Komórki, mp3 Player-y, ipod-y, Palmtop-y

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
kinio25LFC
Kontakt:

Re: Komórki, mp3 Player-y, ipod-y, Palmtop-y

Post autor: kinio25LFC »

kuna_LFC pisze:Witam, planuje kupić telefon z dotykowym wyświetlaczem... problem tkwi w cenie jaką chce na niego przeznaczyć - 300/350 zł
Myślałem o nokii lumi 520 i xperi mini pro ale może ktoś orientuje się w tej dziedzinie bardziej niż ja :roll:
LUMIA 520.
"A nowy dzień przynosi każdemu nowe nadzieje, tak jak sen przynosi marzenia" - Krzysztof Kolumb w przeddzień odkrycia Ameryki

adilfc

Post autor: adilfc »

Dostałem od orange ofertę przedłużenia umowy wraz z lg g2. Dobry telefon, czy polecicie raczej coś lepszego w podobnej półce cenowej? Dodam, że 16gb pamięci wbudowanej mi wystarcza (w obecnym 2 letnim lg l9 mam zajęte 12gb). Zależy mi głównie na dobrej baterii, łatwości obsługi, dobry gps będzie też dużym plusem.

Awatar użytkownika
don_daniello_lfc
Kontakt:

Post autor: don_daniello_lfc »

Planuje zmienić telefon na coś lepszego. Chciałbym przy okazji zmienić system na WP 8.1. Podoba mi się w nim ten minimalizm. I stąd moje pytanie.
Czy rzeczywiście jest on taki płynny i szybki jak piszą? Nigdy nie miałem styczności z tym systemem na smartfonach, więc nie mam porównania. Android szczerze powiedziawszy mi się juz przejadł. Do szczęścia nie są mi potrzebne miliony aplikacji, tylko płynność i prostota. Na oku mam lumie 930, która można kupić za 1600zl co jest dość przystępną ceną.
Jak uważacie, warto się przesiadać na WP?
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są Ci, którzy chcą tu być"

Awatar użytkownika
jaskol95

Post autor: jaskol95 »

Siemano,
mam problem z Galaxy ACE 2, mam go przez jakiś miesiąc i ostatnio zaczął się strasznie zacinać, nie instalowałem nic poza dwoma aplikacjami (w tym LFC :D ), i po prostu z dnia na dzień zaczęło chodzić co raz gorzej, co mogę zrobić żeby trochę to poprawić?

Z góry dzięki
NiePodpiszeSie pisze:
Notorycznym problemem u niektórych na tym forum jest wyciąganie pewnych stwierdzeń z kontekstu bez logiki i rozumienia tekstu pisanego.

Awatar użytkownika
antistar
Kontakt:

Post autor: antistar »

jaskol95 pisze:Siemano,
mam problem z Galaxy ACE 2, mam go przez jakiś miesiąc i ostatnio zaczął się strasznie zacinać, nie instalowałem nic poza dwoma aplikacjami (w tym LFC :D ), i po prostu z dnia na dzień zaczęło chodzić co raz gorzej, co mogę zrobić żeby trochę to poprawić?

Z góry dzięki
nie wiem czy Adaś będzie zadowolony z faktu, że narzekasz na jego "produkt" :P
Obrazek

Awatar użytkownika
lidzbarszczanin
Kontakt:

Post autor: lidzbarszczanin »

this apple id has not yet been used in the itunes store.
Panowie i Panie ktoś wie jak rozwiązać ten problem ? Po wciśnięciu review czy coś w tym stylu iphone prosi mnie o podanie kart (master card, visa itp.) biorę opcje none, ale po tym i tak muszę podać adress itp. Jest to jakiś billing information, więc raczej to darmowe nie jest... Jak to obejść, coś źle zrobiłem przy konfigurowaniu ? Trochę nieskładnie, ale już jestem zdenerwowany.

Awatar użytkownika
Suchar
Kontakt:

Post autor: Suchar »

Musisz po prostu zaakceptować wszystkie warunki umowy oraz dodać kartę kredytową. Jeśli nie chcesz tego robić to musisz założyć nowe konto, ale zanim to zrobisz wyloguj się z Apple Store w ustawieniach iPhone'a, a następnie włącz aplikację App Store i zainstaluj (obojętnie jaką) darmową aplikację. Potem system przeniesie Cię do formularza, gdzie nie musisz podawać danych karty kredytowej.
Obrazek

007
Kontakt:

Post autor: 007 »

don-daniello - byłem szczęśliwym(?) posiadaczem 3 Samsungów pod rząd - niby wszystko ok, ale a to się coś zawiesiło, a to coś przerwało, a to coś nie doszło... Od 2 miesięcy mam Lumię 625 na WP 8.1 i już dziś wiem, że do Androida nie wrócę... Wszystko płynne, szybkie i przejrzyste. Czasy gimbazy mam już dawno za sobą, także telefon służy mi do dzwonienia, sms-ów, przeglądania neta, mBanku, FB, endomondo, navi i Whatsappa - straszą, że na WP nie ma tak dużo apek jak na Androida, ale ja znalazłem wszystko co potrzebne. Także jeśli nie jesteś maniakiem gier, to z czystym sumieniem polecam, na pewno będziesz zadowolony ;)

Awatar użytkownika
kinio25LFC
Kontakt:

Post autor: kinio25LFC »

Jedyne fajne Androidy - w sensie że wszystko śmiga jak dzikie zdaje się robić HTC, no i Nexusy. Samsung - którego jestem sympatykiem i użytkownikiem - przez kilka lat nie ogarnął dwusekundowego laga przy ładowaniu kontaktów. W Note 2, który dalej ma mocną specyfikację po niemal dwóch latach użytkowania, jak zrobię fotkę i tapnę w galerię, to ta otwiera się nieraz i 10 sekund. Telefon nie zawalony, góra 20 apek wraz z grami, soft zawsze oryginalny, bez kombinowania z customami. Nie chce mi się robić Factory Reset więc tak sobie żyjemy, z Panem Telefonem. Ja się starzeję a on wraz ze mną :P
Kolejny fon po chwili zastanowienia - bo niedawno pisałem TYLKO że Lumia 930 lub 1530 jeśli wyjdzie - to będzie albo HTC One M8 albo One W8 (to samo, tylko że na Windzie) lub L930. Brakuje mi w Windows Store książek, więc musiałem zmienić swoje plany. Ale kolega 007 dobrze prawi: na Windowsie 8 i 8.1 lagów nie uświadczysz nawet na tanich fonach za złotówkę w niskich abonamentach.
Jeśli ktoś się waha nad platformą, odpowiedzcie sobie na pytanie, jak bardzo jesteście uzależnieni od usług Gugla. Mapy,YT, Gmail czy nawet apka Blogger'a. W WinStore są nieraz i cudowne ale tylko zamienniki.
"A nowy dzień przynosi każdemu nowe nadzieje, tak jak sen przynosi marzenia" - Krzysztof Kolumb w przeddzień odkrycia Ameryki

Rahk8

Post autor: Rahk8 »

Dopiero co zacząłem moją przygodę z WP 8.1 i mam jedno zasadnicze pytanie. Zna ktoś jakiś dobry darmowy antywirus na ten system? Na androidzie mogłem łatwo znaleźć, ale tutaj nie mam pojęcia co szukać, bo ani Avasta ani AVG w sklepie dostępnych nie ma.

GUNS

Post autor: GUNS »

Rahk8 pisze:Dopiero co zacząłem moją przygodę z WP 8.1 i mam jedno zasadnicze pytanie. Zna ktoś jakiś dobry darmowy antywirus na ten system? Na androidzie mogłem łatwo znaleźć, ale tutaj nie mam pojęcia co szukać, bo ani Avasta ani AVG w sklepie dostępnych nie ma.
a opłaca się wgl coś takiego instalować? działa to czy tylko zawala miejsce w pamięci ram? sam osobiście nie posiadam żadnego antywirusa na androidzie i żadnych problemów nie zauważyłem a internetu w telefonie przegladam full

General27

Post autor: General27 »

kinio25LFC pisze:Jedyne fajne Androidy - w sensie że wszystko śmiga jak dzikie zdaje się robić HTC, no i Nexusy. Samsung - którego jestem sympatykiem i użytkownikiem - przez kilka lat nie ogarnął dwusekundowego laga przy ładowaniu kontaktów.
Samsung Galaxy s2 jeszcze pół roku temu chodził tak dobrze, jak jedna z najlepszych lumii(nie pamiętam jaki model miał znajomych). Teraz motorola moto g od pół roku chodzi jeszcze lepiej, po prostu o telefon trzeba dbać i go nie zaśmiecać niepotrzebnymi pierdołami
Obrazek

Awatar użytkownika
don_daniello_lfc
Kontakt:

Post autor: don_daniello_lfc »

@007, kinio25LFC

Właśnie wczoraj kurier dostarczył mi moją Lumię 930. Zastanawiałem się jeszcze nad 1520, ale 6'' to zdecydowanie za dużo.
Po tych paru chwilach użytkowania powiem tak: sprzęt jest genialny, piękny i bardzo solidny. Flagowce innych producentów, mogą usiąść w kąt i płakać.Jedynie HTC może jej nieco dorównać. Do tego bardzo dobry aparat (lepszy niż w LG G3 i S5).
Tak jak na urządzeniach z androidem znam się bardzo dobrze, tak o WP miałem słabe pojęcie. Bałem się trochę tej "przesiadki", ale teraz wiem, że była to dobra decyzja. Wszystko płynnie, szybko, bez najmniejszego zająknięcia.
Co prawda aplikacji jest nieco mniej w porównaniu do androidowego sklepu, ale przez to nie ma tam tylu śmieci. Wszystko co chciałem, to znalazłem. Do tego Gameloft zapowiedział wydanie przed końcem roku swoich najlepszych gier, więc maniacy gier będą zadowoleni.
Polecam wszystkim, którzy się jeszcze wahają.
"Najważniejszymi ludźmi w Liverpool Football Club są Ci, którzy chcą tu być"

Kurtz

Post autor: Kurtz »

Telefon Xperia Sola. Po włączeniu pojawiają się kolejno napisy Sony i Xperia po czym jakby tel. się zawiesza. Ewentualnie od czasu do czasu pojawi się jedynie tapeta, po czym długo kompletnie nie reaguje i wyłącza się.

Ktoś mądry?
Kurtz

tasebo

Post autor: tasebo »

Kurtz pisze:Telefon Xperia Sola. Po włączeniu pojawiają się kolejno napisy Sony i Xperia po czym jakby tel. się zawiesza. Ewentualnie od czasu do czasu pojawi się jedynie tapeta, po czym długo kompletnie nie reaguje i wyłącza się.

Ktoś mądry?
Może karta micro sd jest uszkodzona? Mnie się przynajmniej tak działo.
Hold your head up high

ODPOWIEDZ