi :D

Tylko martwi mnie ta rozdzielczość iphonea i pojemność baterii

Awatar użytkownika
kam15
Kontakt:

Post autor: kam15 »

akslagzim pisze:No właśnie nigdy nie miałam, dlatego mnie kusi :D

Tylko martwi mnie ta rozdzielczość iphonea i pojemność baterii
Mam 5s'a prawie 3 lata, praktycznie mnie nie zawodzi, iOS chyba wychodzi caly czas nowy na niego, apki wszystkie dzialaja...wczesniej siedzialem sporo na androidzie i lubilem na Antutu wykrecac o 200 pkt wydajnosci wiecej na SGS... no ale decyzji nie zaluje zdecydowanie, gdzies w zanadrzu jest Mac :>

i zapomnialem dodac jednej rzeczy - dla mnie 4 cale sa idealne, nie preferuje wiekszych telefonow, rozwazam zmiane na SE 32gb, ale po co ? 5s 16 mi wystarcza, czasem zgram zdjecia i jest ok, apek miliona nie mam wiec mi wystarcza

akslagzim

Właśnie fajnie, że iphone ma te 4,7 cala, te wielkie wyświetlacze już mnie wkurzają.

Brałabym iPhonea bez zastanowienia gdyby nie ta bateria i aparat. Cyfrowego nie mam więc zdjęcia robię głównie z telefonu i nie wiem czy po wywołanu dałyby radę jakościowo z taką rozdzielczością ?

Awatar użytkownika
Skrystian2009

Post autor: Skrystian2009 »

Polecicie może sklep stacjonarny, jakąś sieciówkę bądź sklep internetowy w którym najbardziej się opłaca wziąć jakiś telefon na raty?

P.S Do tej pory cały czas miałem Androida i jakoś kusi mnie by przerzucić na w końcu na Iphona. Mam na oku Iphone 6s+ i Iphone 7. Który polecacie? A może jakaś alternatywa innej firmy która znacznie przewyższy oba modele w tej samej cenie?

Tindr

Post autor: Tindr »

Co do zakupów w systemie ratalnym teraz na Allegro masz wszystko powyżej 300 zł w ratach Pay U - raty 0% x 10.
Hell is empty and all the devils are here...

Teszni1

Post autor: Teszni1 »

Witam
Zdaje sobie sprawe, ze wszyscy żyja jeszcze mundialem/transferami/przydatnoscia Hendersona nie mniej mam pytanie.
Jaki byscie polecali aparat fotograficzny dla amatora tak do 1800 zl? Jestem w Stanach akurat i chcialbym wycisnac max z tego wyjazdu, do czego potrzebny mi jest jakis aparat, bo na smartfonowe nie moge liczyc.
Ktos mial wczesniej doswiadczenie z tym aparatem?
https://www.dell.com/en-us/shop/accesso ... 6856394441
"I never succeeded in bringing to the field what was going on in my brain. I had the talent for the fifth division, and the mind for the Bundesliga. The result was a career in the second division." ~ Jurgen Klopp

akhrem9

Post autor: akhrem9 »

JBL Xtreme czy Charge 3? Warto dopłacać do większego i cięższego? Jest różnica w dźwięku?

Awatar użytkownika
Krawiec
Kontakt:

Post autor: Krawiec »

Hej! Szukam jakiegoś telefonu bo stary się spierdzielił. Myślę nad samsungiem galaxy s7. Wart swojej ceny czy szukać cos tańszego o podobnych parametrach? Coś słyszałem ze jak padnie dotyk to lepiej kupić nowy niż naprawiać, prawdo to? i może ktoś poleci jakiegoś sprzedawce w internecie, bo jak tak patrze to w jest mocna roznica w cenie w sklepie stacjonarnym(media expert 1600zl) a w sieci można juz znaleźć koło tysiąca. Nie chce się nadziać na jakiś bubel.
tyryryry

Awatar użytkownika
AustralianMagic

Post autor: AustralianMagic »

Proste pytanie do osób obeznanych w temacie.
Obecnie używam Lenovo K5. Fajny telefon, szybo działa, nic się nie tnie. Niemniej chcę go wymienić z jednej prostej przyczyny. Robię telefonem mnóstwo zdjęć. W ciągu ostatniego roku zrobiłem ponad 1000, a aparat w tym modelu jest średniawy jeżeli chodzi o szczegóły. Z drugiej jednak strony nie mam zamiaru wydawać po 2-3 tys na telefon, bo takiego też po prostu nie potrzebuję. W nic nie gram, nie używam żadnych wymagających aplikacji ani nic takiego. A skoro tak, założyłem sobie budżet około 1000 zł na nowy telefon i moje brzmi, na jakich modelach się skupić w kwestii najlepszego aparatu? Czy te różne recenzje, ale w sumie niewiele mi one mówią, poza tym jaką rozdzielczość ma jaki aparat, a z tego co już się dowiedziałem, sama rozdzielczość o niczym jeszcze nie świadczy. Poza tym lepiej skupić się na starszych flagowcach? Czy na nowej średniej półce?

LuisGarcia

Post autor: LuisGarcia »

Przymierzam się do zakupu sprzętu audio, celuję w miniwieżę, na której głównie będę odtwarzał tradycyjne płyty CD. Moje pytanie brzmi, czy za ok. 600 - 700 zł jestem w stanie zakupić coś, co przede wszystkim nie będzie awaryjne i będzie miało całkiem dobre walory brzmieniowe ? Jeśli macie coś godnego polecenia to proszę o namiary :)

klosinho

Post autor: klosinho »

LuisGarcia pisze:Przymierzam się do zakupu sprzętu audio, celuję w miniwieżę, na której głównie będę odtwarzał tradycyjne płyty CD. Moje pytanie brzmi, czy za ok. 600 - 700 zł jestem w stanie zakupić coś, co przede wszystkim nie będzie awaryjne i będzie miało całkiem dobre walory brzmieniowe ? Jeśli macie coś godnego polecenia to proszę o namiary :)
Sprzęt niezbyt nowy, ale ciekawie grający to seria HD Technicsa

https://allegro.pl/technics-hd301-swiet ... 76239.html

Awatar użytkownika
Maytman
Znaczy się Mateusz

Post autor: Maytman »

LuisGarcia pisze:Przymierzam się do zakupu sprzętu audio, celuję w miniwieżę, na której głównie będę odtwarzał tradycyjne płyty CD. Moje pytanie brzmi, czy za ok. 600 - 700 zł jestem w stanie zakupić coś, co przede wszystkim nie będzie awaryjne i będzie miało całkiem dobre walory brzmieniowe ? Jeśli macie coś godnego polecenia to proszę o namiary :)
Polecam Pioneer X CM66D
Fajnie gra, niewielka i dobrze wygląda, śmiga u mnie od roku, używana intensywnie. Płyty, Bluetooth, ma wsparcie Spotify przez wifi. W okresie przedświatecznym pewnie cena spadnie do 750 zł, ale zawsze są te 0% raty.
https://www.euro.com.pl/zestawy-muzyczn ... arny.bhtml

Lapiduszek

Post autor: Lapiduszek »

Cześć, pytanko do osób znających się na elektronice :

Honor x8 - chciałbym poznać wasze opinie na temat tego telefonu.

Będzie używany codziennie. Głównie internet + Exel/PDF i czasami jakieś gierki na zabicie czasu.

ODPOWIEDZ